Profil fotoğrafını bazı kişilerden gizleyen koca bozuntusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bebeğim, bana da yalan söylüyor birşeyler saklıyor gibi geldi

Yani bazı insanlar neden telefona baksın, neden şifre versin özel falan diyecekler. Fikirlerine saygı duyarım tabi,herkesin kendi kararı. Ama ben öyle düşünmüyorum. Evlilikte eşten gizli saklı olmaz. Bana şifresini vermeyen, tlfnunu göstermeyen biriyle ilişki yürütemezdim. Sizin durum da pek içaçıcı gelmedi maalesef.

Bu tür erkeklere beni aldatiyo musun yok mesaji kime attin vs. seyler soylemeniz ya sen kendine guvenmiyo musun beni bogiyosun hatta yakalnsa bile sen ittin beni buna faln filan soyleyebilcegi bütün yalanlar aynidir. Aranizdaki duygu sevgi saygi bagi ne kadar guclu geriye donup baktiginda iyiki evlenmisim bunla diyebiliyo musun mesela. Bu tür bi adam zatn guven vermez ama her yaptigi supheli hareketi soylersen de sadece kendini suclu konumuna dusurürsün. Sorun iliskinizde senin verdigin güven ve sadakati karsi tarafta goremiyosun. O zaman sen de verme bedava o güveni, onu izlemeyi birak, biraz da o seni merak etsin neden guven gormedigim birine guven dugusunu verereyim ki? Biraz da o sarsillsin bisey mi karisitiriyo diye insallh duzelir.

Ya zaten şu var bana göre. Mesela ben eşim kk sorularımı yorumlarımı okusun istemem. Ama bi şey saklamadığıma bi inancı olursa zaten şifrem onda olsa da açıp buraya bakmaz, kurcalamaz. Erkek muhabbeti diyor mesela ben de girip iğrenç soktulu çıktılı erkek muhabbeti okuma meraklısı değilim, okumayacağımı bilmesi gerek. Ama işte bi şey gizleyen şifreyi de gizliyor demek

‘Yeniler salça olmasın diye’ fotoğrafını gizlemek hayatımda duyduğum en saçma şey. Birincisi bir kadın ilgilendiği erkek evli mi bekar mı bilir, ikincisi bilmiyorsa zaten profilinde eşiyle fotoğrafını görünce öğrenir. Böyle yaparak salça olma ihtimali olan kadınlara buyrun gelin diyor.
Sizin adınıza gerçekten üzüldüm, adam ya aldatmış ya aldatacak burası kesin bir de sizi aptal yerine koyuyor.

Sizi de tebrik ediyorum bu arada, eşimin telefonunu alıp takilamayacak kadar ayrı gayriysak o neden benim eşim olsun ki? Ben de eşimin telefonunu karıştırma gereği duymam ama şifreyi bilmemek nedir?
Ya işte bi kere şifresini girmeye çalıştım panik yaptım. Sonra o geldi 1 kere denedi telefon kitlendi, önceden denendiğini anladı. Sevgiliydik o zaman, güveni kayboldu dedim çok kurcalamadım. Hani bi şeye bakmak istesem verir ama öyle kafama göre almadım hiç

Yeniler salça olmasin diye profil fotoğrafını gizlemek mi?
Ayni ofisteler üstelik.
Herkes kollarını açmış eşinizi mi bekliyormuş?
Yoksa eşiniz evliyim ama eşimle aram bozuk imajı verdiği için mi, sizle olan fotoğrafını gizliyor?
Aynı ofiste bilinir evli olup olmadığı çünkü.
Kendi zeka seviyesine göre yapmış açıklamayı.

Eski flörtleri, sevgilileriymiş, hala aynı yerde çalışıyorlarmış, nasıl engelleyeyim diyor. Normal insanlar, normal şartlarda şöyle düşünür:
Aynı iş yerindeyseler, eski sevgiliyseler zaten evlendiğini biliyordur, dolayısıyla profilinde beni görmeleri pek bi anlam ifade etmez.
Yok illa salça olurlar diyorsa da numarasını siler ya da engeller.
Hem numarası dursun hem karımı görmesin durumunu açıklayamıyor.

Benim telefonum şifresini kardeşlerimin çocukları bile bilir. Neden? Gizleyecek bir şeyim yok. Saklanacak bir şeyim yok. Sen kocanı seviyorsun o yüzden böyle hala inanmak istemiyorsun. Evli barklı adama kim salça olsun diyelim oldu adam istemiyorum dedikten sonra ne olacak ? Kendi salça olduğu kadınlar onlar. O resmi görürse onla konuşmayacaklarını bildiği için

Cok yanlis yapmissin. Hemen acik etmeyecektin. Smdi herseyi gizleyecek seni sacma sapan aciklamalariyla avutmaya calisacak. Elde de bisey olmadigi icin aksiyon alamicaksin. Bence inanmis gibi yap. 2 hafta icinde yaymaya baslar tekrardan. O zaman dusersin pesine

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…