PROF. DOKTOR CEM ÇELİK

Sentrhnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2020
58
39
Merhaba arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu tüm olumsuz sonuçlara rağmen doktorumu değiştirmeye karar verdim beni bu süreçte çok yordu çok umutlandırdı hep sonuç hep hüsran ve en kolay hastamsiniz demelerine rağmen neyse
Cem Çeliğe gitmeyi düşünüyorum bana o doktor hakkında bilgi verirmisiz gerçekten güvenmek istiyorum artık yoruldum
Nasıl bir doktor tedavi görenleriniz varmı
Bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu tüm olumsuz sonuçlara rağmen doktorumu değiştirmeye karar verdim beni bu süreçte çok yordu çok umutlandırdı hep sonuç hep hüsran ve en kolay hastamsiniz demelerine rağmen neyse
Cem Çeliğe gitmeyi düşünüyorum bana o doktor hakkında bilgi verirmisiz gerçekten güvenmek istiyorum artık yoruldum
Merhaba, sorununuz neymiş peki neden olmuyor?

Sorunum şöyle endometriozis hastasıyım çikolata kistim var iki ameliyat geçirdim ve sonrasinda farkli tedaviler sonrasında iki tüp bebek daha da fazlası ama hep olumsuz

Cem Bey iyi bir doktor ama çok yoğun. Gittiğin zaman kendisini 2-3 dakikadan fazla göremezsin muayenelerde. Bu işte motivasyon çok önemli Cem Bey hep pozitif bir insan. Yaşınız kaç? Çünkü öncesinde size 1-2 ay vitamin desteği verecek

Yani anlaşmalı sanırım negans firması ile ordan felixon veriyor karı koca kullanıyorsunuz yine aynı firmadan omega 3 veriyor

Bende 7 temmuz itibariyle cem hocada başladım.felixon bay bayan olarak verdi birde magnomega balık yağı eski olarak kullanılacak.ilk görüşme için beklediğim gibiydi çok güler yuzluydu bikere olumsuz hiç bir şey söylemedi.simdi adet olunca birkaç güne olucam inşallah c kollu rahim filmi çektirmemi istedi yaklaşık 10 gün sonraya cektircem.bir sonraki adette gel bir muayene edelim yumurta durumuna bakalım dedi eğer yeterli sayıda yumurta bulabilirsek ignelere baslicak.ama ben cem hocayı uzun yıllardır takip ediyorum gitmekte çok doğru karar verdigimi dusunuyorum

Merhaba arkadaşlar amh düşüklüğü nedeniyle Brüksel Tüp Bebek Merkezi'nde Cem Çelik e karından yumurta toplatmayı düşünüyorum daha önce yaptıran var mı?

X