Prof.dr.cem çelikmi yoksa Mehmet resit asoglumu

Genelde doz ayarı ve laboratuvar önemli diyorlar bende doktordan ilgi beklemeden sürece devam edeceğim ama bahçeci çok yoğun bir yer talep fazla olduğu için böyle sanırım bugun paylaşım yapmış mehmetbey 100 opu yapmış mesela 1 haftada waow denilecek bir rakam bu denemeden bilemeyiz başımıza ne geleceğini bn laboratuvarının iyi old. Düşündüğüm için bir şans vereceğim. Sizi etkilemek istemem isterseniz gidin görüşüp karar verin ama dediğim gibi ön görüşme malesef yok. Memnun kalanlarla görüştüğümde hepsinin dediği çok yoğun pek ilgi bekleme diyorlar fakat dr işinde iyi diyorlar laboratuvar da keza öyleymiş karar senin canım

Genelde doz ayarı ve laboratuvar önemli diyorlar bende doktordan ilgi beklemeden sürece devam edeceğim ama bahçeci çok yoğun bir yer talep fazla olduğu için böyle sanırım bugun paylaşım yapmış mehmetbey 100 opu yapmış mesela 1 haftada waow denilecek bir rakam bu denemeden bilemeyiz başımıza ne geleceğini bn laboratuvarının iyi old. Düşündüğüm için bir şans vereceğim. Sizi etkilemek istemem isterseniz gidin görüşüp karar verin ama dediğim gibi ön görüşme malesef yok. Memnun kalanlarla görüştüğümde hepsinin dediği çok yoğun pek ilgi bekleme diyorlar fakat dr işinde iyi diyorlar laboratuvar da keza öyleymiş karar senin canım
Aynn Instagram da çok yoğun gozukuyor zaten bahçeci labaratuvari iyi bende duydum zaten ben şuan gitmeyecem vandayiz biz üçüncü deneme olacağı için iyi düşünmek istyrm ben Eylül gibi başlamayı düşünüyorum aklımda Diyarbakır bahçeci zeki akkumda var herhalde ya Diyarbakır yada cem Çeliği dusunecem teşekkür ederim verdiğiniz bilgilerden ötürü

Aynn Instagram da çok yoğun gozukuyor zaten bahçeci labaratuvari iyi bende duydum zaten ben şuan gitmeyecem vandayiz biz üçüncü deneme olacağı için iyi düşünmek istyrm ben Eylül gibi başlamayı düşünüyorum aklımda Diyarbakır bahçeci zeki akkumda var herhalde ya Diyarbakır yada cem Çeliği dusunecem teşekkür ederim verdiğiniz bilgilerden ötürü
evet kuzum her hastaya ayrı tedavi uyguluyor. ben ilkini başka doktorla denemiştim, denemez olsaydım. transfer bile olamadan tedavim iptal oldu. embriyolarım istenilen kaliteye gelemedi. sonra direkt Cem beye gittim birkaç gün sonra. daha çok yeni durumun, adetini ol öyle gel bakalım yumurtalarına dedi. sana havuz da yapabilirim duruma göre başlatmayabilirim de dedi. ve phalı ama çok güçlü vitaminler verdi. eşimde sorun olmamasına rağmen ona da kullandırdı. ve o vitaminler sayesinde çok şükür 2 tane iyi kalitede embriyolarım gelişti. bana da forumdan bir arkadaş önermişti onun da 13 seneden sonra ilk denemede olmuştu çocuğu Cem bey sayesinde. ekli şimdi bende her gün dua ediyorum ona çok şükür iyi ki seni dinlemişim de gitmişim diye

evet kuzum her hastaya ayrı tedavi uyguluyor. ben ilkini başka doktorla denemiştim, denemez olsaydım. transfer bile olamadan tedavim iptal oldu. embriyolarım istenilen kaliteye gelemedi. sonra direkt Cem beye gittim birkaç gün sonra. daha çok yeni durumun, adetini ol öyle gel bakalım yumurtalarına dedi. sana havuz da yapabilirim duruma göre başlatmayabilirim de dedi. ve phalı ama çok güçlü vitaminler verdi. eşimde sorun olmamasına rağmen ona da kullandırdı. ve o vitaminler sayesinde çok şükür 2 tane iyi kalitede embriyolarım gelişti. bana da forumdan bir arkadaş önermişti onun da 13 seneden sonra ilk denemede olmuştu çocuğu Cem bey sayesinde. ekli şimdi bende her gün dua ediyorum ona çok şükür iyi ki seni dinlemişim de gitmişim diye
Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim i yani para odaklı olmasın en azından pozitif olmasi için her yolu deneyen bir doktor olması önemli yoksa gerisi nasip aklı karışıyor ister istemez insanin hamilemisin yoksa bebeğin varmı

Vitamin adı neydi canım

Merhaba Merve hn.
Bende Eylul gibi Mehmet bey ile tup bebek surecine baslamak istiyorum yurtdisinda yasiyorum. O yuzden surec ne kadar surer merak ediyorum cunku kisitli bir zamanim var Turkiyede. Bu konu hakkinda bir bilgin veya sana soyledikleri bi sure varmi? Ve ucreti ne kadar soylediler?

Merhaba Merve hn.
Bende Eylul gibi Mehmet bey ile tup bebek surecine baslamak istiyorum yurtdisinda yasiyorum. O yuzden surec ne kadar surer merak ediyorum cunku kisitli bir zamanim var Turkiyede. Bu konu hakkinda bir bilgin veya sana soyledikleri bi sure varmi? Ve ucreti ne kadar soylediler?
Yok malesef benimde belirsiz şuan 79 500 tüp bebek paketi dondurma embriyo 18 bin rahim dinlendirme 14500

Brüksel tüp bebek merkeziProf.dr.cem çelikmi yoksa bahçeci Mehmet resit asoglumu bu ikisinden birine tedavi olanlar lütfen doktor hakkında bilgi verebilirmsnz
Selam ben ilk denememde mehmet hocada oldum kımyasal oldu , çok ilgisizi bir hoca , başarlılarına bir şey demem ama ilgi beklerseniz yok ulaşmak isterseniz yok , soru soramıyısnız sadece ön görüşmede göruyorsun , onda taşıdım embryonlarımu bulent tıraşa şu an memnum 29 mays transferım olcak

Mehmet beyin ön görüşmesi yok 4250 muayenesi direk muayene ediyor biz geçen hafta gittik ilk görüşmeye aşırı moralim bozuldu tamam doktorun yoğun old.biliyordjm ama bu kadarda ilgisiz karşılanacağımızı tahmin etmezdim muayene 10sn filan sürmüştür doktor sürekli koşturuyor zaten o telaş beni oldukça gerdi beni muayene ediyor sınra koştur koştur transfere gitti filan ama bir kere girdik bu yola mecbur devam edicem tedaviye ama
Çok ilgisiz. Bir hoca benım ılk deneme orda oldu kımyasal , düşün transferde sora ne doktor ne kımse bulamıyosun soru için

Selam ben ilk denememde mehmet hocada oldum kımyasal oldu , çok ilgisizi bir hoca , başarlılarına bir şey demem ama ilgi beklerseniz yok ulaşmak isterseniz yok , soru soramıyısnız sadece ön görüşmede göruyorsun , onda taşıdım embryonlarımu bulent tıraşa şu an memnum 29 mays transferım olcak
Bülent tıraşta un ypmis bir doktor peki o ilgilimi çok yoğun diye bilyrm anladım yani insan aklında kalan sorulara cevap bulmak ister tabikide ilgide onemli

Bülent tıraşta un ypmis bir doktor peki o ilgilimi çok yoğun diye bilyrm anladım yani insan aklında kalan sorulara cevap bulmak ister tabikide ilgide onemli
Bana ilgili geliyor , ve kendını uzman ekipi var olarda ilgileniyor hemişlere ne zaman yazarsan cevap var ve eğitim hemşiresı ayrıyolat sana normalda ilave o sürekli yazdığında cevap verıyor , ben burayı beyendım ınshAllah olumlu sonuç alırım❤🙏🏼

Bana ilgili geliyor , ve kendını uzman ekipi var olarda ilgileniyor hemişlere ne zaman yazarsan cevap var ve eğitim hemşiresı ayrıyolat sana normalda ilave o sürekli yazdığında cevap verıyor , ben burayı beyendım ınshAllah olumlu sonuç alırım❤🙏🏼
İnşallah transfer oldunuzmu olumlu olursa yasarsinz

Bahceci de ebru hanima tedavi olmuştum cok memnun kaldim tavsiye ederim sormak istediginiz varsa da seve seve cevaplarim

Meehaba arkadaşlar kucağımda kızımla yazmak istedim .Allah isteyen herkese sağlıkla bir bebiş nasip etsib inşallah
Ben ilk denemede Cem çelik sayesinde pozitif gördüm çok şükür, kızım 3 aylık teyzeleri 🧿 cem hoca çok yoğun ama Allah razı olsun kendisinden 🙏🏻 çikolata kistim ve myonum vardı amelşyat oldum başka bir doktora sonra doğal yoldan gene kalamayınca ve yeniden kist ve myon tekrarlayınca Cem hocaya gittim kişiye özel tedavi uyguluyor. Süreç yıpratıcı ve masraflı olsa da sonucu hepsine değdi .Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🙏🏻

Ben başka merkezde toplatmistim ayni merkezde 2 kez transfer oldu , biri bos gebelik , biri hiç tutmadi , sonra embriyolarimi sisli memoriala taşıdım, orada da 1 kez transferim oldu kimyasal ile sonuçlandı, simdi yeniden sisli memorialda embriyo transfer sürecine basladik bakalim.
Sisli memorial natural yani ilacsiz transfer tercih ediyor tabi uyumluysa kisiye. Benim tercih etme nedenlerimden biri de buydu acikcasi , çünkü dedigim gibi tiroid hastasıyım ve transfer öncesi kullanılan ilaclar benim tiroidimi yukseltiyor ve transfer asamasina gecemiyoruz.
Rabbim bu ugurda caba harcayanlarin emeklerini bosa cikarmisin inşallah.

Sizin sureciniz nasil peki ?
Merhaba bütün yorumlarınızı okudum. Umarım çok mutlu bir son olur bu sefer. Doktorunuz kim memnun musun

Merhaba bütün yorumlarınızı okudum. Umarım çok mutlu bir son olur bu sefer. Doktorunuz kim memnun musun
Merhaba , çok teşekkür ederim güzel duanız için. Suan Şişli Memorial da tedavi sürecim devam ediyor , naturel siklusta 2 Haziran Pazar günü inşallah transferim var.
Benim doktorum Lale Hoca , daha önceki hastanedemde de Lale Hoca doktorumdu, Şişli Memorial da da tesadüf yine kendisi ile çalışma fırsati buldum , ben hem kendisinden hem hastaneden hem de surecten cok memnun kaldım. Siz de bu surecteyseniz sayet inşallah sizin yolunuz da kolaylıkla ve hayırlısı ile tamamlanıp evladınizi sag salim kucağınıza alırsınız 😊

Son düzenleme:
Bahceci de ebru hanima tedavi olmuştum cok memnun kaldim tavsiye ederim sormak istediginiz varsa da seve seve cevaplarim
Soyismi nedir ben aslında biraz kadın doktorlara guvenemyrm nedeni nedir diye sorarsanız da bu alanda pek başarılı olduklarını düşünmüyorum bide biraz sert davranıyorlar

X