Prima bezi böyle mi oluyor ilk defa kullanıyorum

Goon sızdırıyo ya nasıl goon öneriyolar anlamıyorum en iyi molfix bu zamana kadar prima pampers kullandım boykottan dolayı bıraktım iyi ki molfixe geçmişim aylardır mis giib kullanıyorum
Goon premium soft kullanıyorum kızıma. (13 aylık) şimdiye kadar hiç sızmadı.
Ben de molfixten memnun kalmadım koku yapıyordu.

kızım küvezde kaldığı dönem doktor sleppy natural aldırtmıştı. hiç sleepy kullanmayı düşünmemiştim Ama doktoru tavsiye ediyorsa iyidir diye tereddüt de etmedim. çıktıktan sonra da onu kullanmaya devam ettim. birim fiyatı da uygun olduğu için çok sık değiştirdim ve hiç pişik yaşamadım

Beni ilgilendiren kısmı bir yanlışı düzeltmeye çalışmak sadece. Burası sosyal bir ortam diye böyle alakasız şeyler yazmamalıyız.
Size ne hanımefendi
Yanlışmış hey Allah ım
Neyi düzelttiniz aklınızca?
Çok yanlış düzeltesiniz varsa gidin daha faydalı bir alanda yapın bunu da insanlığa bir faydanız olsun

kızım küvezde kaldığı dönem doktor sleppy natural aldırtmıştı. hiç sleepy kullanmayı düşünmemiştim Ama doktoru tavsiye ediyorsa iyidir diye tereddüt de etmedim. çıktıktan sonra da onu kullanmaya devam ettim. birim fiyatı da uygun olduğu için çok sık değiştirdim ve hiç pişik yaşamadım
Sleppy naturali çok kısa zaman ben de kullandım ama dokusu çok sert, pişik yapmadı ama sertliği beni rahatsız etti.

E faydalı bir alandayız işte kadın bez soruyor fikir alışverişi yapıyoruz :)
Size göre benim yanlışımı düzeltmeye çalışıyorsunuzya bunun yerine insanlığa faydalı olacak bir yanlış düzeltin diyorum. Yapın fikir alışverişinizi
Benim yanlışımdan doğrumdan size ne?
Yapın yorumunuzu geçin başka işiniz mi yok nedir yani

Prima bezinin arka kısmı böyle mi oluyor ilk defa kullanıyorum. Hiç memnun değilim arka kısmı çok kötü kakası 2 dakikada beline geçti çocuğumun bu bezin nesini seviyorlar koku hapsetmesi yok göstergesi yok çişi hapsetmesi güzel bir tek onu beğendim.
Üstelik te boykot ürünü. Türk malı, yerli bir ürün seç canım bence.

Size göre benim yanlışımı düzeltmeye çalışıyorsunuzya bunun yerine insanlığa faydalı olacak bir yanlış düzeltin diyorum. Yapın fikir alışverişinizi
Benim yanlışımdan doğrumdan size ne?
Yapın yorumunuzu geçin başka işiniz mi yok nedir yani
Estağfurullah sizin yanlışınızı düzeltemeyeceğimi anladım fakat burası bir platform sonuçta bir gün siz de bir ürünle ilgili bir şey sorsanız fikre ihtiyaç duysanız size gelip zorla mı kullandırtıyorlar dediklerinde yazılanın ne kadar alakasız olduğunu anlamanıza yardımcı oluyorum diyeyim hani demez misiniz ne alaka diye ?

Estağfurullah sizin yanlışınızı düzeltemeyeceğimi anladım fakat burası bir platform sonuçta bir gün siz de bir ürünle ilgili bir şey sorsanız fikre ihtiyaç duysanız size gelip zorla mı kullandırtıyorlar dediklerinde yazılanın ne kadar alakasız olduğunu anlamanıza yardımcı oluyorum diyeyim hani demez misiniz ne alaka diye ?
Demem
Bir ürünü alır denerim memnun kalmazsam kullanmaya devam etmez değiştirir başkasını denerim
Hiiiiç bu kadar kafaya takmam bulunmaz hint kumaşı değil dünyanın sonu da değil gırtlağıma da çökmediler illa bunu kullanacaksın diye derim üstünde düşünmem bile milyon tane seçenek var
Sizden yardım istedim mi?
Önce yanlış düzeltmece sonra yardımcı olmaca….fazla işgüzarsınız

Goon sızdırıyo ya nasıl goon öneriyolar anlamıyorum en iyi molfix bu zamana kadar prima pampers kullandım boykottan dolayı bıraktım iyi ki molfixe geçmişim aylardır mis giib kullanıyorum
Doğduğundan beri Prima pampers ve goon birlikte kullanıyorum, goon primadan daha iyi.
Sadece goon da ebatlar küçük bir numara önden gidiyoruz. Kilosuna göre 2 numara uygun iken, 3 numara kullanıyoruz.

Prima Premium care kullanmıştım ben çok uzun süre, memnundum. Sonra da goon premium kullandım o da gayet kaliteli.

Bir sorun olmaz ama çok da değiştirme bebeğin ek gıdaya geçene kadar karar vermeye çalış yoksa pişik ihtimali artabilir. Goon premium soft alıyorum ben şimdilik memnunum hiç sızdırma öyle kızarıklık olmadı
Tamam teşekkürler bakalım karar vermeye çalışcam deneme aşamasına girdim prima ve sleepy eledim molfixi deniyecem aldım bugün geldi olmadı yok ya alıcam oda olmazsa ben beceremiyorum heralde bez bağlamayı 🤣🤦

X