rahat bir yaşam mı deli gibi seven bir eş mi?

umutlu25

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2013
39
0
evet kızlar başlıkta belirttiğim gibi karşınıza iki kişi çıksa hangisini seçersiniz? yıllardır deli gibi seven birisi var polis kendisi çok çok iyi ve çokta yakışıklı.diğer kişi de maddi durumu diğerine kıyasla daha iyi altında b.. arabası 50-60 kişi çalıştırdığı bir işyeri lüks sitede evi başka evleri var tabi oda iyi biri oda seviyorum diyor.polis olanın da evi var gerçi ama diğeri çok zengin.ben ikisine de aşık değilim mantık evliliği yapmayı düşünüyorum aşk bana göre değil kafam çok karışık ne yapacağım bilmiyorum tabi ki sizin söylediklernzde karar vermeyeceğim ama fikirlerinize ihtiyacım var

2 sinede aşık değilseniz farketmez sizin için hangisinin olduğu
Ama ben olsam 2 seçenek arasından deli gibi seveni seçerim..

Son düzenleme:
aşk bana göre değil hem ikiside iyi insan diyosan zengin olan daha mantıklı tabiki :))

hem polisle göçebe hayatı yaşarsın bunuda göz önünde bulundur

öncelikle nacizane fikrim,erkeklerin çok seviyorum lafına kanmamak lazım.
evlenince işler öyle olmayabiliyor,mantığı devre dışı bırakmamak lazım.
polisinde maaşı az sayılmaz,hemde evi varmış ve yakışıklıymış.
diğerinin şartları zaten baya iyi görünüyor ancak bu noktada tamamen senin
duyguların önemli,kalbin hangisine evet diyorsa onla evlen.

çok rahat bi hayatım yok ama deli gibi seven bi kocam var. yine olsa yine kocamı seçerdim.

öncelikle nacizane fikrim,erkeklerin çok seviyorum lafına kanmamak lazım.
evlenince işler öyle olmayabiliyor,mantığı devre dışı bırakmamak lazım.
polisinde maaşı az sayılmaz,hemde evi varmış ve yakışıklıymış.
diğerinin şartları zaten baya iyi görünüyor ancak bu noktada tamamen senin
duyguların önemli,kalbin hangisine evet diyorsa onla evlen.

polis olan benim yüzümden psikolojisi bozulmuştu depresyona girmişti bir ara canım..Allah a şükür benim de evim var ama ben azla geçinebilir miyim bilmiyorum inanın çokkkkkk kararsızımm:KK43:

evet kızlar başlıkta belirttiğim gibi karşınıza iki kişi çıksa hangisini seçersiniz? yıllardır deli gibi seven birisi var polis kendisi çok çok iyi ve çokta yakışıklı.diğer kişi de maddi durumu diğerine kıyasla daha iyi altında b.. arabası 50-60 kişi çalıştırdığı bir işyeri lüks sitede evi başka evleri var tabi oda iyi biri oda seviyorum diyor.polis olanın da evi var gerçi ama diğeri çok zengin.ben ikisine de aşık değilim mantık evliliği yapmayı düşünüyorum aşk bana göre değil kafam çok karışık ne yapacağım bilmiyorum tabi ki sizin söylediklernzde karar vermeyeceğim ama fikirlerinize ihtiyacım var

elindeki doneler sadece bumu yani
aile yapıları ve kendi kişilikleri yokmu bu adamların ??

Aşk size göre değilse o zaman zengin olanı seçin düşünecek birşey yok gibi görünüyor.
Çünkü sadece maddi durumlarını açıklamışsınız.
Benim bildiğim mantık evliliği sadece maddi duruma göre yapılmaz
kişilik özellikleri de önemli.o konuda birşey yazmadığınız için yorum yapamıycam.
Mantığınızın sizi bir yastıkta kocatması dileğiyle!!

sevmeyen adamla sevişemem
altanda alamam o yuzden ıkısınıde secmezdım

elindeki doneler sadece bumu yani
aile yapıları ve kendi kişilikleri yokmu bu adamların ??

var tabi ki canım konuyu çok uzatarak canınızı sıkmak istemedim.memleket önemli değil ama polis olan memleket olarak aile yapısı olarak bize daha yakın ve benim için oturup karşımda ağlamıştır tokadımı bile yemiştir ama hala pes etmiyor yıllardır:) diğeri de istemiyorum dememe rağmen sabaha kadar arabada oturp evimn önünde bekledği oldu ikna etmek için.kişilik olarak hiç bir kötü yanlarını sarkıntılıklarını görmedim ne yalan söyliyim Allah tan hep hayırlısını istiyorum

polis olan benim yüzümden psikolojisi bozulmuştu depresyona girmişti bir ara canım..Allah a şükür benim de evim var ama ben azla geçinebilir miyim bilmiyorum inanın çokkkkkk kararsızımm:KK43:

Ben anlamadım sanki kıyafet seçiyorsunuz, buradaki insanların yorumuna göre mi hayatınızı ve yatağınızı paylaşacağınız insana karar vereceksiniz? Azla geçinebilir miyim bilmiyorum demişsiniz, bence dua edin de Allah düşürmesin yoksa öyle bir geçinirsiniz ki siz bile şaşırırsınız...

var tabi ki canım konuyu çok uzatarak canınızı sıkmak istemedim.memleket önemli değil ama polis olan memleket olarak aile yapısı olarak bize daha yakın ve benim için oturup karşımda ağlamıştır tokadımı bile yemiştir ama hala pes etmiyor yıllardır:) diğeri de istemiyorum dememe rağmen sabaha kadar arabada oturp evimn önünde bekledği oldu ikna etmek için.kişilik olarak hiç bir kötü yanlarını sarkıntılıklarını görmedim ne yalan söyliyim Allah tan hep hayırlısını istiyorum

polisleri sevmiyorum ben diğerini seç

bu kadar net konuşmam ama konuşasım geldi :KK14::KK14::KK14:

ayrıca anasını danasınıda iyi araştır ikisininde buda çok önemli çünkü

nedense içimden bir ses durumu daha iyi olanı seç diyor.
şu anki hayat standartlarınız iyi sanırım,hem adamda seviyormuş.
polis olanla hem maddi hemde manevi sıkıntı yaşarsın diye düşünüyorum.
çok seviyorum diyip psikolojisi bozulan adam evlenince acısını çıkartır mutlaka

Son düzenleme:

BENDE SENİN GİBİ DURUMA ÇOK KEZ DÜŞTÜM VE AŞKI SEÇTİM EŞİMLE SORUNUM YOK AİLESİ SORUNLU NEYSE SEN AŞIK DEĞİLSEN MANTIKEN SANA ÇOK AŞIK OLANI SEÇ Kİ ÇOK RAHAT EDERSİN HER DEDİĞİNİ YAPAR HELEDE BÖYLE Bİ SEÇENEKTEN ONU SEÇTİN DİYE SENİ MUTLULUKTAN UÇURUR DİYE TAHMİN EDİYORUM ERKEKLER GENELDE AYNIDIR AMA GEREKTEN SEVDİĞİNE EMİN OLURSAN TABİ sadece maddi durumu iyi diye birisiyle evlenme bence yinede kendi kararın ama benden tavsiye ailesine düşkün olmasın cimri olmasın eylenmeyi gezmeyi şakalşmayı sevsin..karar senini artık

Polis olandan uzak durun derim. Asiri uclarda yasiyor gibi geldi bana. Cok seviyorum simdi de depresyondayim, psikolojim bozuldu senin yüzünden... Ileride size ya benimsin ya topragin diyebilecek biri gibi. Yazdiginiza göre rahati seven ve belli bir standardi olan birisiniz. Memur esi olursaniz tayin sebebiyle ilden ile gideceksiniz. Zaten sevmediginizi mantik evliligi yapacaginizi belirtmissiniz. Inanin insan sevince bir göz odaya bile katlaniyor. Ama esini sevmiyorsa en kücük olumsuzluk bile göze batar büyür de büyür. Kaldi ki azla yetinemeyeceginiz ihtimali de var.

Niye böyle mal beyanina dayanarak tercih yapiyorsunuz? Yani karsiniza sevebileceginiz birinin cikmasi ihtimali yok mu? Hakkinizda hayirlisini dilerim.

aşk sana göre değil madem ben olsam zengin olanı seçerdim..
hiç değilse rahat yaşarsın...

üslubunu tuhaf buldum sanki baloda giyeceğin elbiseyi seçiyoruz gibi, harbiden mantığın dibini bulmuşsun,ben sevmediğim bi erkekle sevişemem o yüzden mantık evliliği yapmadım,en azından az bi çekim olmalı diye düşünüyorum, seninde evin varsa belliki iyi bi işin var evinde varmış daha hala azla yetinebilirmiyim adamın arabası sitede evi işyeri var diyosun, yetinemezsen durumu iyi olanı seç, bu arada benim eşimde polis polisi seçersen şark görevinizde var onuda düşün

E yani siz aynı anda iki adamı birden mi idare ediyorsunuz?

X