Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

psikoloji ile yakından ilgileniyorum ve bu konuda belirli çalışma gruplarına katılmışlığım vardır. ücretler bence normal çünkü şuanda 150-250 arasında değişiyor.
Benim kesinlikle tavsiye edebileceğim tek bir isim var... geştalt ekolunden Doç.Dr. Ceylan Daş.. üstüne yorum bile yapmıyorum..

arkadaşlar selam, ben şimdiye kadar 2 tane psikiyatra gittim. biri Prof.Dr.Vedat Şar. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.muayene süresi toplam 15 dak bile sürmedi,konuşurken yüzüme bile bakmadı bir iki soru sordu hmm depresyon dedi paxil diye bi ilaç verdi yolladı. ben de o dönem kendimi kötü hissettiğim için bu ilacı kullanmaya başladım.muayene ücreti 300tl idi, çok fazla geldiği için ve tarzını da sevmediğim için bir daha ona gitmedim.ilacı kullandıktan 10 gün sonra iyi hissetmeye başladım kendimi zaten çok ciddi bir depresyon değildi ve depresyonum geçti,gene de 3 ay kullandım,artık iyice iyi olduğuma emin olunca ilacı bıraktım ve hayatımın en kötü günleri başladı,kabuslar,beynimde elektrik şokları,baş dönmeleri,mide bulantıları.çok korkunçtu, mecburen tekrar başladım ilaca o doktora da tekrar gitmek istemediğim için medical park göztepede dr.Hülya Soyluya gittim.çok tatlı bir kadın, çok pozitif,konuşurken gözlerinizin içine bakıyor, gerçekten ilgilendiğini hissettiriyor,ihtiyacı olanlara kesinlikle tavsiye ederim.doz azaltarak bırakmaya çalıştım sonra atarax eşliğinde.gene de çok sıkıntılı günler yaşıyorum son 1 aydır.tam 10 gündür hiç kullanmadım paxili ama hala bu beynimdeki elektrik çarpmaları, şimşek çakmaları geçmiyor.ne zaman geçeceğini de bilmiyorum. Her elektrik çarpmasında bana gerçekte ihtiyacım olmamasına rağmen paxili yazan ve yan etkileri konusunda en ufak bir bilgi vermeyen Vedat Şarı çok kötü anıyorum, sakın ona gitmeyin arkadaşlar, bi de bu ilaç sayesinde 10 kilo aldım 3 ay içinde, ki kendisine demiştim kilo yapmayan bişey verin illa ilaç yazacaksanız diye. onun sıkıntısı var bir yandan. lütfen ilaç kullanmaya başlamadan 10 kez düşünün, başlarken ve devamında herşey iyi hoş da bırakma aşaması inanın o güzelliği tamamen götürüyor ve lanet ediyorsunuz başladığınız güne.önce psikoloğa gidin bence, ilaç tedavisi işin kolayı ve anca şizofreni fln gibi ağır rahatsızlıklarda başvurulmalı. hepinizi öpüyorum arkadaşlar,hastalıksız,mutlu günler....

Hımm.. Ben Kadın ve Aile Sağlığı merkezlerinden birine gidiyorum.
Çok memnunum.
Yakınınızda varsa tavsiye ederim.

ya öyle mi ben KAS merkezinde psikiyatr olduğunu bilmiyordum. hemen araştırayım. hastaneden bi türlü randevu alamadım hep full dolu

merhaba arkadaşlar, dün başdönmesi için hastaneye gittim kbb ye stresten boyun düzleşmesi teşhisi kondu.. fizik tedavi + birçok ilaç verdiler. bi antidepresan verdi önceleri başka antidepresanlar kullanmıştım ama hap kullanmama kararı almıştım. doktor ısrar edince bu hapa da bu gün başladım 50 mg ama çok sarstı adı: SERTEVA 50mg
hiç duyanınız vaar mı acaba..

canım banada sosyal fobi teşhisi konmuştu.ilaç tedavisine başladım bende 1 bçk sene kullandım.sana hangi ilacı vermişti doktorun?

kızlar bide izmirde bildiğiniz iyi bi psikolog ve psikiyatrist tavsiye edermisiniz?
nişanlımla ayrılmak üzereyiz başka sorunumlarımda var yardım almam şart oldu artık.eski doktorumdan memnun kalmamıştım çok ilgisizdi.sizin tavsiyeleriniz çok önemli benm için.sevgiler.

Canım benim tavsiye edebileceğim kimse yok, ızmir'de oturmuyorum bile. Ama kimse tavsiyede bulunmazsa tavsiyeediyorum.com diye bir site var. Orada arama yapıp insanlar kimi tavsiye etmiş görebilirsin. ınşallah nişanlınla aranız düzelir, herşey güzel olur ve çok mutlu olursun.

ya öyle mi ben KAS merkezinde psikiyatr olduğunu bilmiyordum. hemen araştırayım. hastaneden bi türlü randevu alamadım hep full dolu

Hayır, yanlış anlamışsınız.
Orda psikolog var demek istemiştim.

Psıkolog & Yasam Kocu Pınar Ersöz..
Kesınlıkle tavsıye ederım.Ben cok memnunum..
Benım tavsıyemle gıden bır arkadasım da cok memnun kaldı..
tavsıyeedıyorum sıtesınden de kendısı hakkında yazılmıs yorumları okuyabılırsınız, ben hep olumlu ızlenımler duyuyorum cevremden de.

NAREK KARASU'ya giden, hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar? Geştalt'çılardan o da sanırım...

arkadaşlar okuduğum kadarıyla antidepresan başlayan arkadaşlarımız kafalarına göre bırakmışlar vucudun antidepresanlara alışma ve kabulenme süreci en az altı aydır psikiatri hemşiresi olark ialçsız başetmenizi öneriyorum çünkü anti depresanlarda uzun kulanımlar yada kesik düzensiz ve farklı kulanımlar sonrası daha farklı psikiatrik sorunlara sebep olur.bu arada psikolog sadece konuşur hastanın genel durumunu psikiatriste bildirir,psikolglar ilaç yazamaz tedavi yapma yetkileri yoktur,isatnbulda gerçekten çok iyi psikiatristler var sadece adı olan doktorlara gitmeyin hiçbir verim alamazsınız yanlış anlaşılmasın en ucuz dr,ücreti 250 psikolog tek seans için 150 ve en az 15 günde bir gitmeniz gerekiyo doğru olan bu ama ülkemizdeki maddi ve çeresel koşulardan dolayı insanlar grip olur gibi depresyona giriyolar tabi bu demek değildirki bu şikayetlerinizi kulak arkası yapacaksınız önemsemediğimiz duygu durum farklılıkları çok kötü sonuçlar doğurabilir hepinize sağlıklı ruhlar diliyorum umarım ilerde daha fazla yardımcı olabilirim

kızlar sosyal fobi, sosyal kaybı gibi durumlarda ilaç kullanmayın bence..öncelikler psikoterapileri deneyin..her şey ilaçla düzelmez ruhsal bi bozukluk bu..önce işlevsel olmayan düşüncelerinizi değiştirmeniz gerekir..psikoterapi eğitimi almış uzman bi psikologa gidin..psikiyatrist olabilir..psikiyatrist olup psikoterapi eğitimi alanlar da var..ilaca alışınca, ilacın verdiği rahatlığa huzura alışınca bıraz kötu hissetınız mii ilk iş ilaç alıyorusunuz..tamam çok ağır psikolojik rahatsızlıklarda olmazsa olmazdır ilaç ama..elzem olan düşüncelerin değiştirilmesidir..sosyal fobi de bilişsel davranışçı terapi yada grup terapisini önerebilirim..saygılar

bende piskolog arıyorum ama ücretler çok fazla geliyor ? 1 seanslada bitmiyorki

hem fiyatı uygun hem düzgün bi doktor önerir misiniz istanbul avrupa yakası avcılar şirinevler civarı ?

canım ben ıstanbuldayım. bana özelden mj atabılırmısın tavsuıye edebılecegın psıkıyatr ve psıkologları

arkadaşlar bende sosyal fobı var bana psıkolog lazım artık dayanamıyorum kendimi öldurcem bole gıderse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…