Progesteron

asli3006

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2023
205
67
29
Merhaba, uzun anlatacağım ama lütfen yardımcı olur musunuz. 28 yaşındayım 2 yıldır çocuk istiyoruz ama ne eşimde ne bende problem var. Rahim filmi de çekildim hiç bir problem yok. 2 ay klomen kullandım ikinci ay kiste cevirdi ama adette kendiliğinden gitti çok şükür. Sonrasında letrol 25mg ilaç kullandım 5 gün ve yumurtalar tam istediğimiz büyüklükte 5/6 tane var dedi doktorum çatlatma iğnesi verdi ovitrelle. İstenilen gün buruldum ve bir gün sonrası birleşme oldu. Bir hafta sonra kontrole gittiğimde yumurtaların çatlayıp öatlamadıgına baktı ve catlamış olduğunu söyledi progesteron verdi alttan almamı söyledi haftaya gebelik testi yapacağını söyledi. Kızlar son gittiğimde progesteron testi yaptı 34.39 çıktı sonucum dün baktım. Sonuç için aradığımda çok güzel test sonucu dedi progesteron için ama arattırıyorum anlam vermedim. İğne vurulalı 8. Günüm bugün lütfen bilenler yazabilir mi

Sonuç ne oldu acaba bende sizin gibiyim yarın progesteron hormonu için kan alacaklar benden letrol kullandım 5 gün 17 mm büyümüş güzel kendiliginden çatlar dedi ama catladimi acaba çok merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…