Aile Planlaması Prezervatif içimde kaldı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Terbiyeli konuş. Ben olabilen bişeyi söyledim. Nasıl anlamak istersen artık. Çok komikse de gül o zaman😂
Ama insanlar burda sıkıntılarını paylasip fikir almaya geliyor neden bunu bir eglence konusu haline getiriyorsunuz ki? Tarziniz hic hos degil lutfen.

He benim fake sanmam komik ama onun bana salak demesi komik değil tarzım hoş değil öyle mi?
Niyetim tartismak degil. Olayi siz baslattiniz. Eger fake oldugunu dusunuyorsaniz yazmazsiniz ama ucunda insanlari kirabilme ihtimali varken neden bunu seciyorsunuz? Bosverin, ya da yardim edin.

Niyetim tartismak degil. Olayi siz baslattiniz. Eger fake oldugunu dusunuyorsaniz yazmazsiniz ama ucunda insanlari kirabilme ihtimali varken neden bunu seciyorsunuz? Bosverin, ya da yardim edin.
Niyetim tartışmak değil. Olay bu konu açılınca başladı. Ben sadece yorum yazdım. Düşündüm ve yazdım. Binlerce kadın her şeye yorum yazıyor. Nerde kırmışım? Alenen hakaret edip “salak” demedim,sadece fake olduğunu düşündüğüm için yorum yaptım.
Ben boş vereyim,siz yardım etmeye devam edin öyleyse.

Millet de akıl veriyor ertesi gün hapı al bilmem ne.Kız zina yapıyorsun sonra hamile kalır mıyım ..biz evlenince 2 sene bekliyoruz be bundan baba benden ana olur mu diye..onu bilmem de sizden bi p*k olmaz
Ne kadar da buyuk laflar bunlar. Ben boyle elestirmeye korkarim, benim de evladim olacak. Allah hayirli insanlarla karsilastirsin ama genclik cahillik zamanlaridir. Buyuk lokma yeyip buyuk konusmamak gerekir bence...

Olmaz demiyorum ancak prezervatif nasıl içerde kalıyor? Erkek arkadaşın çok dikkatsiz bence. Hamilelik riski yüksek ertesi gün hapı iç diyeceğim ancak o da çok zararlı ve zaten rahatsızlığın varmış doğum kontrol hapından daha ağır bi ilaç bi doktora danışabilsen süresi dolmadan iyi olurdu 😏

Olmaz demiyorum ancak prezervatif nasıl içerde kalıyor? Erkek arkadaşın çok dikkatsiz bence. Hamilelik riski yüksek ertesi gün hapı iç diyeceğim ancak o da çok zararlı ve zaten rahatsızlığın varmış doğum kontrol hapından daha ağır bi ilaç bi doktora danışabilsen süresi dolmadan iyi olurdu 😏
Bedenine bakmadan almış. Zaten ayrıldım bu olaydan sonra. Hafta sonu olduğu için hiç bir doktora danışamadım. E malum 72 saatte dolmak üzere olduğu için bende hemen Ella aldım. Umarım hamile kalmam tek düşüncem bu.

Bedenine bakmadan almış. Zaten ayrıldım bu olaydan sonra. Hafta sonu olduğu için hiç bir doktora danışamadım. E malum 72 saatte dolmak üzere olduğu için bende hemen Ella aldım. Umarım hamile kalmam tek düşüncem bu.
Bu olaydan sonra neden ayrıldınız anlamadım ?

Ne kadar da buyuk laflar bunlar. Ben boyle elestirmeye korkarim, benim de evladim olacak. Allah hayirli insanlarla karsilastirsin ama genclik cahillik zamanlaridir. Buyuk lokma yeyip buyuk konusmamak gerekir bence...
hiç konuşmayalım ayakta alkışlayalim o zaman bunlari belki gelecekte yeni nesillere örnek olurlar !!! Şaka mısınız siz ??

Merhaba kızlar. Erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ayağa kalktığımda erkek arkadaşım prezervatifin olmadığını söyleyince içime baktım ve ayaktayken hemen çekip aldım ve prezervatifin içi boştu. Sonra da hemen ılık duş aldım. Sizce bişey olmuş mudur baya bi korkuyorum. Ve toplardamar tıkanıklığım olduğu için doğum kontrol hapı kullanamıyorum. Yardıma ihtiyacım var.

zannetmem hamile olacağını yüzde 5 ihtimal yani strs yapma boşuna

yumurtlama gününüzü tahmin ediyor musunuz en son adetiniz ne zamandi

X