RABBI YESSIR Duasi..

26.12.2017

esest
mayissinegi
D darrbee

Bugun bu 3 arkadasimiz icin okunacak. Rabbim simdiden kabul etsin.

esest
Rasim kızı Yesim:Rabbim annemin babamın abimin kalbine merhamet , sevgi ver. Sevdiğime karşı ön yargılarını kır. Rabbim sevdigimle beni birbirimize tez zamanda iki cihandada birbirimize hayırlı eş, yuvamızı güzellikle ağız tatliliğıyla kurmamızı nasip et Allahım. Tez zamanda kalplerini yumuşat icimdeki sıkıntıları dertleri gider rabbim.Benim ve dua eden tüm arkadaslarımın duasını tez zamanda hayırlı ederek hakkımızda yaşatmayı nasip et rabbim. Amin

mayissinegi Allah'ın izniyle tez zamanda hayırlı sağlıklı bir evlatla kucagimi doldurmak istiyorum. En kolay zahmetsiz eziyetsiz sekilde..

D darrbee Duasi ; Rabbim hayirlisiyla tez vakitte hayirli,saglikli,iman ve ihlas sahibi , akli ve uzuvlari yerinde bir evlat nasip etsininsaAllah..

Arkadaşlar okuyacağımız duâ:

“Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayru”l-vârisîn”

Allah nasip ederse bugun listemiz bitiyor.Yarin insaAllah yeni duamiza baslicaz.

YENI DUAMIZ
(27.12.2017' de basliyacaktir.)

"RABBI HEBLI MINESSALIHIN"

(RABBIM BANA KATINDAN HAYIRLI EVLAT VER"

ADETLI OLANLAR "RABBI YESSIR" DUASINI OKUYACAKTIR "Gunluk 3 kisi icin"

RABBIM SIMDIDEN NIYETLERINIZI KABUL ETSIN.

Okudum Rabbim kabul etsinnn..

Yeni listeye bende katilmak istiyorum canim

Bugunku arkadaslara okudum Allah kabul etsin

YENI DUAMIZ
(27.12.2017' de basliyacaktir.)

(RABBIM BANA KATINDAN HAYIRLI EVLAT VER"

ADETLI OLANLAR "RABBI YESSIR" DUASINI OKUYACAKTIR "Gunluk 3 kisi icin"

Listemiz
@Mucizeolsakeske 100

evTik ---
Seskes 100
Nddnsn 100
R ruyagokk 100
@Melike49 100
just_married 100
yelsem 100
esest 100
mayissinegi 100
D darrbee 100

Tüm liste için okumamı yaptım canım. Rabbim kabul etsin inşaAllah.

27.12.2017

@Mucizeolsakeske (BUGÜN TEST GÜNÜ)
evTik
Seskes

Bugun bu 3 arkadasimiz icin ayrı ayrı 100'er tane okunacak. Rabbim simdiden kabul etsin.

Niyetlerimiz
@Mucizeolsakeske ( ismet kizi Elif )
Hayirlisiyla transferimin tutmasini,saglikli hayirli bir hamilelik gecirebilmemi ve hayirli saglikli evlatlarimin olmasini nasip eyle Ya Rabbi.

evTik Niyetim: Nihat ve Zübeyde çiftinin tez vakitte sağlıklı hamile kalıp 9 ay 10 gün sonunda bir avazda doğumla sağlıkla kucaklarinaeksiksiz,noksansiz,fazlaliksiz,kusursuz bebeklerini almaları.

Seskes Niyeti: hayırlı sağlıklı uzuvları tam eli ayağı düzgün imanlı evlat sahibi olmak

Arkadaşlar okuyacağımız duâ:

(RABBIM BANA KATINDAN HAYIRLI EVLAT VER")

ADETLI OLANLAR "RABBI YESSIR" DUASINI OKUYACAKTIR "Gunluk 3 kisi icin 100'erden toplamda 300"

@Mucizeolsakeske banlanmış testi ogrenseydik iyiydi. Sizler bizimle paylaşın ama :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…