Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

mrb arkadaşlar ben gaziantepteyim bana anksiyete teşhisi kondu 5 aya kadar gittiğim ve memnun old doktorum vardı ama maalesef hastaneden ayrıldı yeni başladığımda 2 dir ilaç dozunu ayarlayamıyor beni daha kötü yaptı gaziantepte psikiyatra gidip memnun olan arkadaşlar önerebileceğiniz bir doktor var mı acaba gerçekten çok önemli ...:KK43:

bayanlar istanbulda önereceğiniz iyi psikolog var mı?ben bikaç özel hastane ile görüştüm..minimum 80...ssk anlaşması var bi de bunların güya...
anladık psikologlar pahalı falan ama bu kadar da olmaz ki kardeşim ya...bi seansla zaten hallolacak şey değil yani freud gelse beni görüp kaçar, bunun bilinçaltı bomb.k diye:))))))benim psikoloğum başka hastaneye geçti ve seansı 280 liraCIK.ve ben şu an bu parayı verecek maddi güce sahip değilim..bilgilendiren olursa süper olur..teşekkür ederim şimdiden.

bayanlar istanbulda önereceğiniz iyi psikolog var mı?ben bikaç özel hastane ile görüştüm..minimum 80...ssk anlaşması var bi de bunların güya...
anladık psikologlar pahalı falan ama bu kadar da olmaz ki kardeşim ya...bi seansla zaten hallolacak şey değil yani freud gelse beni görüp kaçar, bunun bilinçaltı bomb.k diye:))))))benim psikoloğum başka hastaneye geçti ve seansı 280 liraCIK.ve ben şu an bu parayı verecek maddi güce sahip değilim..bilgilendiren olursa süper olur..teşekkür ederim şimdiden.

Her yerde aynı.
Benim de gitmem lazım ama gidemiyorum.

Kızlar kütahyadan eskişehirden veya afyondan önerebileceğiniz bi psikolog veya psikayatrist varmı
Yardımcı olursanız çok sevinirim

evet keşke izmirden de bir doktor önerisi olsa bazıları hüsnü uçarı önermiş ancak ben muayenehaneye maddi olanaklar nedeniyle gidemiyorum. devlet hastahanelerinden ya da tıp fakültesinden bir doktora giden birileri var mı? :26:

Bu arada bir arkadaşım için lazım istanbulda uygun fiyatlı yada SGK geçen evlilik terapisti ve bilen varmı acaba. çok makbule geçer.

çok kotuyüm 9 aylık evliyim boşanıyorum ve sürekli titriyorum sinirden ağlayınca nefes alamıyorum çok hayattan beklentim kalmadı ne yapmam lazım

canım bakırköyde pedamed psikiyatri merkezini bul internetten ve git hemen sgk geçiyor. emekliler ücretsiz ve çalışanlar sadece 14 tl veriyor. allah kolaylık versin. ve boşanmadan önce git,eşinle birliktede gidebilirsin.

selam hanımlar..
endişe hep herşeyin kötüsünü düşünme gecmişteki olaylara takılı kalma birkişiye takıldım kafamd asürekli onunla ugrasıyorum günümün büyük kısmını alıyor bana yaptıgı kötülükler aklıma geldikce cok üzülüyor sinirlenıyorum hayatıma etki edıyor uykulaırm düzensiz.. yorgunum .... mutsuzum.. ne yapacagımı bilemıyorum

Kızlar herkeze slam öncelikle çok acil istanbul avrupa yakasında devlet hastanesinde önerebileceğiniz psikiatris doktor bilen memnun olan varsa lütfen yardımcı olurmusunuz

Merhaba arkadaslar 20 yasindaki kizimin öfke kontrol sorunu icin gercekten onu dinleyecek ve zaman ayiracak bir psikologa ihtiyacim var. Yillardir dönem dönem psikiyatriste götürdüm hic fayda görmedim. Ilaci verip 15 dk seans yapip. saatlerce bekletip bir de üste 250 tl gibi yüksek meblaglar alarak bizi oyaladilar. Sistemi cözemedim herkesin önerdigi dr. hem pahali hem de zamani olmuyor. Neyi baz alacagiz. Hatta birkeresinde gittigimizde randevu yogunlugundan doktorun hali kalmamis bizi kendisine yakin hissettigi icin benim size verecek enerjim kalmadi diyerek dürüst davranmisti. Biz de adami teselli ettik terapi gerceklesmedi (zaten gerceklestigi de yoktu) cikista para almaz diye düsünürken birde para bayildik. Lütfen bana isini severek yapan avrupa yakasinda Besiktasa yakin bayan psikolog önerebilirmisiniz.

X