PRP ve Eksozom birlikte yaptıranlar

Acıbadem Maslak'ta, PRP ve eksozom birlikte yaptıranlar süreci ve sonrası deneyimlerini paylaşabilir mi?
merhaba, ben de yaklaşık bır ay once boyle bır soru sormustum ama cvp alamadım.. şimdi deneyeımlerımı paylaşmak ısterım seve seve... nısan ayında yaptırdım prp ve eksozom. 2. reglıde başlayacaktık ama çok sevdıgım bır yakınımı kaybedınce 3 ay sonra tedavıye basladık. her geçen ay daha da çoğaldı yumurta sayım.daha once 4 tane gorunen yumurta sayım 9 gozuktu bu ıslemden sora ve 5 tanesı toplanabıldı. 3 tanesını ıslem yapıldı ve donduruldu.

merhaba, ben de yaklaşık bır ay once boyle bır soru sormustum ama cvp alamadım.. şimdi deneyeımlerımı paylaşmak ısterım seve seve... nısan ayında yaptırdım prp ve eksozom. 2. reglıde başlayacaktık ama çok sevdıgım bır yakınımı kaybedınce 3 ay sonra tedavıye basladık. her geçen ay daha da çoğaldı yumurta sayım.daha once 4 tane gorunen yumurta sayım 9 gozuktu bu ıslemden sora ve 5 tanesı toplanabıldı. 3 tanesını ıslem yapıldı ve donduruldu.
öncelikle başınız sağolsun :KK43: gayet iyi sonuç almışsınız gibi görünüyor, çok sevindim duyduğuma. Paylaşım için de çok teşekkürler ayrıca. Peki işlemden sonra doğal yolla gebelik için deneme yaptınız mı acaba yoksa direk tüp bebek tedavisine mi odaklanmıştınız?

öncelikle başınız sağolsun :KK43: gayet iyi sonuç almışsınız gibi görünüyor, çok sevindim duyduğuma. Paylaşım için de çok teşekkürler ayrıca. Peki işlemden sonra doğal yolla gebelik için deneme yaptınız mı acaba yoksa direk tüp bebek tedavisine mi odaklanmıştınız?

normal gebelik denemedik. ama prpden sonra normal gebe kalanları hem doktordan hem de forumdan okudum. önemli olan kalıtesı tabıı ki... inşallah size de şifa olur:dua::dua::dua::dua::dua::dua:

Acıbadem Maslak'ta, PRP ve eksozom birlikte yaptıranlar süreci ve sonrası deneyimlerini paylaşabilir mi?
23 Haziranda prp ve eksozom birlikte uygulama yaptırdım. İki adet dönemi beklemem söylendi. Hem etkisini görmek, hemde bu dönemde kendiliğinden hamile kalma durumum olabilir diye. Aslında amh değerim 2.4 ama yinede hi a yapılmasını uygun gördüğü için yaptırdık umarım umut tacirliği yapmiyorlardır. Uygulamalar yapıldığından beri yumurtaliklarimda bir sancilanma durumu oluyor buna bağlı midir bilmiyorum. Bulundugum yerden bir arkadasimiz bu uygulama sonrasi kendiliginden hamile kaldi bu sebeple de sicak baktik dogrusu. Bu ayda hamile kalmazsam nasipse tup bebek tedavisine basalayacagim. Hamile kalırsam da burdan bilgi veririm mutlaka 😊

Haziran fiyatini merak edenler icin Prp ve eksozom tedavisi için toplam peşin ödeme 50000 TL, taksitli 57000 TL denilmişti bize

23 Haziranda prp ve eksozom birlikte uygulama yaptırdım. İki adet dönemi beklemem söylendi. Hem etkisini görmek, hemde bu dönemde kendiliğinden hamile kalma durumum olabilir diye. Aslında amh değerim 2.4 ama yinede hi a yapılmasını uygun gördüğü için yaptırdık umarım umut tacirliği yapmiyorlardır. Uygulamalar yapıldığından beri yumurtaliklarimda bir sancilanma durumu oluyor buna bağlı midir bilmiyorum. Bulundugum yerden bir arkadasimiz bu uygulama sonrasi kendiliginden hamile kaldi bu sebeple de sicak baktik dogrusu. Bu ayda hamile kalmazsam nasipse tup bebek tedavisine basalayacagim. Hamile kalırsam da burdan bilgi veririm mutlaka 😊
Günaydın, hayırlısı olsun umarım bu ay hamile kalırsınız :) amh'ınız da gayet iyiymiş neden gerek gördü ki doktor acaba. Adetleriniz düzenliyse yumurtlamanızı hesaplayabilirsiniz ama eğer değilse ovulasyon testi ile yakalamayı deneyebilirsiniz bence. Tüp bebek tedavisi ben 2 kere gördüğüm için bilemiyorum ben çok zorlandım, psikolojik olarak da yıpratıcı. Ama bu tabi benim amh düşüklüğü olduğu için ardı ardına deneme yapmak gerektiğinden olabilir. Şuan her türlü doğal yolla sonuna kadar denemek için elimden geleni yapıcam. Bu ay yumurtlama takip ettim değerlendirdik, henüz hiçbir işlem yaptırmadım ama bu ay olmazsa prp yaptırmayı düşünüyorum ben de. Sizlerden gelecek güzel haberleri bekliyorum :)

Merhabalar ben de Acıbadem maslakta 22 Haziran da prp ve eksozom yaptırdım. İkinci regl ile tekrar gelin denildi regl bekliyorum inşallah gerek kalmaz doğal kendiliğinden olur 🙌🏻
Sonuçları buraya yazacağım

Ben sadece prp yaptırmaya karar verdim ve yarına randevumu aldım. Eksozom hem yeni uygulama olduğu için, hem ısrarla prp ile birlikte önerdikleri için şuan biraz arge aşamasında olduğunu ve açıkçası biraz da para tuzağı olduğunu düşündüm. Umarım prp işe yarar, olmaz ise sonrasında prp&eksozom birlikte yaptırırım artık :)

Ben sadece prp yaptırmaya karar verdim ve yarına randevumu aldım. Eksozom hem yeni uygulama olduğu için, hem ısrarla prp ile birlikte önerdikleri için şuan biraz arge aşamasında olduğunu ve açıkçası biraz da para tuzağı olduğunu düşündüm. Umarım prp işe yarar, olmaz ise sonrasında prp&eksozom birlikte yaptırırım artık :)
Bende salı gününe randevu aldım bat umarım denk gelmez

Bende salı gününe randevu aldım bat umarım denk gelmez
ben yaptıramadım, Yiğit Bey yıllık izindeymiş. Bana randevu verdiler ama bunu söylememişlerdi, son akşam hemşireyi bir arayayım dedim hani ne yapmam gerekiyor diye o zaman öğrendim hocanın olmadığını. Ayşen hn varmış o yapıyormuş ama ben özellikle Yiğit Beyi istediğim için yok olmaz dedim. Benim de şimdi randevum Salıya :) Ben aslında reglimin bitişinde hemen yaptırmak istiyordum ama ötelenmiş oldu hayırlısı bakalım..

bu arada bat tarihine denk geliyorsa bence regl ol ve hemen bitimindeki 5 gün içindeki süreye randevu al, öyle öneriliyor
Öyle yapalım bat 12 bitimine denk gelir inşallah ben iş yerimden kolay izin alamıyorum öyle denk geldi peki bat tan önce prq yaptırsam batta sıkıntı olur mu sonuçta o yumurtalar kullanılmayacak dimi

Merhaba bende Acıbadem’de prp ve ekzozom uygulaması yaptırdım ilk adet geçti 2. De gel dedi doktor bekliyorum, umarım doğal yollarla gebelik olur ve gerek kalmaz :) P pellypell sizinle aynı tarihlerde yaptırmışız

Doktor ne dedi acaba. Banada prp ve eksozom onerdilar ama Ben 4 temuzda prp yaptirdim. Şimdi adet bekliyorum kontrol için.

X