Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

Bakırköyde klinik psikolog nur başer hanım mesleğinde başarılı birisi. Sorunlarınızı en kısa zamanda kolaylıkla çözersiniz umarım.

Ankara da hiç olmadı İstanbul'da psikiyatrist/psikolog önerisi istiyorum. Ama ben psikoterapi istiyorum parasından geçtim gerçekten artık yaşayamıyorum mutsuzlukla. Bir doktor olsun kendimi açayım iyileşeyim istiyorum. Yardım edin lütfen.

Ankarada terapi yapan kendisinden ders aldığım bir hocam ve arkadaşları var yerlerinin adı carpe diem ismi sedat ışıklı internetten araştırarak ulaşabilirsiniz. Bir de şematerapi yapan yine kendisinden ders aldığım bir hocam daha var gonca soygüt pekak bunları tercih edebilirsiniz. Geçmiş olsun

Merhaba geçmiş olsun öncelikle. Ben diye ücretsiz bir site keşfettim. Siteye girip şikayetinize göre seçenek işaretliyorsunuz. Size uygun psikolog yönlendirmesi yapıyor ve ilk seansta indirim yaptırıyor bir bakın isterseniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun O La La ben diye bir siteden faydalandım, bana uygun psikoloğa yönlendirdiler bence oraya bakabilirsin. Ücretsiz yönlendirme yapıyorlar hem de

Tatlım İstanbul'a gelebilir misin? Ben İstanbul'da 300 tl ye psikoloğa gittim ama işinde çok uzman biriydi. İstanbul İzmit'e yakın diye sorayım dedim

Tatlım İstanbul'a gelebilir misin? Ben İstanbul'da 300 tl ye psikoloğa gittim ama işinde çok uzman biriydi. İstanbul İzmit'e yakın diye sorayım dedim

Ben internette bir siteden kendime psikolog buldum ve çok faydalandım. Doğru psikolog isimli bir siteydi ücretsiz ve ilk seansta indirim yaptırıyor

benim tanıdığım çok iyi bir psikolog var danışmanlık merkezi kadıköyde ve gerçekten iyi eğer istersen danışmanlık merkezinin numarasını verebilirim.. :)
Ben isimli bir siteden psikoloğumu buldum. Benim psikoloğum çok iyiydi, ama o siteye bakarsan senin şikayetine göre başka yere de yönlendirebilir zaten ücretsiz site bir bak istersen

istanbulda pskolog önerisi olan var mı?
Kulaktan dolma bir psikoloğa gitme bence iyice araştır her psikolog iyi değil. Ben diye bir siteden buldum kendi psikoloğumu. Onlar herkese şikayetine göre farklı yönlendirme yapıyorlar. Bence o tarz bir siteden kendine uygun psikolog bulmalısın

Yazdığınız siteye baktım yönlendirdikleri psikologlarda klinik yüksek lisans ve süpervizyon eğitimi şartı aramaları çok güzel. Faydalı olacağını düşünüyorım. İyi bir uygulama olmuş. Sahte psikologlara dikkat edelim . ünlü ve seviliyor olmaları sahte olmadıkları anlamına gelmez

Ankara da iyi bir psikolog , panik atak başlangıcım var sanıyorum ciddi ve baş edemediğim korkularım var , lütfen birbirimize yardımcı olalım , reklam amaçlı yazmayalım buraya , çok zor şeyler yaşadıklarımız ü

Ankara’da 8 aydır Alp Ardıç’a gidiyorum, çok memnunum. Seans ücreti 250 TL ama hiç indirim yapmıyor maalesef. Yine de durumu müsait olanlara öneririm.

Merhaba arkadaşlar ben uzun yıllar panik atak tedavisi gördüm Ankara’da gitmediğim psikolog kalmadı panik atağın tedavisi çok zor klinik psikoloğun bir tanesi demişti ki bununla yaşamayı öğreneceksiniz tamamen çözümü yok dedi bana doğruyu söylediği için kendisine minnettarım çünkü yaşayarak öğrendim. Ama binlerce şükürler olsun ki gittiğim bir başka psikolog da Dr. Ofelya Thomas Cabralı önerdi panik atak konusunda nasıl diye merak ediyorsanız yaklaşık 9 yıl önce tedavi oldum ve bir daha hiç yaşamadım panik atak için Tüm Türkiye’de herkesin bilip duyması için Bilgi vermek istedim çünkü çok zor bir durum arkadaşımın gencecik kızı kollarında kaldı onunda panik atağının düzelmesini Ofelya hocaya borçluyuz bir çok kişiyi gönderdim düzelmeyen olmadı içim çok rahat her türlü sorunuza yanıt verebilirim. Bu konuda çok tecrübeliyim herkese acil şifalar diliyorum.

hastayken nefessiz kalıp boğulacakmış gibi olduğunuz zamanlar oluyor muydu? Böyle öleceğinizi sandığınız nefes alamadığınız krizler?

Hemde nasıl camdan dışarı bakardım gece yarısı kalkardım daha doğrusu hiç uyuyamazdım ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…