Preseed kullananlar

Cok kararsiz kaldim ne yapsam ben bi sitede okudum herkes hamile kaldim cok memnunum dio esimle catlatma ignesinden sonra cikarsa cok uzulurum ne yapicam sasirdim(

Benim ablam kullandi oda benim gibi ayni sorunu vardii o hamile kaldi cok dukur Allahim insallah bizlerede nasip eder o sevinci tatman istiyorummm cok zor biseyy

Kullandiginiz zaman burayada yazar misiniz gelismeleri bende yazicam carsamba günü randevum var doktorda bakicak eger yumurtalar buyuduyse catlatma ignesini vurucam hayirlisi bakalimm ise yarar bu pre seed

Kullandiginiz zaman burayada yazar misiniz gelismeleri bende yazicam carsamba günü randevum var doktorda bakicak eger yumurtalar buyuduyse catlatma ignesini vurucam hayirlisi bakalimm ise yarar bu pre seed

ben gecen ay kullandım olmadı bakalım bu ay ne olacak

Ben bugun aldim pre seed de aldim 3 gr bi kutuda dokuz tane varr bakalim kullanacagim ins tutar carsamba dktorda randevum var ondan sonra igneyi verecek o zaman kulanicam ins

ben 2 ay kullanmıştım fakat olmadı.bir ay prospektüsüne göre her 2 günde bir girdiğimiz ilişkide diğer ay ise kalanıyla şırıngaya 1ml cekerek veya parmağıma fındık kadar alıp vajinanın ağzına sürerek uyguladım ama olmadı.hem de ovulasyon testi yapmştım o aylarda.şimdi bir şey yapmıyorum

Ben eczaneden aldim almanyada oturuyorum 21€ aldim pre seed, ovulasyon testinide 25€ aldim yedi tane var icindebenim belli aslinda ne zaman catladigi yumurtalarimin ben yinede aldim zaten doktor bana söylüyor aksam igneyi vur diyee ondan sonra 3 gün sik iliski oneriyor ben yinede aldim dua edin benim icin Allah hepimizede evlat versin INSALLAHHHH

rabbim tüm isteyenlere versin insallah ama preseed kullanıpta hamile kalanlar genelde yurt dısında insallah en kısa zaman da sende hamile kalırsın

bende gecen ay 2 ml kullandım iki güne bir bu ay ise bi kere kullandım bakalım bu ayda olmassa asılamaya baslayacagız

Aminnn insallah hepimizinde olur bugunn doktorda randevum vardii yumurtalarin tam buyumemis dedi devam igne yapacagim cuma tekrar doktorda randevum var Allah gönlümüzdekini hayirlica versin ins

Bzhcr yok benimki asilama icin degil benim yumurtalarim gelismedigi icin doktor bana evde kendim vurmam icin igne verdi bir haftadan beri karnimdan vuruyorum dün gittim yumurtalar daha tam istedigi gibi büyümemis iki gün daha kullanicam cuma tekrar randevum var eger büyüdüyse catlatma ignesini vurucamm asilama baska galibaa

tesekkür ederim canım canım asılamada aynı işlemle oluyor once igne ile yumurtalar büyütülüyor daha sonra catlama ignesi yapılıyor enson olarakta erkekten alınan sperm yıkanıp iyilere kadına enjekte ediliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…