Psikolojim alt üst olmuş durumda ve nasıl aşacağımı bilmiyorum

Sizi nasil ikna ediyor ?

Sizi nasil ikna ediyor ?
O dönem annemin çok sıkıntılı bi dönemiydi kafam tamamen onunla meşguldü olaydan sonra baya görüşmedim çok yalvardı çok üstüme geldin olmayan biseyi defalarca sordun psikolojim kaldırmadı gibi şeyler söyledi

Ben ertesi gün hapına rağmen adetime 3 4 gun kala bile hamile kaldım hangi tercihten bahsediyoruz
(Parantez açarak ertesi gün haplarının bünye üzerinde çok ciddi yan etkilerinin olabileceğini ve çok zararlı olduklarını belirtmek isterim. Ayrıca ertesi gün hapları ilerleyen dönemde hamileliği engellemiyor, tersine arttırabilirmiş de, yani ertesi gün hapı içtim nasılsa bu ay rahatım diye bir şey yok) Neyse konu bu değil zaten. Ben özür dileyerek yazınızdan bazı şeyleri anlayamadım. Eşinizle 4-5yıldır birliktesiniz, 2 yıl önce mi evlendiniz? Kızla konuştuğunuzda mı onlar 2 yıl önce görüşmüşler? Kız ile siz nişanlı iken konuşmuşsunuz, e görüştüklerini öğrenmişsiniz, biliyordunuz. Ondan sonra evlendiniz. Yani bilerek evlendiniz. Neden şimdi sindiremiyorsunuz? Başka olaylar mı var?

E çok basit. Söyleyeceksin eşine seni ikna edecek öncekiler gibi.
Ya da önce dövecek. Sonra ikna edecek. Seçenek bol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…