RABBI YESSIR Duasi..

Hayırlı uğurlu olsun canım. Rabbim sağlıklı bir hamilelik geçirmeni nasip etsin inşaAllah. :dua:
Aminn insallah canim benim. Ben dun banli oldugum icin giremedim ama dun 3 kisiye okudum. Rabbim kabul etsin. Bugunluk listeyi sen ayarlarmisin rica etsem

:)) aman daha hayatta girmem zaten dualarimi okuyup cikicam inanki telefon bagimlisi oldum esim surekli kiziyor. :))
Takvim çok çok çok yakışmış.:KK36:İnşaALlah hamilelik döneminin her dakikası sağlıkla heyecnala şükür ede ede geçip vakti saati geldiğinde de bir avazda kolayca doğumla kucağına alırsın canım.:KK200::dua:

Takvim çok çok çok yakışmış.:KK36:İnşaALlah hamilelik döneminin her dakikası sağlıkla heyecnala şükür ede ede geçip vakti saati geldiğinde de bir avazda kolayca doğumla kucağına alırsın canım.:KK200::dua:
Aminnnn o kadar hevesim vardiki hemen yaptim. Rabbim isteyen tum ummedi muhammede nasip etsin insallah..

Merhabalar kizlar .

Oncelikle Rabbim golumuzden gecen butun hayirli dilekleri kabul etsin.

Kimseyi evlatsizlikla ve evladinin hayirsizligiyla sinamasin.

Sıkıntılı gunlerimizde en guzel sey dua etmektir.

Rabbi yesir duasininda manasina baktigimiz zaman oyle anlamli bir dua ki .

Rabbim dualarimizi kabul eylesin.

Buyrun herkes bu duamiza katilsin.

Listeye girmek isteyenler olursa mesaj yazsin.

Her hafta listemiz yenilenecektir .

Listeye girmek isteyenler ne niyetle okunmalarini istiyorlarsa yazsinlar .

Rabbim simdiden kabul eylesin.

Rabbi yessir duası,
Kuran-ı Kerim'de geçen bir ayet değildir. Bir duadır. Rabbi Yessir duası işleri kolaylaştırmak için okunan ve hakikaten de dilde alışkanlık yaratan ve okunduğu zaman insana bir ferahlık ve rahatlık veren bir duadır. Allah bütün mümin kullar için kolaylık diler zorluk istemez. Rabbi Yessir duası da Allah'tan yardım dilemektir.

Okunusu: "Rabbi Yessir velatü asir rabbi temmim bil hayr"

Anlami: Rabbim! Kolaylastir, zorlastirma.Rabbim hayirla sonuclandir . Amin

Kızlar rabbi yessir duamızın listesi tamamlandı.

21.12.2017 BASLAYACAKTIR

Hepimizin duası yalvarışı bir, Rabbim hepimize tez zamanda hayırlısıyla evlat nasip etsin inşaAllah.

Yeni duamıza katılmak isteyen arkadaşlar buyursunlar:

Hazret-i Zekeriya Aleyhisselâmın ilerlemiş yaşına rağmen çocuk istediği ve Cenâb-ı Hakkın da bu isteği kabul ettiği duâdır.

Enbiya Sûresi: 89. âyetin dua kısmı şöyledir: “Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayru’l-vârisîn.” (Zekeriya Rabbine şöyle niyaz etmişti: Rabbim ‘Beni evlatsız tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın. Baki kalan ve her şeyin hakiki sahibi Sensin.’ (âyetin devam eden meâli:) Biz de onun duasını kabul edip ona Yahya’yı ihsan ettik.

Arkadaşlar okuyacağımız duâ:

:KK200:“Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayru”l-vârisîn”:KK200:

Manası: “(Ey Peygamberim!) Zekeriyya”yı da (an). O, Rabbine; “Rabbim! Beni tek (yalnız başıma çocuksuz) bırakma. Sen, vârislerin en hayırlısısın (her şeyim sana kalacaktır)” diye dua etmişti.” (Enbiyâ, 21/89)

Listemiz
@Mucizeolsakeske

evTik evTik
Seskes Seskes
Nddnsn Nddnsn
R ruyagokk
@Melike49
just_married just_married
yelsem yelsem
esest esest
mayissinegi mayissinegi
D darrbee
Niyetlerimiz :dua:
@Mucizeolsakeske[/USER] ( ismet kizi Elif )
Hayirlisiyla transferimin tutmasini,saglikli hayirli bir hamilelik gecirebilmemi ve hayirli saglikli evlatlarimin olmasini nasip eyle Ya Rabbi.

evTik evTik Niyetim: Nihat ve Zübeyde çiftinin tez vakitte sağlıklı hamile kalıp 9 ay 10 gün sonunda bir avazda doğumla sağlıkla kucaklarinaeksiksiz,noksansiz,fazlaliksiz,kusursuz bebeklerini almaları.

Seskes Seskes Niyeti: hayırlı sağlıklı uzuvları tam eli ayağı düzgün imanlı evlat sahibi olmak

Nddnsn Nddnsn Rabbim hayırlısıyla sağlıklı, sıhhatli, imanlı ve hayırlı bir evlat nasip eylesin inşaAllah.

R ruyagokk adı Yeşim tez vakitte hayırlı evlat sahibi olmak eşimin şifa bulması değerlerinin tez vakitte duzelmesi İnsaAllah

@Melike49 Allahtan hayırlı salihli evlat istiyorum

just_married just_married
İsmim Fatma. Niyetim sağlıklı hayırlı bir evlat sahibi olmak eşimle

@yelsem hayırlı sağlıklı bi evlat niyetine

@esest Rasim kızı Yesim:Rabbim annemin babamın abimin kalbine merhamet , sevgi ver. Sevdiğime karşı ön yargılarını kır. Rabbim sevdigimle beni birbirimize tez zamanda iki cihandada birbirimize hayırlı eş, yuvamızı güzellikle ağız tatliliğıyla kurmamızı nasip et Allahım. Tez zamanda kalplerini yumuşat icimdeki sıkıntıları dertleri gider rabbim.Benim ve dua eden tüm arkadaslarımın duasını tez zamanda hayırlı ederek hakkımızda yaşatmayı nasip et rabbim. Amin

@mayissinegi Allah'ın izniyle tez zamanda hayırlı sağlıklı bir evlatla kucagimi doldurmak istiyorum. En kolay zahmetsiz eziyetsiz sekilde..

D darrbee Duasi ; Rabbim hayirlisiyla tez vakitte hayirli,saglikli,iman ve ihlas sahibi , akli ve uzuvlari yerinde bir evlat nasip etsin insaAllah..

Not : liste okunmasi hergun 3 kisiye 100'er adet okunacaktir . 2 gun ust uste okumayan listeden cikarilir.[/user]
yeni liste oluşturuldumu. bende katılmak istiyorum

evTik evTik kuzum bugün kime okuyoruz bu topicte? Diğerinde de okudugumuz için karıştırıyorum da

evTik evTik kuzum bugün kime okuyoruz bu topicte? Diğerinde de okudugumuz için karıştırıyorum da
Canım direk listeyi yazdım. 1.sayfadaki arkadaşları sırasına göre yazıyordum. Sıkıntı olursa haber verirsin, yardım ederim.
:KK200:

28.12.2017

Nddnsn Nddnsn
R ruyagokk
@Melike49

Bugun bu 3 arkadasimiz icin ayrı ayrı 100'er tane okunacak. Rabbim simdiden kabul etsin.

Niyetlerimiz :dua:

Nddnsn Nddnsn Rabbim hayırlısıyla sağlıklı, sıhhatli, imanlı ve hayırlı bir evlat nasip eylesin inşaAllah.

R ruyagokk Yeşim tez vakitte hayırlı evlat sahibi olmak eşimin şifa bulması değerlerinin tez vakitte duzelmesi İnsaAllah

@Melike49 Allahtan hayırlı salihli evlat istiyorum

Arkadaşlar okuyacağımız duâ:

:KK200:"RABBI HEBLI MINESSALIHIN":KK200:

("RABBIM BANA KATINDAN HAYIRLI EVLAT VER")

ADETLI OLANLAR "RABBI YESSIR" DUASINI OKUYACAKTIR "
Gunluk 3 kisi icin 100'erden toplamda 300"

RABBIM SIMDIDEN NIYETLERINIZI KABUL ETSIN.:dua::dua:

X