Preseed kullananlar

Bende bu ay kullannaya baslayacagim.olumlu sonuc alanlar yazarsa iyi olur. Hamisleeeer huuu size diyoom kiiiz :)))

Slm arkadaslar bende bu ay almak istiyorum catlatma ignesi kullanicam o zaman kullanmak istiyorum tecrübeli bayanlar benim durumu yasayan var mi catlatma ignesiyle beraber benim bu son denemem ins Allah hepimizee nasippp eder AMIN

Halide sen kullanirsann burayada yazar misin cok merak ediyorum gercekten bi faydasi olup olmadigini bende kullandigim zaman yazacagim baskalarinin kafasinda iyi yada kötü belki bir fikir olusurr 😊

Halide sen kullanirsann burayada yazar misin cok merak ediyorum gercekten bi faydasi olup olmadigini bende kullandigim zaman yazacagim baskalarinin kafasinda iyi yada kötü belki bir fikir olusurr 

slm arkadaslar ben gecen ay kullandım ama olmadı malesef sizde sorun ne bi sakıncası yoksa eyer

Benim yumurtalarim var cok ama buyuyup catlamiyolar igne kullaniyorum buyumesi icin bir hafta sonra catlatma ignesi kullanicam sizde neydi acaba

Allah yardimcimiz olsun bu benim ücüncü denemem iki günder igne yapiyorum kendime cok zorrr ins tutar bu ay hepimizinde bebekleri olur ben 1 bucuk senedir bebek düsünüYoruz olmuyoo:KK43:(

Allah yardimcimiz olsun bu benim ücüncü denemem iki günder igne yapiyorum kendime cok zorrr ins tutar bu ay hepimizinde bebekleri olur ben 1 bucuk senedir bebek düsünüYoruz olmuyoo:KK43:(

benim 1 yıl oldu evleneli ilk günden beri istiyoruz esimde varıkosel vardı ameliyat oldu 6 ay oldu bakalım insallah rabbim hayırlısını versin

nasıl yani 3 asılaman mı allah yardımcın olsun doktor benden rahim filmi istedi ama ben korkuyorum

arkadaşlar bi arkadas da sormuş ama kimse cvp vermemiş preseede ilişkiden hemen önce sürüyorum 5 -6 saat de kalkmıyorum ama kalktığımda hepsi su gibi dökülüyor böyle bu ni:KK14::KK14::KK14:ye oluyor lütfen cvp verin

arkadaşlar bi arkadas da sormuş ama kimse cvp vermemiş preseede ilişkiden hemen önce sürüyorum 5 -6 saat de kalkmıyorum ama kalktığımda hepsi su gibi dökülüyor böyle bu ni:KK14::KK14::KK14:ye oluyor lütfen cvp verin

evet arkadasım aynı sorun bendede olmustu ben miktarını azaltım

tskr ederim cnm cvp verdiğin için ben 3 mg sıktım önce hepsi aktı şimdi 1.5 mg sıktım ama o da dışarı çıktı ne yapacam bilmiyorum galiba ben de işe yaramıcak boşa para verdim:KK19:

X