Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

Ankarada özkaya tıp merkezinde psikolog mercan tuna hakkında bilgi sahibi olan var mı acaba?

hiç duymadım canım..
ben birine gideceksem adını googla yazıp kim ne yorum yapmış ona bakıyorum. hakkında hiç yorum yoksa boşver bence..

Ankarada özkaya tıp merkezinde psikolog mercan tuna hakkında bilgi sahibi olan var mı acaba?

ama ankarada tavsiye edebileceğim ankaranın eniyisi Fatma Kırımlı Taşkın hoca var onu tavsiye ederim gönül rahatlığıyla, biz ailecek gittik .

hiç duymadım canım..
ben birine gideceksem adını googla yazıp kim ne yorum yapmış ona bakıyorum. hakkında hiç yorum yoksa boşver bence..

bende mavi kaşmire katılıyorum FATMA KIRIMLI TAŞKIN HOCAYI banada tavsiye etmişlerdi yinede kendimde Google dan araştırıp gitmiştim iyikide gitmişim allah razı olsun sende araştır ve öyle git

Merhaba arkadaşlar...
İstanbulda tek işi ilaç yazmayan sorunu anlamaya ve çözmeye yönelik gidebileceiğim bir psikiyatrist arıyorum. Önerisi olan var mıdır?

Burda bi kaç soruda psikolog, evlilik terapisti ve psikiyatrist sorularını okuyorum. Bildiklerimi yazayım, merak ettiğiniz yer olursa yine sorarsınız.

Evlilik terapisti denince aklıma Eğitim ve Aile Danışmanlık Merkezi Sevda Danışmanlık geliyor. linki burada ANA SAYFA | SevDa

Psikolog denince Mustafa Güveli geliyor, kurumun doktorlarından ama kendi psikiyatrist, psikolog alanı olan başka doktora yönlendirebilir.

Psikiyatrist denince Pedam/Mustafa Güveli geliyor. Anlayışlı, dikkatli, samimi bir doktordur. Fark etmediğiniz bir şey varsa çekinmeden söyler, sizin de toplumdaki yerinizi de gözetir. Bazısı insanın onurunu kırabilir, psikiyatrik hastalığını kullanıp onu küçük duruma düşürebilir, ona güvenip anlattığı için onu sıkışık bir duruma sokabilir. Bu tür seçimlerde çok dikkatli olmak gerek.

Bu önerilerim kimi tanıştığım, kimi eğitim aldığım, kimi de gittiğim kimseler. Hepsini iyi bilerek, gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
selam cümleme nasıl başlıycamı bilmiyorum 30.hafta 5 günlük hamileyim gebeliğim başından beri bu siteyi takip ediyorum iyi,kötü mutlu neler neler okudum öğrendim şaşırdım herşey çok güzel giderken hayatımda 1 ay önce herşey karıştı eşim yanımda yoktu gebeliğimin başından bu yana sadece kızım vardı yanımda ve bir gün öksürükle uyandım ve boranşit ardından gebelik şekeri ardından kızımın rahatsızlığı birde yalnızlık derken ben 3 gece üst üste uyuyamadım ve saçma sapan şeyler düşünmeye başladım hayatın boşluğu,mutsuzluk ölüm,bebeğe nasıl bakıcam,neden yaışıyoruz ki ağlamalar korku endişe daha birsürü şeyler kalbimde çarpıntı midemde sanki bir yumruk ve iştahsızlık,ne yapıcamı bilmezken ablamda kalmaya karar verdim ve bi anda sıkıntılarım geçti derken 1 hafta sonra tekrar başladı ve hala devam ediyo kocam geldi ama artık nafile bende olan oldu piskiyatriye gittim ilaç yazabileceğini söledi ama korktum sonra başka doktora yönlendirdi ve terapiye başladık ilk gün iyi gibiydi ama yine aynı ve bu arada ablam bizde kalıyo çünkü onsuz yapamıyorum artık ve kadın dğm doktorum ilaç kullanmamı söledi antideprasan çünkü doğumdan sonrada artabilirmiş ve ben ne yapıcamı bilemiyorum ama ilacı aldım yinede başucuma koydum ara ara iyi oluyorum ama yinede mutsuzum herşeyden ilacı kullanmadım henüz garanti olsun diye aldım çok daralırsam ilacım var demek için ama ne yapıcam bilmiyorum ya doğumdan sonrada devam edcekse offf ve bu arada kilo verdim ama şimdi yemem biraz daha iyi bebeğin gelişim çok iyi dedi doktorum ama benim hevesim kalmadı sanki hazırlıklarıda durdurdum hiç bişey yapasım yok öylece bekliyo herşey daha bişey hazırlayamadım elim kolum kalkmıyor sanki bana yardım edin destek verin neolursunuz çok ihtiyacım var desteğinize lütfen uzun yazdım sıkılmadan okuyun neolur.....

ankara'da yaşıyorsanız eğer madalyon psikyatri merkezi var kesinlikle başvurabilirsiniz. çok olumlu sonuçlar alan hastalarım var ordan. Durumunuz evet gebelik sonrasında artabilir sıkıntılar aşılamıcak şeyler değil suan için sadece desteğe ihtiyacınız var sizin:)) bütün doktorları çok başarılı. Ve eğer gidemicek durumdaysanız havale ile ücreti odeyip internet aracılığıyla evden görüntülü olarak size destek olabiliyolar . Bi deneyin gerçekten sizin için en hayırlısı bu. Allah'ım çok çok mutlu huzurlu günler göstersin bebeğinizle inşallah size . :))

Ben de Mersinden iki doktor önereyim.Dr. Engin Ayyıldız,Mersin Toroslar Devlet Hastanesinde,ara sıra Mezitli semt polikliniğine de geliyor.
Bir de Dr. Nilgün Bal var.Erdemli ilçesi devlet hastanesinde.
Kimi doktor ilaç verip yolluyor.Bunlar daha fazla ilgileniyor.

bende ankarada psikolog arıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

canım hepimiz tavsiyelerimizi yazdık zaten. geriye dönük okursan sayfaları yardımı olur sana.
başka sormak istediğin birşey varsa sor..nasıl bir yardım istiyosun ki sen?

PSİKOLOG & EVLİLİK TERAPİSTİ

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim de evlenmeden önce panik atağım vardı ankarada bir psikoloğa gittim ve bana bir kaç seans gevşeme egzersizi uyguladı ardından evde kendimin de yapabileceğim şekilde öğretti ve bir kaç seansta ilaç hiç kullanmadan panik atağımdan eser kalmadı şu an çok mutluyum size de o psikoloğu önerebilirim ben çok çok memnun kaldım her arkadaşıma da tavsiye ettim. Psikolog Ezel Eser Özer cep telefonunu internetten bulmuştum eğer değişmediyse numarası 0 505 924 65 11. şu an hangi hastanede ya da merkezde bilemiyorum umarım işinize yarar ben her fırsatta öneriyorum kendisini Allah ondan razı olsun

bende ankarada psikolog arıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.
canım sorundan önce yazmıştık ama görmedin galiba benim ankarada memnun olduğum psikolog ezel hanımdır. telini vereyim değişmediyse doğrudan ulaşıp randevu bile alabilirsin.kendisi hastalarına verir ve onların her an yanında olur bu yüzden de paylaşmama kızacağını sanmıyorum ezel eser özer tel:0 505 924 65 11

diyarbakıra yeni tayin olduk burada iyi bir pedegog ya da çocuk psikoloğu önerebilecek biri var mı ?????

arkadaşlar internetten de gevşeme egzerizi videoları bulup öğrenip kendi kendinize eğer psikoloğa gidemeyecek durumdaysanız uygulayabilirsiniz.ben atğımın geleceğini hissettiğim zamanları uyguluyorum ve hiç panik atak yaşamıyorum uzun zamandır.ilaçtan çok bu egzersizler faydalı bence.

bende panik ataklıyım.
bazen diyorum, adı üstünde panik atağı diyorum, aslında çok mantıklı gevşeyerek paniği engellediğimiz vakit panik atağın ortadan kalkması bencede.
çok teşekkürler, deneyeceğim.

Bende dikkat dağınıklığı var önceden ritalin içiyordum.
Kırmızı reçeteyi kapsıyormuş şimdilerde kırmızı reçetede kimse kolay kolay vermiyormuş.
Bana önerebilirmisinZ?

Bende dikkat dağınıklığı var önceden ritalin içiyordum.
Kırmızı reçeteyi kapsıyormuş şimdilerde kırmızı reçetede kimse kolay kolay vermiyormuş.
Bana önerebilirmisinZ?

kırmızı reçetede ne imiş? yeşil reçeteyi biliyordum ama kırmızı reçeteyi hiç bilmiyordum.:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…