Prezervatif hissi azaltır mı? Orgazmı engeller mi?

zifiri

Guru
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2011
396
228
Korunma yöntemi olarak eşimle prezervatif kullanmak istiyoruz. Sizce artıları eksileri ne hissi
azaltıyor mu?

o kadar diyosun yani o zaman söylüyorum eşime yarın alsın bakalım
alacaksanız da başka marka alın. Tırtıklı olarak. Bu nirvananın ciddi reklam olduğunu düşünüyorum. Youtubeda da bunun reklamını yapıyorlar. Buradaki yorumlar da çok abartılı.

alacaksanız da başka marka alın. Tırtıklı olarak. Bu nirvananın ciddi reklam olduğunu düşünüyorum. Youtubeda da bunun reklamını yapıyorlar. Buradaki yorumlar da çok abartılı.
Ben bu kadar övülmesine binaen denemek için aldım. standart ürünlere göre fiyat fahiş zaten ve diğer markaların tırtıklılarından hiç farkı yok tahrik yönünden.

kızlar benim eşim geri çekilme yönteminde biraz bocalıyor hatta kızım bu şekilde dünyaya geldi o yüzden artık prezervatif kullanmaya başladık, orgazm olma konusunda da bi sıkıntı yaşamıyoruz
Benim arkadaşım doğum kontrol hapını 1 gün içmeyi unutup hamile kalmıştı prezervatif o açıdan çok güvenli unutma gibi bi ihtimal yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…