Profil fotoğrafını bazı kişilerden gizleyen koca bozuntusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay nereye kadar saygı ya ayrıca ne demişki evet erkek ama soğan erkeği ben olsam neler derdim bana saygı duymayana saygını duyacam
Bu benim düşüncem bibi. Iliskilerde saygisizligi sevmiyorum. Herkesin iliskisi kendini ilgilendirir tabi, ben kendi dusuncemi yaziyorum.

Bir sure sonra asker arkadaşı gibi enseye saplak bi iliski bana gore değil, küfürlü konusmalar ya da laubalilik de.

Her durumda korumaliyiz bu mesafeyi.
Iliskinin sagligi açısından.
Orange icin demiyorum ama, tanidiklarim icinden de var boyleleri, sakasina diyerekten s git, defol git vs vs.... uzar gider.
Ben kendimi ya da esimin bana bu sekilde konusmasini hayal bile edemem o derece.

Her durumda gecerli benim icin, ha sana saygi duyulmuyorsa da o iliskiyi kendi acimdan b.k etmeden bitiririm zaten")

Cinsine tükürdüğün cinsine çekmiş o zaman.
Buna hiç şaşırmadım , sen psikolog muydun? (Öyle hatirliyorum, ya da profilinde Rachel green olan başka biriyle karıştırdım)
Şema kimyası diye bir şey var. Belki de annesi gibi iyi niyetli, saf, ailesi için yaşayan bir kadın buldu, kendi kimyasını gerçekleştiriyor.
Ben bile konu açmıştım, hayatımdaki insanların babama benzemesi ile alakalı. İnsanlar genelde bunu yaparlar.
Küçüklüğü annesini dövdüğü için babasından nefret etmekle geçen insanlar eninde sonunda kendisini döven - ya da benzer agresif davranışlarla kendisini sindiren insanlarla evleniyorlar. O açtığım konuda belirttiğim arkadaşın mesela babası kahveden çıkmaz, çocuğu doğduğu gün bile pişti oynayacak bir adam. Kız nefret eder bu erkeklerden. Ama ilkokuldan beri arkadaşım,romantik gecmisine hakimim:) tüm bulduğu erkekler önceliği kıza değil erkek kankalarina/bilgisayar oyunlarına veren insanlar. Onu da zorla terapiye gönderdim, düzenli gitmedi, hiç de etki etmedi
Yani sizin adam da belki annesi gibi birini bulmuş, aynı babasi gibi davranıp küçükken annesiyle icsellestirip aldatildigi günlerin acısını çıkarıyordur.
Kim bilir.
'babasi kötüydü,onu affetmedi. Kendi öyle olmaz' fikri çok duzmantik . O dediğin gerçek olsa koca coğrafyada 'annenin kaderi kiza' diye deyişler uretilmez,popüler olmazdi

8 yil onceki stajyeri gecen sene mi engellemis yani?

Stajyer yeni değil miymiş?
Şöyle diyor. Bunlar eski bürodan tanıdıklarıymış önüne çıkmasın diye profili gizlemiş özellik gelince. Ay iyice batıyor açık açık evet flörtözüm dese gözümde bi değeri kalırdı en azından
Ahajajajajaj bak okuyormuşsun işte silmeyip ne yapacaktım dedi sjjsjsjdj

Ortada normal olmayan bir durum var. Yani muhtemelen ışık beklediği birileri var ve onlar ışık yaksın diye yapıyor ya da yedi bir halt, evli olduğum belli olmasın diyor. Ama bir şeyler diyor

Kız iyice dellenecek ama ben stajer kızları arşiv odasına atan bir dallama tanıdım. Karısına kızlardan biri ulaşıncaya kadar hiçbir şey anlamamış.
ya stajyer kızlar çok küçük olduğu için aklıma hiç bu tür şeyler gelmiyor ama yeni başlayan kadınları yemeğe davet edip samimiyet kuruyorum ki en ufak şeyde bana haber uçursunlar

O kadar isi gucu olan adamin aklina 8 yil onceki stajyerin karsisina cikma ihtimali mi gelmis.
Bundan sonra ne yaparsınız bilemiyorum, ben duygularimi saklayabilen bi insan degilim. Eger aklima bisey yatmiyosa o telefonu alip kendisine monte ederdim. Aciklamasida umrumda olmazdı, dinlemezdim bile. O yuzden bundan sonrasi icin aklı selim, delil toplamali bi tavsiye veremeyecegim sanirim

Açtım diyor işte şu an bilmiyorum. Aynısını sen yapsan burnundan getirirdim ama bu kadar değerli sevdiklerin üzerine yemin edersen inanırdım diyor. Gülsem gülemiyorum cidden sinirlerim bozuk
Beni aldatan eski kocamın kurduğu cümlenin aynısı. Ben onu terketmeyim diye o da aynı cümleyi kurmuştu

Silmiş numaraları profili de açmış herkese. Ona sorsan bunlar eski, stajyer dediği 8 sene önceki stajyermiş, o zaman engellemiş falan filan.
8 sene önce mi profil fotoğrafı görünürlülüğünü engellemiş o kişiye?
8 sene önce bile var mıymış yani o özellik? Buradaki kadın (ben dahil) bu konuyu şimdi öğrendik. Sanmıyorum ki 8 sene önceki özellik olsun. Yeni gelen güncellemelerden biridir.

ya stajyer kızlar çok küçük olduğu için aklıma hiç bu tür şeyler gelmiyor ama yeni başlayan kadınları yemeğe davet edip samimiyet kuruyurum ki en ufak şeyde bana haber uçursunlar
Bi yeni stajerler bir de yeni atama. Avını kesen aslan gibi oluyor işyerinde irkikler. Stajer kız kolay elde edilir görülür, gençtir tecrübesizdir, muhtaçtır iş yönünden, bazısı da gençliğin verdiği toylukla az ilgiye kayar gider.

Pes eşin avukattı değil mi yanlış hatırlamıyorsam? Sözüm meclisten dışarı ama bu avukatlar az değil ağızları iyi laf yaptığı için. Benim kayınpeder de avukat, ikinci evliliği ve hâlâ da çevresinde çok fazla kadın var iyi ki benimki babasına çekmemiş.

Konu 8 senenin öncesiymiş özellik gelince engellemiş oldu şimdi. En son küresel ısınmaya bağlayacağız konuyu

Çok bariz sakladığı şeyler var, dürüstçe bir açıklama yapmamış ve evet aldatıyor dahi olabilir. Telefonunu saklayan erkek hep şüphe uyandırır bende zaten ve hiç şaşmaz kesin eşini aldatıyor olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…