Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

Merhaba kızlar. Adetimin 21. Günü testi yaptırdım ve sonucu bugün aldım. 60 cikti. Gelecek adete 6 gun var. Dayanamadım gebelik testi yaptım ve sonuç tertemiz bir negatif. Erken oldugunu biliyorum ama bircok yerde de dollenmeden 7 gun sonra belli olabilir demisler idrar testinde. O yuzden pek umutlu değilim. Klomen kullanmıştım bu ay ilk defa belki de onun etkisiyle çok yüksek çıkmıştır. Ne dersiniz?

Merhaba kızlar. Adetimin 21. Günü testi yaptırdım ve sonucu bugün aldım. 60 cikti. Gelecek adete 6 gun var. Dayanamadım gebelik testi yaptım ve sonuç tertemiz bir negatif. Erken oldugunu biliyorum ama bircok yerde de dollenmeden 7 gun sonra belli olabilir demisler idrar testinde. O yuzden pek umutlu değilim. Klomen kullanmıştım bu ay ilk defa belki de onun etkisiyle çok yüksek çıkmıştır. Ne dersiniz?
Merhaba canım mesajini okudum merak ettim var mı bebiş

Maalesef yok. Doktorum bile değerin yüksek çıktı o yüzden bu ay umutluydum dedi. Ama nasip işte. İnşallah önümüzdeki ay alırız güzel haberleri. Sen ne zamandır deniyorsun?
inşallah canım. bizim de 1 yılı geçti bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım ilk kez. progesteron değerim 25,75 çıktı batı bekliyorum

Merhaba kizlar bende bu ay klomen kullandim adetimin 21.gunu progesteronuma bakildi ve degerim 47 cikti. Acaba gebelik varmidir diye heyecanlanmistim ki yuksek cikan degerle gebeligin hic alakasi olmadigini sizin yorumlarinizdan anladim Hayirli zamanda bebislerimiz olur insallah

Merhaba kizlar bende bu ay klomen kullandim adetimin 21.gunu progesteronuma bakildi ve degerim 47 cikti. Acaba gebelik varmidir diye heyecanlanmistim ki yuksek cikan degerle gebeligin hic alakasi olmadigini sizin yorumlarinizdan anladim Hayirli zamanda bebislerimiz olur insallah
Amin insallah. Yüksek değer sadece içimizi rahatlatiyor aslına bakarsan. Yumurta kaliteli, bir problem yok diyebiliyoruz en azından.

Merhaba kızlar, ben şuan 13 haftalık ikizlere hamileyim bende yumurtlama tedavisi gördüm be hamile kaldığım ay çatlatma ignesi oldum 21. Gün testi yaptırdı doktorum ve progestran hormonum 63,7 gibi bisey çıktı dr muhtemelen hamilesin ama isallah yanılmıs olmayız dedi ben 5-6 gün sonra adetim gecikmeden dayanamayıp kan testi yaptırdım sonuç pozitifti. Yumurtlama olup olmadığı hakkında bilgi veriyor normalde bu test 10 ve üzeri yumurtlama var demekmiş ama hamilelikte cok yukaseldigi icin bu hormon daha yuksek sonuclar verebilir benimki gibi o yuzden 21. Gunde yaptirmakta yarar var. :)
Canım merhaba bu yazı çok eski zamana ait ama bi ümit belki okuyup yorum yaparsın diye yazıyorum bende 5 gün önce çatlatna iğnesini oldum bugünüde adetimin 21. Günü ve progesteronA baktırdım şimdi bu değer beni yanlıtır mı? Hamişsem kaç çıkar değer??

kızlar dün iğne oldum bugun ilaca basladım hala biraz kahverengi lekelenmelerim var çok korkuyorum sizce kaybeder mıyım daha önce 1 kere düşük yaptım :KK43: ilk bebegımdi bu ikinci.... sancımda var az

Kızlar merhaba,
Bu ay serophene kullandım ve dün, adetin 21. Günü, progesteron testi yaptırdım sonuç 40 çıktı..
Serophene dışında başka bir şey yaptırmadım.. Çatlatma iğnesi vs gibi..
40 nasıl bir sonuç sizce??

Kızlar bu progesteron ne ya anlamadm adetimin 20. Gunu yaptrdm 0.85 cktı ama sorun su ki benim adetlerim ortalama 30 40 gun arası oluo yani 28 gunde değil o yuzden 21. Gun yaptrmak cok sacma değil mi? Doktorlar ilglenmio ble nabcam blmiorm su an 27.gundeym adetime ortalama 4 gun var belli duzenm yok bilemiorm progesterona baktrsam mı acaba

Kızlar bu progesteron ne ya anlamadm adetimin 20. Gunu yaptrdm 0.85 cktı ama sorun su ki benim adetlerim ortalama 30 40 gun arası oluo yani 28 gunde değil o yuzden 21. Gun yaptrmak cok sacma değil mi? Doktorlar ilglenmio ble nabcam blmiorm su an 27.gundeym adetime ortalama 4 gun var belli duzenm yok bilemiorm progesterona baktrsam mı acaba
Canım merhaba, ben 30-31 günde bir adet olurum ve bana 21. Gün yaptır dedi doktor.. Hatta 21. Günüm pazar gününe denk geliyordu aradım 22. Gün olmaz mı dedim olmaz dedi.. Ben bu ay serophene kullanmıştım sanırım o yüzden yüksek çıktı benim..

Canım merhaba, ben 30-31 günde bir adet olurum ve bana 21. Gün yaptır dedi doktor.. Hatta 21. Günüm pazar gününe denk geliyordu aradım 22. Gün olmaz mı dedim olmaz dedi.. Ben bu ay serophene kullanmıştım sanırım o yüzden yüksek çıktı benim..
Ama o 28 gunde bir duzenli adet gorenler için gecerli 21. Gun progesteron testi yaptrmak benim 30 40 gun iken benm 21.gun yaprrmam saçma yarın kanda beta hcg baktrcam bakalm Allah buyuktr nasip

Kızlar benim 24.25 gunum de yaptırdım progesteron testinin 13.65 sizce nasıl geçen ay kimyasal gebelik geçirdim sizce kötü mu

Ama o 28 gunde bir duzenli adet gorenler için gecerli 21. Gun progesteron testi yaptrmak benim 30 40 gun iken benm 21.gun yaprrmam saçma yarın kanda beta hcg baktrcam bakalm Allah buyuktr nasip

Yorumunuz çok mantıklı geldi

Ya sizin yumurtanın catlamasi 21. Gun den sonra olduysa değer tabii ki düşük çıkacaktır

Yorumunuz çok mantıklı geldi

Ya sizin yumurtanın catlamasi 21. Gun den sonra olduysa değer tabii ki düşük çıkacaktır
Kesnlkle ben bi sonraki adet tarihimi bile tahmn edemıyorum dogru duzgun. Yumurtlama gunu için test kullanıorum oyle anlıyorum artk progestrn yaptrmıcm moralimi bozuyo :KK43:

Kesnlkle ben bi sonraki adet tarihimi bile tahmn edemıyorum dogru duzgun. Yumurtlama gunu için test kullanıorum oyle anlıyorum artk progestrn yaptrmıcm moralimi bozuyo :KK43:

Ben simdi yerinizde olsam 30. Gün baktiririm değer yine 5 in altında çıkarsa iste o zaman sıkıntı olabilir derim

Ben simdi yerinizde olsam 30. Gün baktiririm değer yine 5 in altında çıkarsa iste o zaman sıkıntı olabilir derim
Bilmiyorm cnm inan hep negatf hersey 24 hazirnda adrt oldum en son gergnm adet olamıyorum gecen hafta cuma kan testi negatf dun idrar testi negatf beklemedym artk ::KK43:

X