Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

çok sevindim cnm ben niye adet oldum istanbuldayken doktora gittim adet düzensizliği için tahlil istedi bide rahim filmi salı günü onları yaptıracam inş. senin test niye bi pozitif bi negatif çıktı inş. pozitiftir cnm yarın kan tahlili yapsana kesin sonuçu öğrenirsin ttatlım

Valla bilmiyorum niye öyle çıktı. Aslında kendimi de kandırmak istemiyorum ama bu gün yaptığım testin idrar bölmesine idrar damlatıyordum alttan çıkıyordu:KK60:Benim başıma gelir herhalde böyle bir şey. Dediğim gibi kendimi avutmak istemiyorum. Kan testine de gittim sağlık ocağına adetin 10 gün geçsin dediler. Çarşıya gittim orda da öyle dediler. Sinirlenip eve geldim. Hayırlısı neyse o olsun inşallah hepimiz için

Valla bilmiyorum niye öyle çıktı. Aslında kendimi de kandırmak istemiyorum ama bu gün yaptığım testin idrar bölmesine idrar damlatıyordum alttan çıkıyordu:KK60:Benim başıma gelir herhalde böyle bir şey. Dediğim gibi kendimi avutmak istemiyorum. Kan testine de gittim sağlık ocağına adetin 10 gün geçsin dediler. Çarşıya gittim orda da öyle dediler. Sinirlenip eve geldim. Hayırlısı neyse o olsun inşallah hepimiz için

inş.test bozuktur cnm hakkında hayırlısını versin RABBİM adetin geçtimi senin cnm

inş.test bozuktur cnm hakkında hayırlısını versin RABBİM adetin geçtimi senin cnm

yok bat 26 eylül. ama 24 ünde de gelebilir diye düşünüyorum. Fakat 3-4 gündür kasıklarım çok ağrıyor adet olacakmışım gibi ama olmadım daha. Normalde böyle ağrımazlar hatta ağrısız bir adet dönemi geçiririm genelde. Sadece ilk gün sızlar kanama başlayınca o da kalmaz.

yok bat 26 eylül. ama 24 ünde de gelebilir diye düşünüyorum. Fakat 3-4 gündür kasıklarım çok ağrıyor adet olacakmışım gibi ama olmadım daha. Normalde böyle ağrımazlar hatta ağrısız bir adet dönemi geçiririm genelde. Sadece ilk gün sızlar kanama başlayınca o da kalmaz.

hamileliktede böle ağrılar olabiliyomuş seninkide inş. hamileleik belirtisidir kendini yorma bikaç gün sonra tekrar test yap inş. pozitif sonucu alırsın cnm

Ya ben hep bu söylüyorum geç olsun güç olmasın. Bizler de vücutlarımızı iyi hazırlayalım ki rahat tutunsunlar bebişler :emir_bebek:

haklısın cnm ama ben 9 yıldır bekliyorum onu artık fazla bekletmesin ama hayırlısıyla hepimize sağlıklı evlat nasip etsin RABBİM

Allah büyüktür elbet bize de bir şeylerden nasip edecektir. Sağlıklı ve hayırlı evlatlar alırız kucağımıza inşallah umudumuzu yitirmeyelim. Tedavi süreci çok yıpratıyor insanı. Sen daha iyi bilirsin, böyle uzun süre tedavi olup umudu yitirenler oluyor tedaviyi bırakıyorlar baktın hamile kalıyorlar.

Allah büyüktür elbet bize de bir şeylerden nasip edecektir. Sağlıklı ve hayırlı evlatlar alırız kucağımıza inşallah umudumuzu yitirmeyelim. Tedavi süreci çok yıpratıyor insanı. Sen daha iyi bilirsin, böyle uzun süre tedavi olup umudu yitirenler oluyor tedaviyi bırakıyorlar baktın hamile kalıyorlar.

ben sil baştan başlayacam tedaviye çünkü doktorumu değiştirdim neyse yarın denk gelirsek konuşuruz seni tutmayayım ben uykun kaçmasın

göz altı kapatıcı olarak ne önerirsin morluklar belirgin cilt kuru...

göz altlarınızın çok kuru olduğunu söylemişsiniz,eğer çok kuruluk olursa kırışıklık kısa zamanda belirginleşir o nedenle sürekli nemli tutmanız lazım,sabah ve akşam uygun gözaltı ve çevresi kremi kullanmanız gerekir size olay'ın göz çevresi kremini tavsiye ederim.Ayrıca bitki çaylarını içtikten sonra poşeti gözünüzün etrafna yerleştirin ve 20 dk bekletin ki göz çevrenize nem versin.her gün yapabilirsiniz.morluklar içinse önerdiğim markaların göz altı kapatıcısını kullanın.

mrb. 19 yaşındaym ben de cildim pembe beyaz . ama sıcakta güneşte kıpkırmızı oluyrm. hernekadar cilt doktorlarına gttysem de güneş kreminden başka öneri geitrmediler. bioderma nın güneş kremini kullanıyrm ayrıca kızarık ciltler için olan nemlendiricisini de sensibioar bu ürünler sizce nasıl? ayrıca pudra kullnsam cildimin beyaz durması için . 19 yaşında olduum için erken mi blmyrm. tavsiyeleriniz bekliyrm.:KK49:

mrb,bazı ciltler doğuştan pembe renkte olurlar,her cildin ten rengi ayrıdır,kimi sarı,kimi krem,kimi pembe,kimi de buğday tenli olurlar,sizin teniniz pembe ve bu ciltler güneşten biraz daha korunmazsa eğer kırmızıya dönüşürler,güneş koruyucuyu normal diğer ciltlere nazaran siz daha çok kullanacaksınız.neredeyse her dışarı çıkmadan önce kullanmanız şart,ayrıca sizin cildiniz hassas,eğer cildinizde kuperoz denilen kılcal damar çatlaması varsa ki sanırım biraz var o zaman cilt ürünü kullanmanız lazım.aktarcıya gidin ve size uygun bitkisel bi destek ve krem vericektir bu konuda.eğer yoksa böyle bişey korkmanıza gerek yok ve sadece güneş kremi kullanmanız yeterli olur.sensibio AR gayet güzel bi ürün hassas ciltler ve kızarıklıkları yatıştırır buna devam edin ve hergün düzenli bi şekilde kullanın faydasını zamanla görürsünüz muhakkak.cildinizin beyaz durması için pudra kullansanız faydası pek olmaz,çok rahatsız oluyo ve kapatmak istiyosanız size avonun yada oriflamın yuvarlak palet şeklindeki renkli kapatıcısını öneririm..siz o kapatıcıdan yeşil rengi kullanacaksınız.kırmızının kapatıcı rengi yeşil renk.bu gayet güzel kapatır cildinizi.

merhaba
burnumdaki siyah noktaları nasıl geçirebilirim
bir de yanaklarım biraz gözenekli nasıl sıkılaşabilir
özellikle doğal ürünlerle..

cildiniz yağlı ve yağlı ciltlerin siyah nokta ve gözenek sorunu çok fazla olur.siyah noktaları ancak sıkarak geçirebilirsiniz,yüzünüzü buhara tutun ve clt yumuşayınca baş parmaklatınıza peçeteyi dolayın ve yavaşça tırnağınızla değil de parmak ucunuzla sıkın.sıkma işlemi bitince de kil maskesiyle cildinize maske yapın ve kuruyunca yıkayın.ardından nemlendirici sürün.gözenekleriniz için de eğer çok fazla bi genişlik varsa ço sıkılaşma beklemeyin.çilek yağı sürmenizi öneririrm eğer çok geniş değilse bu sıkılaşmayı sağlar..

öncelikle teşekkür edrim bizlere yardımcı olduğunuz için..makyaj malzemelerinin kullanım ömrü nekadardır çok merak ediyorum..

malzemesine göre değişiyor,üzerlerinde ömürleri yazıyor.genelde 1 yıl olarak yazar.çöp kutusu şeklinde bi resmin içerisinde 12 m yazar yani 12 ay..fondöten ve kapatıcılar 1 yıl,rimel en fazla 3 ay( zaten bozulmuşsa çürük yumurta yada aseton gibi kokar),pudra 2 yıl,allık 2 yıl,ruj 1 yıl(bozulmuşsa üzerinde yağmur damlası gibi ufacık damlacıklar oluşur),far 2 yıl ama bozulmaya başlamışsa sürdükçe dökülür,göz ve dudak kalemleri 2 yıl.. ama siz yine de mümkün olduğunca rimel dıındaki malzemeleriizi en fazla 1 yıl içerisinde bitirmeye çalışın..

şu iki renk gölgeli farı bir türlü yapamıyorum:KK43: videoda bulamadım güzelce anlatan..

öncelikle gözünüzün her tarafına kaş altına da dahil beyaz bi far sürerek astar yapın,sonra da kıyafetinize uygun mesela pembe renk kıyafet giydiyseniz pembe bi farı aplikatör ya da fırçayla göz kapağınızın oynar kısmına kadar göz hattı boyunca sürün sonra da gölge olarak daha koyu bi renk farı tam karşıya bakarak dıştan içe doğru gözünüzün bitiş noktasından içe doğru göz bebeğiniizin olduğu yere kadar yine aynı hat boyunca yani oynar kısmın olduğu yere kadar sürün..baş parmağınızın yan kısımlarıyla gözün bitiş noktasıyla kaşın bitiş noktasını paralel olarak bi çizgi çizin ve fazlalığı yani taşan kısmı yukarıya şaşaklara doğru çekin ,bu şekilde almış olursunuz taşmış olanları.sonra bol bol rimelleyin..gözün alt kısmına alt kirpik diplerine de göz kalemi sürebilirsiniz.

iyi geceler benim soruma cevap verirseniz sevinirim küçükken su çiçeği geçirmişim o izleri kaybetmem için ne yapabilirim bende bepanten kullansam cildime iyi gelirmi acaba nefret ediyorum o izlerden

bephantene izlere faydası olan bi krem değil maalesef,izleri bu kadar kafanıza takıp sorun yapmayın,size önerim;1 tatlı kaşığı yoğurt ile 1 çay kaşığı karbonatı karıştırıp iz olan yerlere sürün ve kuruyunca ovarak çıkarın ve yıkayın.mümkünse hergün taze olarak yapın.makyajla kapatmak içinse iz olan yerlere öncelikle stick şeklinde kapatıcıyla kapatın ve ardından tüm yüzünüze fondöten sürün ve ardındanda pudra sürerek sabitleyin bu sürdükleriniz 2 saat sonra doğallayır ve makyaj olduğu çok belli olmaz ama sakın bu makyajı hergün yapıp cildin hava almasını engellemeyin sonra sivilde problemi çeker ve erken kırışmaya sebep olursunuz..özel günlerinizde bu şekilde yok edin sadece ..

mrblar.benimde bepanthene krem ile ilgili bir sorum olucaktı.e vitamini ile karıştırılıp sürülmesinde bir sakınca varmıdır.bepanthene kremin cilde ne gibi bir etkisi olur?şimdiden tşk ediyorum.iyigeceler.

X