Prima bezi böyle mi oluyor ilk defa kullanıyorum

Kalpsev

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2023
102
39
27
Prima bezinin arka kısmı böyle mi oluyor ilk defa kullanıyorum. Hiç memnun değilim arka kısmı çok kötü kakası 2 dakikada beline geçti çocuğumun bu bezin nesini seviyorlar koku hapsetmesi yok göstergesi yok çişi hapsetmesi güzel bir tek onu beğendim.

Eklentiler

• IMG_20240801_191835.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 116
  • IMG_20240801_191830.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 116
  • IMG_20240801_191827.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 113
Zorlamı kullandırtıyorlar

Zorlamı kullandırtıyorlar
Kadın kötü bir şey dememiş ki ? Acaba sahte ürün mü aldım kaygısıyla yazmış bence bu normal mi diye ? Bezle ilgili düşüncesini belirtmiş sonuçta hepimiz fikir alışverişi yapıyoruz ne boş yorum yapan dolu burası ya.

Teşekkür ederim beni anladığın için. İlk defa aldım arka kısmı çok boş pamuğu elimi tuttuğum yerde böyle mi bez bana tuhaf geldi önemli olan arkası aslında kaka yaptı biraz bekliyim dedim devam eder diye 3 4 dk sonra açtım altını kakası beline çıkmış çünkü pamuk yok

Babyturco dan memnunum fiyatı da çok uygun. Prima hiç kullanmadım bilmiyorum
Babyturcoyu da duydum da pek öneren görmedim.Bende sleepy kullanıyorum 1 2 si iyiydi normalde 3 numarası felaket sızdırıyor kakayı bez kendi içinde bile farklı ya Bi alıyorum pamukları sık Bi alıyorum pamuklar işeyince arka kısma toplanıyor tuhaf oyüzden bez değiştirmeye karar verdim

Goon kullanın aynı yumuşaklık fiyat olarak çok daha uygun Migros indiriminde aşırı ucuz oluyor.
Teşekkürler goonda denemeyi düşünüyorum. Prima yeni Aldım da memnun kalmadım Molfix pure soft aldım gelecek onada bakacağım ondan sonrada goonda bakarım. Bukadar Bez denemem de bir sıkıntı olur mu acaba

Molfix en iyisi boşver primayı

Teşekkürler goonda denemeyi düşünüyorum. Prima yeni Aldım da memnun kalmadım Molfix pure soft aldım gelecek onada bakacağım ondan sonrada goonda bakarım. Bukadar Bez denemem de bir sıkıntı olur mu acaba
Goon sızdırıyo ya nasıl goon öneriyolar anlamıyorum en iyi molfix bu zamana kadar prima pampers kullandım boykottan dolayı bıraktım iyi ki molfixe geçmişim aylardır mis giib kullanıyorum

Goon sızdırıyo ya nasıl goon öneriyolar anlamıyorum en iyi molfix bu zamana kadar prima pampers kullandım boykottan dolayı bıraktım iyi ki molfixe geçmişim aylardır mis giib kullanıyorum
Hiç sızdırmadı ya henüz ama bebişim küçük benim 2 numaradayım yani. İçi yumuşacık ben çok memnunum. Premium soft olanı mı sızdırdı sizin ?

Bezi büyük geliyor olabilir mi? Baby turco alıyorum arada ama çok iyi diyemem. Birkaç saatten fazla kullanılmıyor.

Bezi büyük geliyor olabilir mi? Baby turco alıyorum arada ama çok iyi diyemem. Birkaç saatten fazla kullanılmıyor

Bir sorun olmaz ama çok da değiştirme bebeğin ek gıdaya geçene kadar karar vermeye çalış yoksa pişik ihtimali artabilir. Goon premium soft alıyorum ben şimdilik memnunum hiç sızdırma öyle kızarıklık olmadı

Ben de fikrimi belirttim niye boş yorum yapıyorsunuz yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…