Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

Bir psikoloğun/psikiyatristin ve/veya herhangi bir meslek erbabının başarısının medyatik olmasıyla hiçbir alakası yok.

Gideceğiniz psikoloğun Psikoloji bölümünden mezun olup Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yapmış olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Ben Ankara'da Betül Çeliköz adında bir psikolog aile danışmanına gittim.Arkadaşlar kadın işini gerçekten çok mükemmel yapıyor. Ben sorunun kendimde olduğunu ,ruh hastası olduğumu düşünürken Betül hanım benim konumu aile bazında ele alarak beni ailemle birlikte değerlendirdi ve beni eşimle birlikte terapiye aldı. Şu anda çok sağlıklı bir ruhum çok sağlıklı bir evliliğim ve aile hayatım var. Eğer Ankara'da bir aile danışmanı ve psikolog arıyorsanız kesinlikle Uzman Psikolog Aile danışmanı Betül Çeliköz ü tavsiye ederim. Biz kendisine minnettarız. Başka insanlarda faydalansın diye yazdım. Allah yardımcınız olsun.

Peki Siz kime gittiniz ben öğrenebilir miyim acil ihtiyacım var artık başa çıkamıyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam kizlar, izmir'de Soli Beye gidiyordum. Ancak oldukca yukselmis seanslari ve daha uygun bir yer bulnaya calisiyorum, kimi onerebilirsiniz ?

Merhaba, bende ankarada danısabılecegım bır psıkıyatrıst arıyorum ancak benımkı evlılık terapıstı dııl, sadece dertlesebılecegım bır dost, kendı basıma cozemedıgım sorunlarım ıcın bır danısman gıbı olucak. Benım ıcın doktorumun genc ve acık fıkırlı olması cok onemlı. Devlet hastanelerınde olursa tabıkı cok ıyı olur. Danısan-danısman ılıskısınden cok arkadaslık ve dertlesme benım ıcın onemlı. Onerılerınızı yazarsanız sevınırım

Doktorlarla dertleşemessin hastalığa bakar ilacını yazar gönderir.Senin psikoloğa gitmen lazım o zaman....

Devlet Hastahanelerinin çok iyi baktığını düşünmüyorum. Bir ton hasta kuyrukta bekliyor. Ondan dolayı da acele acele bakıyorlar. En iyisi paran olacak özel terapiye gideceksin. Hem aynı doktor hep. Hemde seans süreleri istediğimiz kadar. Devlet Hastahanesinde bir gördüğün doktoru bir daha görebilmek mucize ayrıca.

Malesef canım özelde de seans süreleri kısıtlı hatta bazen 10 dakikası 70 küsür TL oluyor o da sigortalıysan...

arkadaşlar topik açtım ama kimse birşey yazmamış
ciddi anlamda psikiyatriste ihtiyacım var hergece neredeyse kalp krizi geçirdiğimi düşünüyorum ağlama krizleri ölüm korkusu ve artık sıkılmaya başladım ailemdeki herkes sıktın artık diye işi dalgaya vuruyorlar eşim hariç tabi ama ben artık kendimden bıkmaya başladım oğlumu alıp kaçmak istiyorum tuhaf tuhaf duygular içindeyim bana yardımcı olabilecek kocaelinde bildiğiniz psikiyatrist varmı

Kocaeli nde Psikoterapi Enstitüsü var Darıca'da oranın terapistleri var size yardımcı olurlar...

Yanılmıyorsam içinde farklı türden ilaçlar bulundurulan ve emniyetin gözetimi altında olan ilaçlar kırmızı reçeteyi kapsıyor diye biliyorum.
bu yüzden doktorlar vermezmiş kolay kolay.

Çok da zor değil.Ben kırmızı reçete ilaçları çok kolay alıyorum eğer GERÇEKTEN DEHB hastasıysanız zaten anlaşılıyor ve veriyorlar.Tabi adresinize ve secerenize kadar verdikten sonra eczaneye...

Ben özge. 25 yaşındayım. Bende bilinç kitlenmesi ve bedenimi yüzümü hissetmeme var. Doktor bana sadece duygu durum bozukluğu var dedi o da var katılıyorum ama bu durum beni düşündürüyor...ileride çocuğum olsa napcam bilmiyorum...unutkanlık kendimi bilmeden 24 saat boş bakma oluyo bazen.

merhaba arkadaşlar,
evliliğim ve eşimle ilgili sorunlar yaşıyorum,1 yıl içinde üzüntü,stres derken....kolesterol,mide bulantısı,tansiyonumda dalgalanmalar,zaman zaman aşırı sinirlilik hissi,... yurmurtalık kistlerii
bu gidişle iyi bir psikiyatrist ve psikolog ile görüşmezsem iyice sağlığım bozulacak. infertilite,kalp damar hastalıkları, mide kanaması kapımda.ne olur bana yardımcı olun arkadaşlar.

merhaba arkadaşlar,
evliliğim ve eşimle ilgili sorunlar yaşıyorum,1 yıl içinde üzüntü,stres derken....kolesterol,mide bulantısı,tansiyonumda dalgalanmalar,zaman zaman aşırı sinirlilik hissi,... yurmurtalık kistlerii
bu gidişle iyi bir psikiyatrist ve psikolog ile görüşmezsem iyice sağlığım bozulacak. infertilite,kalp damar hastalıkları, mide kanaması kapımda.ne olur bana yardımcı olun arkadaşlar.
Çok geçmiş olsun.Uzun süren depresyon döneminden ve özellikle son üç yılda yaşadığım tüm acı verici durumlardan kurtulmamı sağladığı için doktorum Prof.Dr.Selçulk ASLAN 'a minnettarım. Benim durumumda olanlara öneririm.

Çok geçmiş olsun.Uzun süren depresyon döneminden ve özellikle son üç yılda yaşadığım tüm acı verici durumlardan kurtulmamı sağladığı için doktorum Prof.Dr.Selçuk ASLAN 'a minnettarım. Benim durumumda olanlara öneririm.[/QUOTE]

Ben özge. 25 yaşındayım. Bende bilinç kitlenmesi ve bedenimi yüzümü hissetmeme var. Doktor bana sadece duygu durum bozukluğu var dedi o da var katılıyorum ama bu durum beni düşündürüyor...ileride çocuğum olsa napcam bilmiyorum...unutkanlık kendimi bilmeden 24 saat boş bakma oluyo bazen.
Hocam cevabı bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba, izmitte panik atak rahatsızlığı ile ilgili gidebileceğim bir doktor arayışı içindeyim. Devlet hastanesi doktorlarına gitmem. Dinlemiyorlar bile. Emin Önder 500 tl. Üniversite hastanesi özel muayene randevusu vermiyor. Denge ye gittim olmadı. Cihan hastanesinde Hüseyin Yıldız a muayene olmuş olan var mı?

Arkadaşar istanbul avrupa yakasında kadın psıkoterapıst onerınız var mı? Yanı ıs degıstırdım ve baska ozel hayatımda sorunlar var ıcımde kımseye anlatamadıgım kaygılarımı asamıyorum. Kaygı duzeyım yuksek lutfem tavsıye verınnnn

X