Prezervatif hissi azaltır mı? Orgazmı engeller mi?

zifiri

Guru
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2011
396
228
Korunma yöntemi olarak eşimle prezervatif kullanmak istiyoruz. Sizce artıları eksileri ne hissi
azaltıyor mu?

Hissi azaltan var, kendinden tırtıklı - kayganlastiricili vs olup arttıran var. Onları denersen seversinİz bence.
Al birkaç paket,memnun kalmadın doğum kontrol hapina gecersin
Tırtıklı ve rötar olanından aldık ama bir türlü deneyemedik😂 kayganlaştırıcı aldım bakalım birde öyle takmayı deneyeceğiz

Haklısınız ama inanın takamadık😂
Eline al parmağınla yönünü kontrol et hafif oynatarak yuvarlanan kısım dışta kalacak (kıvrımın çıkıntısından bahsediyorum), açmadan geçir, ucunda kalan havayı parmağınla sık ve kıvrımı yukarı doğru yuvarla, prezervatifin boyu neredeyse 20cm kısa gelmesi için eşinin hilkat garibesi olması lazım.

Eline al parmağınla yönünü kontrol et hafif oynatarak yuvarlanan kısım dışta kalacak (kıvrımın çıkıntısından bahsediyorum), açmadan geçir, ucunda kalan havayı parmağınla sık ve kıvrımı yukarı doğru yuvarla, prezervatifin boyu neredeyse 20cm kısa gelmesi için eşinin hilkat garibesi olması lazım.
Uzunluğuna değil darlığına küçük mü geliyor düşündük..ters yöne takmadığımıza eminiz aynı sizin tarif ettiğiniz gibi ve incelemek için kaç tane boşa prezevatif çıktı😂 çok çok teşekkür ederim yardımlarınız için 18 yıllık evliyim bir kaç sefer hariç hiç korunmadık..eşim ve ben virüs atlattık ilaç kullandığımız için korunmamız lazım ama beceremiyoruz😃

Bayanlar kayganlaştırıcı jel ile denedikten sonra nihayet prezarvatifi takabildik 🥳 benim gibi muzdarip biri çıkarsa yardım olsun diye yazdım
Konu sahibi arkadaşa cevabım tırtıklı ve afrodizyaklı al en hislisi o bence🤞🏻

Biz prezervatif ile korunmuyoruz ama değişiklik olsun diye arada sırada kullanırız hiç zorlandığımız olmadı kayganlastiriciya zaten hiç ger k yok sizin ne alaka bilemedim

Nasıl bir ölçü ki o küçük gelecek hele yarıda kalacak, konuşturma şimdi ramazan ramazan 🤣🤣🤣 küçük gelir mi o yaaaa
ya acaba koluna falan mı takıyor :KK70: :KK70: küçük gelmesinin başka açıklaması yok çünkü :KK70: :KK70: hissi azaltıyor ama ne kadar ince olursa olsun netice de aferdesiniz et ete değmiyor

Yarıda kalıyorsa ters takıyorsunuzdur. Büyük falan da değildir üzgünüm :110: prezervatifler 18cm'e kadar alıyor. Yarıda kalıyorsa 36 cm'lik dünyada yok öyle bir şey.
Ters takmadığımıza eminim prezervatif kısa geliyor demedim yarıda kalıyor dedim.galiba kuruluk oluşuyor ve ilerlemiyor prezarvatif jel kullandıktan sonra sıkıntı yaşamadık

ya acaba koluna falan mı takıyor :KK70: :KK70: küçük gelmesinin başka açıklaması yok çünkü :KK70: :KK70: hissi azaltıyor ama ne kadar ince olursa olsun netice de aferdesiniz et ete değmiyor

bu haysiyetsiz, ahlaksız iti ekim ayından bugüne kadar tespit edemediğimiz için hepinizden özür dileriz.

Geri cekilmede kadin yari da kalıyor ve hic bir sey anlamiyor ben oyleyim. Prezervatif olunca da hic bir sey hissetmiyorum. Başka korunma yontemi de düşünmüyorum. Reklam amacli olmasin lutfen biri bana hissettiren bi prezarvatif onerebilirmi?

Geri cekilmede kadin yari da kalıyor ve hic bir sey anlamiyor ben oyleyim. Prezervatif olunca da hic bir sey hissetmiyorum. Başka korunma yontemi de düşünmüyorum. Reklam amacli olmasin lutfen biri bana hissettiren bi prezarvatif onerebilirmi?
Herhangi bir markanın tırtıklısını alabilirsin, onların hissi iyi ama markaya takılma afrodizyak etkisi falan da fasa fiso ben özellikle alıp denedim tırtıklıların çoğundaki his aynı, sadece iki farklı desen içerenlerin hissi diğerler tırtıklılardan değişik.

Herhangi bir markanın tırtıklısını alabilirsin, onların hissi iyi ama markaya takılma afrodizyak etkisi falan da fasa fiso ben özellikle alıp denedim tırtıklıların çoğundaki his aynı, sadece iki farklı desen içerenlerin hissi diğerler tırtıklılardan değişik.

Marka soylemenizde sorun oluyor mu acaba yada nette de diye aratmak gerekiyor yazdim ama birsey bulamadim

Marka soylemenizde sorun oluyor mu acaba yada nette de diye aratmak gerekiyor yazdim ama birsey bulamadim
Burada bir markanın çok fazla reklamı döndü o yğzden isim vermedim, her markanın tırtıklısı var, marketlerde rahatlıkla bulup alabilirsiniz. Tıtıklı prezervatif deyince çıkar sanırım internette

X