Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

Camı açıp nefes almaya çalışırdım, nefessiz kalıp öleceğimi düşünürdüm atağın tekrar geleceği korkusu olurdu sürekli

Camı açıp nefes almaya çalışırdım, nefessiz kalıp öleceğimi düşünürdüm atağın tekrar geleceği korkusu olurdu sürekli
Bende de aynısı vardı. Fakat bana daha başka teşhis konuldu, panik atak teşhisi konulmadı. Ama tamamen sizin dediklerinizin aynısını yaşıyordum ben de. Yutkunamıyordum, tıkanıyordum ve öleceğimi sanıp ağlamaya başlıyordum birden. Ve yine atak gelecek korkusuyla yaşardım.

Merhaba arkadaşlar ben uzun yıllar panik atak tedavisi gördüm Ankara’da gitmediğim psikolog kalmadı panik atağın tedavisi çok zor klinik psikoloğun bir tanesi demişti ki bununla yaşamayı öğreneceksiniz tamamen çözümü yok dedi bana doğruyu söylediği için kendisine minnettarım çünkü yaşayarak öğrendim. Ama binlerce şükürler olsun ki gittiğim bir başka psikolog da Dr. Ofelya Thomas Cabralı önerdi panik atak konusunda nasıl diye merak ediyorsanız yaklaşık 9 yıl önce tedavi oldum ve bir daha hiç yaşamadım panik atak için Tüm Türkiye’de herkesin bilip duyması için Bilgi vermek istedim çünkü çok zor bir durum arkadaşımın gencecik kızı kollarında kaldı onunda panik atağının düzelmesini Ofelya hocaya borçluyuz bir çok kişiyi gönderdim düzelmeyen olmadı içim çok rahat her türlü sorunuza yanıt verebilirim. Bu konuda çok tecrübeliyim herkese acil şifalar diliyorum.
Ofelya tamamen geçirdi mi panikatağınızı ? Şuan ilaç kullanıyormusunuz?

Balıkesir'de psikiyatr önerebilecek arkadaşım var mıdır?Mümkünse özel olmasın :) teşekkür ederim

istanbul anadolu yakasında bildiğiniz uygun yollu psikiyatri var mı ?

Arkadaşlar yıllarım falcılarda geçti çaresizlikten mutsuzluktan vs. meğer ilacım başkaymış izmirde terapi desteğine ihtiyaç duyan varsa seve seve tavsiyede bulunurum hayatım kurtuldu resmen onca yılım boşa geçti ama buna da şükür. kısa sürede kendimi yeniden hiç olmadığım kadar iyi hissediyorum hiç bi sıkıntım kalmadı bin şükür
ve şimdi o acılı günlerimi hatırlamak bile istemiyorum. benim durumumu yaşayan varsa hiç zaman kaybetmesin terapi alsın yazık acı dolu geçen her dakikanıza ben şansliyimki işini iyi yapan iyi birine denk geldim ayrıca oyle absürt uçuk bi fiyatı da yok başkaları gibi kimse kusura bakmasın valla

Istanbul da Prof Ibrahim Bilgen ve Prof Ozcan Eryuceyi önerebilirim.Ama kendimizi yeneceğimize inandırmak çok önemli.Hergun yürüyüş ve sıcak bir duş sizi rahatlatır.Kendinizi mesgul edin.Durup bedeninizi dinlemeye zamaniniz olmasin.Sevdiginiz seyleri yapin.Kitap okuyun.Insanlarin icine karisin ve sohbet edin.Bende anksiyeteden muzdarip biri olarak terapiye pskytriye gittim.Cok faydası oldu.Ama lütfen önce kendinizi inandirin.Her şey beynimizde bitiyor.Çok zor biliyorum.Ama size yardımcı olmak için yazıyorum.Yasamayan anlamaz zaten.Herkese geçmiş olsun.

Ibrahim Bilgenin Benim Hayatım Hep Böyle mi Geçecek adlı bir kitabı var.Pskytriye yada pskolog terapisine gidemeyenler için öneririm.Facebook sayfasında da ücretsiz canlı yayınlar yapıyor.Isteyenler bakabilir.

Istanbul Avrupa Yakasi onerileriniz ve gercekten gidip te memnun kaldiginiz seans ucretleri ucuk olmayan bir psikolog oneriniz var mi ?

X