Preseed kullananlar

ben gittigidiyorda 119,90 a aldım bu ay kullandım inşallah faydasını görürüm pek sanmıyorum ama

Günaydın kargn nezaman eline ulasti bi faydasini gorrsen yazar misn ozel deglse sizdeki sorn neydi acaba

ben de gittigidiyordan aldım ertesi gün elime ulaştı. bizde sorun olup olmadığını henüz bilmiyoruz çok yeni denemeye başladık, ben birkaç ay bununla deneyip olmazsa tahlilleri yaptıracağım. özellikle ovulasyon döneminde kullanman gerekiyormuş, ben de bu ay bu şekilde denedim. faydası olursa da zaten hemen söylerim :)

Tsk canm yeni evlisn galiba ben 4yil olack

Gunaydn kizlr preseedin faydasni goren varmi son gunlerde

meraba kızlar ben geçen ay kullandım ve hamileyim tüpümün yarısı duruyor kullanmak isteyip alamayan birine gönderebilirim

meraba kızlar ben geçen ay kullandım ve hamileyim tüpümün yarısı duruyor kullanmak isteyip alamayan birine gönderebilirim

merhaba,ya ben bi türlü almaya cesaret edemiyorum,bi zarar verecek diye sizin nasıl bir probleminiz vardı?kaç yıl denediniz?bu ürünü nerden duyup nasıl almaya karar verdiniz? çok soru sordum ama aydınlatırsanız sevinirim.çok ihtiyacım var.

Bende bu topiği okuduktan sonra almaya karar verenlerdenim. g...g...yor adlı siteden aldım. kargo 2 güne elime ulaştı ama henüz reglim bitmediği için çalışmalara başlamadık . Topiği okudukça çok umutlandım ne kadar güzel hamile kalan ve bebeğine kavuşan bir çok kişi olmuş. İnşallah bu ay bizde kavuşacağız bebeğimize .

Merhaba arkadaslar,
Bende gecen ay gg dan preseed jel+ ovuladyon testi+gebelik testinisiparis vermistim ve pressed jeli ilk defa bu ay yumurtlama gunlerimde kullandim. Yumurtlama gunumu tespit ettim 11.gundu 9,11,13. Gunler calistik. Suan adetime6 gun kaldi. Bikac gundur kasiklarimda ve goguslerimde agri var ve sık sık wc ye gidiyorum, biyandan takmamaya calisiyorum ama diger yandanda acaba hamile miyim diye dusunmekten kendimi alı koyamiyorum :44:Rabbim insaallah isteyen herkese saglikli ve hayirli evlatlar nasip eder

Son düzenleme:

İnşallah hamilesinizdir . Vakit geçmiyordur size şimdi

merhabalar,güzel haberleriniz bekliyorum.bende bu akşam sipariş vericem.bu ay geçti önümüzdeki aya deneyecem.sizden haber bekliyoruz sonucu lütfen buraya yazın.takipteyim :)

erken gebelik testleri var ondan alsaymışssınız keşke,çok merak ettim şimdi sonucu bizede bildirin lütfen,sizide takipteyim :)

erken gebelik testleri var ondan alsaymışssınız keşke,çok merak ettim şimdi sonucu bizede bildirin lütfen,sizide takipteyim :)

Mrb, evet erken gebelik testi elimdede var ama cok arastirdim, cogu zaman hamilelik olustuktan.15 gun sonra kesin sonuc veriyomus idrar testleri. gerci kisiden kisiye gorede degisir bide erken dollenme gec dollenme olaylarida filanda var en iyisi 6 gun daha sabredip eger olmazsam ogun test yapmak😉 mutlaka sonucu sizlerle paylasicam dua edin arkadaslar😘

dualarımız sizinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…