RABBİMDEN EVLAT NIYETIYLE BENIM ICIN 21 KISIDEN IBRAHIM SURESI

feraheymen

Avuçlarımda saklı duam...
Kayıtlı Üye
28 Mart 2014
4.821
4.444
Canlarim beni taniyanlariniz var. Bi cogunuzla dua ettik beraber.
Şimdi sizden yardim istiyorum.
Esim azosperm yani sperm cikisi yok tese olacak bende tup bebege basliycam.
21 ayri kisiden ibrahim suresinin 42.ayetinden başlanip sure sonuna kadar okunacak. Ismim zeliha benim niyetimle okursaniz cok sevinirim canlarim.Suana kadar 3 kisi okuduk 17 nisana kadar bitirip teslim duasi kabe de yapilacak insaAllah. sayiyi tamamlamak icin kimler bana yardim edebilir.

Rabbim simdiden razi olsun. Allahim isteyen dileyen herkese hayirli saglikli imanli evlatlar nasip etsin. InsaAllah Allahim eşimle banada nasip eder. O ol derse olur

Son düzenleme:
feraheymen canım abdestim vardı, telefonumda da Kuran uygulaması var. 42. ayetten başladım okumaya zatn 52 ayet toplamda İbrahim suresi. Yoksa ben mi yanlış anladım. Tamamı mı okunacaktı?

feraheymen canım abdestim vardı, telefonumda da Kuran uygulaması var. 42. ayetten başladım okumaya zatn 52 ayet toplamda İbrahim suresi. Yoksa ben mi yanlış anladım. Tamamı mı okunacaktı?
Dogru anlamissin canimm 42.ayetten baslanip 42 de dahil sure sonuna kadr Allah raziii olsunnn

Rica ederim canım ne demek :) Rabbim ol derse önünde hiçbir engel duramaz. Rabbim hepimizin evlat hasretini dindirsin inşallah.
Oyle canim oylee yoktan var eden o. Isterse bizede verir katinda nimetleri cok hayirli saglikli salihlerden evlatlar nasip etsin

canımmm Rabbim gönül muradını versin ben de okudum :)

Sonuçta yumurtayı dölleyen sadece bir tane sperm değil mi? Bizim sınavımız da buymuş. İnşiallah muvaffak oluruz
Evet canimm hz.meryem e hz.isayi yolladgnda sperm mi vardi Rabbim buyuk mucizeleri çok. Ona çok kolay..insaAllah canimmm

Canimm Allahh razi olsunn Rabbim gonul.muradini versinn
Rabbim senden de razı olsun.Amin cnm inş.1.5 sene öncesi gebelik zehirlenmesi geçirdim.Oğlum 15 gün yaşadı.Kaybettim.Evlat acısı çok zor.Kızım var 6 yaşında Allah onun ömrünü versin inş.Bende istiyorum tekrardan kardeş dualarında benide eksik etme.Rabbim sanada tez zamanda hayırlı hamilelik geçirip,Sağlıklı hayırlı evlat kucağına almayı nasip etsin.

Canım ben de okuyacağım. Duami aldim haber vereceğim. Pazartesi mi okusam acaba. Nasipse transfer olacağım o gün. Hamile sayılır miyim acaba. O şekilde dua etmek istedim sana. Sen ne dersen öyle yapacağım. Rabbim hepimize mucizelerini nasip etsin ınşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…