Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

İzmir ve Antalya' da psikolog önerisi için yankı psikolojiye bakabilirsiniz psikologların çoğu en iyi üniversitelerden mezun ve uzmanlık yapmış psikologlar

Psikolog seansları içine ne kadar ödüyosunuz arkadaşlar online olanlar için

16 yıl sonra bu ismin diziler yapması:)

Merhabalar uzun suredir yaşadığım ailevi ve şahsi sıkıntılarımı anlatıp dinlenildiğimi hissedebileceğim bir psikolog arayışım var ama küçük bir çocuğum olduğundan online hizmet almak istiyorum aile danışmanı da olabilir ama bütçem kısıtlı önerebileceğiniz kimse var mı?

Öncelikle geçmiş olsun. Şifa Allah'tan öncelikle dua ile şifa istemek ondan sonra vesileleri aramak gerek. Sonra ilim ehli birine denk gelmiyorsunuz paranız ziyan oluyor. İlim ehli birine denk geliyorsunuz bu seferde bütçe bahane oluyor veya sizi danışan olarak istemiyor yine şifalanma süreciniz yarım kalıyor. Hangi şehirde yaşıyorsunuz

Ankara da psikiyatrist öneriniz var mö depresyon sürekli ağlıyorum işte evde her yerde uyuyamiyorum

Benim hem bireysel hem de çift olarak görüştüğüm bir aile danışmanım var. Herkese tavsiye ediyorum, insana anlattıklarının değerli olduğu hissini tattırıyor. Kendisine, yardıma ihtiyacim var ama çalışmadığım için bütçem kısıtlı dediğimde bana baya yardımcı olmuştu.

Merhaba, aynı sebeplerden muzdarip olarak ben de bir aile danışmanı ile görüşmeye başladim. Aynı ilde olduğumuz için seansın içeriğine göre online da alıyor yüz yüze de görüşüyoruz. Herkese de tavsiye ediyorum kendisini. Çalışmıyorum bütçem kısıtlı dediğimde epey bir yardımcı oldu ilk seansı ücretsiz yaptı. Hala arıyorsanız mutlaka bir görüşün derim.

Merhaba arkadaşlar. Panik bozukluk konusunda uzman bir psikolog arıyorum. Psikiyatri doktoru da olabilir. Trabzonda var mı önerebileceğiniz biri? Online olup memnun kaldığınız başka şehirdeki doktor ya da psikolog da olur.

Okb konusunda uzman online psikolog tavsiyesi alabilir miyim ? Yeni üye olmayanlar yazarsa sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…