progestan kullanan tecrubeli anneler

bendey yenı basladım bugun ilaca dünde iğne oldum hala kahverengi leke vardı sizce neden

Oncelikle herkese merhaba, benim kizim suan 15 aylik. Butun hamileligim boyunca 200 luk progestan gunde 3 defa fitil olarak kullandim. Cok riskli bir hamilelik gecirdim ama cok sukur hersey yolunda gitti. Kizlar bu ilaci aliyorsaniz korkmayin. Ben 8. Aya kadar bebegime alisveris bile yapmamistim. Ama hersey allahtan dedim hep. 6 ay boyunca hep sol tarafima yattim ve hep pozitif oldum. Simdi kizim cok sukur :nazar: saglikli bir cocuk. Bu ilaci agizdan alinca bende de bas donmesi, bulanik gorus vb. Seyler oldu fitil alinca hic sorun olmadi. Umarim hepiniz allahin izniyle sag salim bebeklerinize kavusursunuz. :KK200:

Arkadaslar merhaba son mesaj yazilali baya olmus aklima takilan bisey sormak istiyorum bircogunuz bebeginizi kucaginiza aldiniz sanirim. Benimde zor gecen bir hamileligim var ve erkn dogum tehdidim var. Haftada bir proluton igne gunde 3 kez progestan kullaniyorum tecrubeli olanlar bebeginizde bir sorun oldumu birde kiz bebeklerde killanma yapiyormus sizde boyle oldumu olduysa zamanla dokulen tuyler gibimi. Bi kac yerde duydum ogrenmek istiyorum. Tesekkur ederim

Arkadaslar merhaba son mesaj yazilali baya olmus aklima takilan bisey sormak istiyorum bircogunuz bebeginizi kucaginiza aldiniz sanirim. Benimde zor gecen bir hamileligim var ve erkn dogum tehdidim var. Haftada bir proluton igne gunde 3 kez progestan kullaniyorum tecrubeli olanlar bebeginizde bir sorun oldumu birde kiz bebeklerde killanma yapiyormus sizde boyle oldumu olduysa zamanla dokulen tuyler gibimi. Bi kac yerde duydum ogrenmek istiyorum. Tesekkur ederim
Cnm bebeğim erkek bir sorun olmasi cok şükür yuzunde tuyler vardi ilk dogdugunda ama 1 ay sonra hepsi dòkuldu.

X