Prezervatif hissi azaltır mı? Orgazmı engeller mi?

zifiri

Guru
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2011
396
228
Korunma yöntemi olarak eşimle prezervatif kullanmak istiyoruz. Sizce artıları eksileri ne hissi
azaltıyor mu?

Bi ara biz de denedik. Yok beee mecbur kalinmadikca kullanilacak bisey degil bence 😂 ikizlerden sonra esime sen korun banane diyorum, hayatta yanaşmıyor. Yapmayız daha iyi dedi🤣🤣
Suan hic bir korunma yontemi kullanmıyorum 🤪 bende ki de cesarettt

Bi ara biz de denedik. Yok beee mecbur kalinmadikca kullanilacak bisey degil bence 😂 ikizlerden sonra esime sen korun banane diyorum, hayatta yanaşmıyor. Yapmayız daha iyi dedi🤣🤣
Suan hic bir korunma yontemi kullanmıyorum 🤪 bende ki de cesarettt
Sonra çift çizgiyi görürseniz bize yazarsınız 😆😆

Partnerlerimin hiçbirisi prezervatif kullanmak istemiyordu zorla kullandırıyordum. Prezervatif hissi azaltıyor ne yazık ki. Lateks alerjiniz olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Dun değişiklik olsun diye bu nirvana olani aldik ama kullanmak nasip olmadi bugun deneyecez kismetse bu tirtikli ve orgazm jeli olani afrodizyak etkisi yapiyormus esim sevmiyor ama ben bi denemek istedim kadinlara ozel deniyor bakalim ozel mi

Dun değişiklik olsun diye bu nirvana olani aldik ama kullanmak nasip olmadi bugun deneyecez kismetse bu tirtikli ve orgazm jeli olani afrodizyak etkisi yapiyormus esim sevmiyor ama ben bi denemek istedim kadinlara ozel deniyor bakalim ozel mi
Dene de yorumla bakalım biz de öğrenelim

Prezervatif o anki insiyatifinize bağlı olduğu için bana göre yine de kaçamak kazalar vs olabiliyor.İyilerinden alıp her seferinde doğru zamanda takarsa hissi azaltmaz ve koruyucu olur.Zaten her yöntem doğru kullanımda iyi sonuç veriyor.Ekstra ince olanlar var en iyj markanın şimdi isim vermiyim ama çok başarılı.
Ha bu arada spiral de kullandım enfeksiyon yapıyor tak çıkar sürekli muayene falan beni bıktırdı.Simdi hap kullanıyorum memnunum.

Orgazmı engellemez de sanki daha geç orgazm olunur gibi geliyor.Bu süreyede erkeğin dayanması lazım ama tabi kişinin bünyesiyle de alakalı.Yeterince tahrik olmayla falan derken prezervatif hissi azaltır net :)

X