Psikiyatriste gidemiyorum intiharın eşiğindeyim

Teşekkürler öncelikle cesaret verici yorumunuz için.
Ben boğulurum,çok canım yanar daha kötü olurum ya da kusma hiç durmaz diye korkuyorum sanırım.

Nasıl oluştu bu korku peki. Nasıl ortaya çıktı.
İşte bilmiyorum bulamıyorum (
Kendimi bildim bileli var.Ama bazı travmatik kusma tecrübelerinden sonra iyice arttı galiba.
Travmatik tecrübe dediğim 4-5 kere kusma kusunca tam rahatlayamama gibi şeyler.
Çünkü küçükken de hasta olur bazen kusardım hatta korktuğum için ağlardım da ama bir kere kusunca geçtiği için fobimi çok ilerletmedi sanırım.

Aslında kusma korkusu için neden o ilacı vermiş acaba sadece onu mu verdi kardeşimde de var kusma korkusu

Kardeşinizin korkusu ne derecede ? Onunki nasıl ve neden başladı biliyor musunuz ?
Siz korkuyor musunuz peki kusmaktan ?
Kardeşim dersleri çok yoğundu çok stres yaptı bölümü zordu okul birincisi olmak için çok sıktı kendini mide sonunda strese gelemedi çok istifra etti hatta 15 gün hastanede yattı endoskopi oldu
Benim de bir dönem istifra ettiğim dönem oldu bi doktor gece yatarken ilen bi ilaç yazmıştı geçmişti ara ara bulantı olur benim de

Çok geçmiş olsun,çok üzüldüm

Ben boğulurum,çok canım yanar daha kötü olurum ya da kusma hiç durmaz diye korkuyorum sanırım
Ben boğulurum,çok canım yanar daha kötü olurum ya da kusma hiç durmaz diye korkuyorum sanırım.
Kusma durmaması gibi bir opsiyon olamaz. Okadar yemek yenemez cünkü. Bi kusun siz rahatlayın anlarsınıx kötü bişi olmadıgını. Ayrıca canın yanmıyor ki iğne den korksanız hafi neyse can yakıcı bişi yok :)

Kusarken aşağı doğru olsun kafan çıksın hepsi dışarı soluk boruna kaçmaz böylece bir şey olmaz...gece uyurken de yan yatarsın ..eğer kusarsan yandan gider yine soluk boruna gitmez bu şekilde önlem alabilirsin ..

Keşke beynin kusma merkezini tamamen bloke edecek bir yöntem,meditasyon falan olsa ya

Ac yatinca migde öz suyu kusularak cikartiliyor igrenc ama yaa karnin kasiliyor agizdan su akiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…