Rahim agzi kanseriyim. Yardimmmm

Ayyy ne guzel yazmissiniz. Bende iyilesicem mi rahmim alininca.

Genceciksiniz muhtemeln daha 5 yaşında çocuğunuz varmış güçlüsünüzdür. Beslenmenize dikkat edin. Kendinize iyi bakın hiçbi şeycik olmaz. Rahim ameliyatından sonra da ömür boyu o riskli organı def etmiş olucaksınız :)

Rahim agzi kanseriyim. 2. Evre. Cokkk korkuyorum cokk. Bu durumu yasayan ailesinde olan varmi. Aglamaktan olucem neredeyseee.
Cook büyük geçmiş olsun. Erken öğrenmeniz güzel bisey.Dua edin umutsuzluga mutszluga kapilmayin..Davetsiz gelen misafir icin.Misafiriniz iyi agirlayn..Isyan yok ,dua var..iyileseceksiniz inşallah. Evli misiniz cocugunuz var mi?RAbbim sifa versin.En azindan kötünün iyisinbu hastaliktan ölen yok..; ( Babami akciğer kanserinden kaybettimis biri olrak. Hepsi zor bu illetin.rabbim sifs versin

Bir an önce iyilesirsin inşallah,çok geçmiş olsun..
Korkma lütfen, artık bu tür hastalıkların tedavisi var ve çok olumlu sonuçlar alınıyor. Yeter ki stres altında bırakmamaya çalış kendini, biliyorum söylemek çok kolay ama sadece ve sadece hastalığı atlatacagina inan, kendini her zamankinden daha çok sev ve seni üzecek,olumsuz etkileyecek herşeyden uzak dur..
Acil şifalar diliyorum..

Hergun dua ediyorum. Allahim sifa mi ver diye. Hic isyan etmedim. Hersey allahtan. Insallah bende en yakin zamanda atlaticam insallahhh.
InsAllah atlatirsin, moralini yuksek tut. Internette fazla arastirma yapma, hep kotu durumda olanlar yaziyo iyilestikten sonrada kimse yazmiyo, insanin moralini bozmaktan baska biseye yaramiyo. Tedavini aksatma, iyi bir dokora kendini emanet et ve bol bol dua et. Buraya da yaa iyilestiginde

Geçmiş olsun.Çevremde yok.Ama birçok kişi yenebiliyor bu hastalığı.
Pozitif düşünün.Korkmayın."Yeneceğim ben bu hastalığı." deyin.

Altop hiic endise etme allahin izniyle nasil kurtuldugunu anlamayacaksin bile.. seninle bol bol tartisacagiz bdv konularinda :) rabbim seni evladina bagislasin ellerinle evlendir oglusunu. Korkma sakin dualarimiz seninle..

Sen Arabistan da değil misin orda bazen yanlış sonuçlar olabiliyor

Halam da vardı canım rahmi alındı şimdi sağlıklı gayet iyi korkma düşünme her haberi herşeyi kafana takma hasta olduğunu unut

Ahh bir iyilesiyim nasil adaklarim var . Nasil mutlu olucan nasil. Allahim bu mutlulugu bana yasat yarabbim.
Allahın izniyle iyileşeceksiniz.Karşı komşumuzun annesi 83 yaşında bu hastalığa yakalandı geçen yıl rahmini aldırdı şimdi turp gibi maşallah.Hem siz gençmişsiniz çabucak atlatırsınız hiç korkmayın.Rabbim sizi evladınıza bağışlasın...

Cok gecmis olsun Rabbim sifa versin. Merak etmeyin iyileseceksiniz biiznillah. Bol bol dua edin. Allah buyuktur

Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin üzmeyin kendinizi stres çok önemli.

Çok geçmiş olsun. Rabbim şifa versin. Korkmayin güçlü olun kötü şeyler düşünmeyin lütfen. Bir çok kadın bu hastalığa yakalaniyor ve tedaviyle ameliyatla kurtuluyor. En yakinimdan k.validem 3. Çocuğunu doğurduktan 2 yıl sonra bu teşhis konuluyor ve Rahmi aliniyor o zaman eşim 14 yaşında ortancı kardeşi 10 en küçükleride 2 yaşındayken işte.. kac yil oldu k.validem maşallah hala sağlıklı hatta torunu bile var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…