Profil fotoğrafını bazı kişilerden gizleyen koca bozuntusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Açtım diyor işte şu an bilmiyorum. Aynısını sen yapsan burnundan getirirdim ama bu kadar değerli sevdiklerin üzerine yemin edersen inanırdım diyor. Gülsem gülemiyorum cidden sinirlerim bozuk
Anladım canım, şimdi gördüm geri açmış dediğini.yeni olanlar salça olsun istemedim ne demek ya?? Asil salça olmasın diye yüzük takıyoruz, sevgilerimizle fotolarimizi koyuyoruz. Yani elin kadını niye senin eşine salça olsun; karınla foton var diye? Aslında fevri davranmasaydin belki ilerde mesaj falan da yakalardin of biz kadınlar sabırlı davranmiyoruz hemen hesap soruyoruz adamlar iyice ustalasiyor

Tamam ya bundan sonrası önemli artık. Orınçcım ne yapmayı düşünüyorsun? Tamam numaraları silmiş profil fotoğrafını da herkese açık yapmış senin hamlen ne?
Valla zerre hamlem yok. Çünkü elimde kanıtlayacağım bi şey yok. Mecbur az daha susucam gülücem yine ona güvendiğimi eskisi gibi olduğumuzu hissettirip rahatladığı bi zamanı beklicem. Başka ne gelir elimden bilmiyorum

Sosyal medya iliskilerin icine gercekten s..ti sivadi ya lanet olsun.
Bu böyle dmi ya.. 18 yıllık evliliğini bitiiren bi arkadaş da aynını dedi geçen gün. Erkekler aynı erkek kadınlar aynı kadın ama ne değişti? Bekar bir kadın olarak beni çok korkutuyor bu durum; ya da yalnız diyim. Evlilik değil ama biriciklik üstüne bir ilişki burnumda tütüyor resmen. Nasıl olacak bu işler

Stajer mi?

Dayıdaki cesarete bak.

Birisi dokümanları çıkarttır demişti bunu yapabilirsin. Sen gülüp güvenirken o daha da kurnazlaşacak. bu doküman için illa hat sahibinin mi olması gerekiyor sen gidip çıkarttıramaz mısın?

Hayır birde meseleyi şimdi halledelim akşam ayaklarım geri geri gitsin istemiyorum yazmış. Ne meraklı o ayakları geri geri gitmeye. Orada bile kendini düşünüyor.
Çok üzüldüm demek ayakları geri gidecekmiş vah vah ya.

Yengenc zaten ben çok komplike bi insan da değilim, güzel tanımışsın beni. Aklı olan insan plan yapar alır telefonu ne bileyim ekran kaydı alır fotoğraf çeker, isimleri kaydeder başka yeni birini ekleyecek mi onu takip eder. Ben yok gördüm direkt surat düştü, duştaydı çıkana kadar düzelmeye çalıştım yok ağlamaya başladım zaten. Hayır işin üzünç yanı annesi de aldatılan bi kadın, babası eşimi çok sever, abisinden de çok sever ama eşim hiç yakın olamaz babasına affedemiyor çünkü. Annesi hep bana derdi ben neler yaşadım onlar gördü, onları büyütürken hep dedim aldatmayın karılarınızı sevin olmuyorsa olmuyordur ama aldatma yoluna gitmeyin diye. Annesi için canını verecek adam annesinin yaşadıklarından sonra nasıl benzerini, belki aynısını yapar hiç anlamıyorum
Üstteki örnekte stajyer örneği verince ben de bi benimki mi acaba demedim değil.

Eşiniz asla güvenilir bir insan değil ve bir haltlar yiyor ...

senin konusma seklin cok yanlis, ne olursa olsun aradaki mesafe/saygi korunmali.
Vayyy erkkkkeeekk diye ya da küfürlü ya da ne bileyim aradaki saygiyi yok edecek sekilde konusma da yazma da olmamali.
Ay nereye kadar saygı ya ayrıca ne demişki evet erkek ama soğan erkeği ben olsam neler derdim bana saygı duymayana saygını duyacam

Bakın 2022 haziranda haberi çıkmış. Geçen senenin başında bu özellik yoktu çünkü ben de ordan şüphelenip baktım:)

Madem bir halt yedi bu yediği halt evliliğin güven temelini sarsmaya yetti ve elinde somut bir donen yok; yapacağın tek şey alacaksın karşına artık onun tamamen şeffaf olmasını isteyeceksin, o telefona şifre konacaksa bile o şifreyi bilip istediğin zaman kurcalama hakkına sahip olacaksın, e devlet şifresini de versin ekstra bir hat alıp bok yeme ihtimâline karşı. Bundan sonra aklı varsa korkar ya zedelenen temeli düzeltmeye çalışır ve aklını başına devişirir ya da bir yerleri ayrı oynamaya devam ederse eve almayıp dava açarsın. Net olarak korkut. Çocuk düşünüyorsan ertelemelisin. En azından onu korkutacak kadar sert ve kararlı bir duruş sergilemelisin. Adam bilecek ki en ufak yamuğumda karım elden gidecek.

Eşinize lütfen 2022de gelmiş bu özellik demeyin. Sen ne zaman yaptın ki bunu diye sorun 2 sene önce derse de ha tamam ozaman diyin. Açık vermeyin bu sefer

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…