Aile Planlaması Prezervatif içimde kaldı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Merhaba kızlar. Erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ayağa kalktığımda erkek arkadaşım prezervatifin olmadığını söyleyince içime baktım ve ayaktayken hemen çekip aldım ve prezervatifin içi boştu. Sonra da hemen ılık duş aldım. Sizce bişey olmuş mudur baya bi korkuyorum. Ve toplardamar tıkanıklığım olduğu için doğum kontrol hapı kullanamıyorum. Yardıma ihtiyacım var.
Regl olmuyorsaniz hamile kalma olasiligi cok düşüktür. Regl ile her ay yumurtaliklar yenilenir internetten arastirin biraz rahatlarsiniz. Mesela menepoza giren kadinlar regl olmadigi icin hamile kalamiyor

Hiç Adet Görmeyen Kadınlar Hamile Kalabilir mi?
Hiç adet görmeyen kadınların hamile kalabilmeleri ile ilgili soru uzmanlar tarafından geniş kapsamlı olarak görülüyor. Buna göre sorunun cevabı hem evet olabilirken hem de hayır olabiliyor. Kadınların adet görmemelerinin birbirinden farklı sebepleri olduğunu söyleyen uzmanlar, bazen birkaç adet kanamasından sonra zamanla meydana gelen azalma ve erken menopoz gibi durumların görülebiliyor. Bunun gerçekleştiği durumlarda hamileliğin zorlaştığını belirtiyorlar. Gebeliğin oluşması için yumurtalıkların yumurta üretmesinin tek başına yeterli olmadığını belirten uzmanlar, çoğu zaman yumurta gelişinin sağlıksız olması veya yumurta yaşlanması gibi durumlarda da hamile kalmanın oldukça zor olduğunu ifade ediyorlar. Bu nedenle hamilelik düşünen kadınların adet gecikmesi veya erken menopoz riski olanlarda zaman geçirmeden mutlaka doktora başvurmaları gerektiği tavsiye ediliyor.

Hanımlar lütfen üsluplara dikkat ediniz.
Reşit bir bireyin kendi iradesiyle yaptığı herşey onu ilgilendirir, yargılamak bize düşmez.
Mune yargılamak tabi bize düşmez ama bazen gençlerin bilinçsizce yönlendirilmesi gerçekten bu hale geldik mi dedirtiyor.Yani normal dışı şeylere özenti cevaplar vermek 2. Maske gerektirir insanda ve o da burada çok var emin ol

X