RABBİMDEN EVLAT NIYETIYLE BENIM ICIN 21 KISIDEN IBRAHIM SURESI

Canim Rabbim sabir versinn çok üzuldum. Allah kizina omur versin. InsaAllah en hayirli zamanda Allah sana bi evlat daha yollayacaktir. Allahh guzel gonlune gore versin. Aminnn dualarina InsaAllah bana da Rabbim nasip eder isteyen herkesede çok tesekkur ederimmm

Canimmmm benim insaAllah bebegin seninle olur tutunur.Rabbim yoktan varetsin. Bir cani dunyaya yollamak icin seni ve eşini vesile kilar InsaAllah. Benim duam böyledir hep kendim icinde. Allahim sana anneligi tattirsin. Tabiki kabul ederim sen nasil istersen canim gonlunden nasil gecerse. Allahh razi olsum canimm. Rabbim gonul muradini versin. InsaAllah gonderecek Guzel Allahimm bizede yavrularimizi.

Son düzenleme:

zelihacım bitanem hakkınızda hayırlısı olsun inşallah hep aklımda dualarımdasın
bu akşam kuran okuyacaktım inşallah senin içinde ibrahim suresini 42.ayetten başlayıp sonuna kadar okurum canım
ablama söyliyim müsaitse(regl deilse) oda okur canım yine haber veririm

canım hadi inşallah güzel haberlerle gelesin
Rabbim bebişinin sımsıkı tutunmasını hayırla sağlıkla huzurla gelmesini nasip eylesin inşallah

Canimm benimmm yaaa Allah razii olsunnn guzel yurekli kardesim. Ozaman 1 tane daha yaziyorum ablan okuyacaksa kuzum onuda yazarsin bana. Tez vakitte insaAllah Ablana yengene sana da Rabbim hayirli saglikli evlatlar nasip etsin. Hep duamdalar onlarda. InsaAllah Rabbim isteyen herkese nasip etsin banada .

amin amin amin canım ablam regl değil okuyabilir hatta bugün yengemlede görüşeceğim annemde toplanıcaz
benden yana 3 tane yazabilrsin canım ben ablam yengem :) okuduğumuzda haber veririm yine canımm
Allahım tez vakitte sana ablama yengeme isteyen herkese ve banada hayırlı evlatlar nasip eylesin inşallah :))

Yaa ne kadar guzell insanlarsiniz sizz Allah Razi olsunn canim benim. InsaAllah onlardan da guzel haberler aliriz yakinda. Aminn dualarinaa Aminnnn

canım merhaba,

bede okucam senin için aksama kadar bildirmiş olurum. 1 tane mı okuyabiliyor her kiş. yanı farklı kişilerden mi olması gerekiyor?

feraheymen canım ben dün akşam okudum canım yengemle ablamda en kısa sürede okuyup haber verecek canım

Canimmm Allah razi olsunnn Rabbim gonlunuzun muradini versin. Ablanla yengeni sayiya ekledim canim 17 nisana kdr zaten okurlar. 17 nisanda kabe de teslim edilcek insaAllah

cümlemizden canım sayıları yaz
okunur allahın izniyle
ablamlar bugün trabzon yolcusu h.sonu biraz yoğundu
yengemde biraz rahatsızdı
en kısa sürede toparlar okurlar inşallah yine haber veririm canım

feraheymen kuzum ablam yola çıkmadan okumuz Allah kabul etsin dedi Selamlarını yolladı sana :)
Canimmm Allahh razii olsunnn Aleykum selam Sende ablana selamlarimi ilet her namazimda ismi ile duamda tez vakitte Rabbim ablanada isteyen herkese hayirli saglikli evlat nasip etsinn. Cok tesekkur ederimm. Cok sukur 21 i tamamladik 34 civari okundu hatta ama fazla dua goz cikarmaz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…