Preseed kullananlar

cicekcik bugün ne yapcanı bütün topic biliyor yane....
neyse canım bebek için her yok mübah...
şimdik kibeleden aldığım teknik bilgileri aktarayım...sık preseedini biraz bacaklarını havaya kaldırki ileri gitsin hemen akmasın...
haa bu arada bir fikrim daha var kızlar...kullanan herkes regli tarihinide yazsınki ona göre bekleyelim mesela benim 12 temmuz da olmam lazım.
karnımdada inanılmaz kasılmalar var ama ondan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum cuma çok hastalandım boynum tutulmuştu ve yediğim hamburgerden zehirlendim bağırsaklar fenaydı yani ondan olabilir pek hevesli değilim anlayacağınız...
hadi bakalım herkes tarihini yazsında listeyi yapan arkadaş eklesin yanına kim önce hasta olacak kimlerden haber beklicez bilelim.

aslında burda herkes napıyorkii kaydirigubbakcemile3

Hakkında hayırlısı olsun canım
inşallah turnayı gözünden vurursunuzkaydirigubbakcemile5

AMİNNNN :Saruboceq:
inşallah bekleyen tüm arkadaşlarımızla peş peşe ardarda hamiş haberleri veririz burdannnn :Saruboceq: :Saruboceq:

Kıslar selam, nasıl gidiyor preseed kuşları?

Çiçekçim ne güzel çalışma günlerine gelmişsin, bol bol çalışın canım :)

saol canım yaa hayırlısı hepimizin hakkında artık uğraşıyoruzda da gerisi allahın işi işte :))[/QUO

orası öyle canım, bu iş tamamen kısmet işi ama bi bakarsın çıkmış gelmiş senin misafir, ne hoş olur amaopuyorumnanaktan

Ben de yemekten sonra acayip ağırlaştım, kahve bile kar etmiyor bana, senin işler nasıl gidiyor, tatile çıkma işi de uzadıkça uzuyor, Allah hayır etsin artık.:eek:

aay sorma canım yaa bende mayıştım çok sıcakk benimde tatil yalan gibi duruyor şimdilikte bakalım çıksak keşke eğer bu ay tutmazsa gelecek ay yumurtlama dönemine belkim bir plan yapabilirimmm kaydirigubbakcemile3

çiçekcim asıl ovulasyon dönemini denk getirip tatile gideceksin, kesinlikle tatilde kafan rahatlıyor yaa hamiş kalmak daha kolay oluyori tecrübeyle sabittirkaydirigubbakcemile3

heheee inşallahh şekerim bakalım hayırlısı şu anda havadan konuşuyorum kısmet tatil olayıda işler durgun başka bi sürü sıkıntı var hormonel dengemi bozucak bu kadar sıkıntıda hamiş kalırsam mucize olur bence:)))

ben 15 gün önce düşük yaptım.
preseed i sizlerden öğrendim.
inş. hepimiz için hayırlara vesile olur.

heheee inşallahh şekerim bakalım hayırlısı şu anda havadan konuşuyorum kısmet tatil olayıda işler durgun başka bi sürü sıkıntı var hormonel dengemi bozucak bu kadar sıkıntıda hamiş kalırsam mucize olur bence:)))

Sağlık sorunları olmasın da canım gerisi halledilir, ayrıca mucize gibi gördüğün olaylar gelip seni bulabilir hiç kendine uzak hissetme, inşallah bu ay olur güzelim.

anjelic sen korunmuyor musun??
ona göre bende bekleyeceğim,

İlknuraycım nasılsın tatlım, iyileşebildin mi biraz? Ben ilk reglimi görünce çalışmalara başlıycam, doktorum da öyle demişti, bekleyip beklememek tamamen senin psikolojine bağlı, ilk reglinle rahim toparlanmış oluyor zaten canım.

doğru söylüyorsun arkadaşım bakalım işte görücez şekercim inşallah hepimiz birer birer hamiş kalırızzzzzz

Canlarım sağolun.
iyiyim, ALLAH a şükürler olsun....
ben 2 defa korunmadım,inş. problem olmaz.

adetim 15-20 gün sonra gelir sanırım.
adetim gelsin hemen istiyorum.

klomen+pregly ile olan bir gebelikti benim düşüğüm.

inş. adetim geldikten sonra yılbaşına kadar doğal yolla deneyeceğiz.
24 aydır bekliyorum nazlı bebeğimi.

Canlarım sağolun.
iyiyim, ALLAH a şükürler olsun....
ben 2 defa korunmadım,inş. problem olmaz.

adetim 15-20 gün sonra gelir sanırım.
adetim gelsin hemen istiyorum.

İnşallah canım, ben biraz enfekdiyondan tırsıyorum yoksa başlıycam, düşüğün arkasına insan maalesef öyle bir psikoloji yaşıyor hemen olsun diye ama napalım, sabrın sonu selamet demişler, inşallah biz de muradımıza ericez bir günopuyorumnanaktan

doğru söylüyorsun arkadaşım bakalım işte görücez şekercim inşallah hepimiz birer birer hamiş kalırızzzzzz

inşallah çiçekcim, preseed kullanan kişi sayısı epey fazla ben bu ay aslında topikte hamiş patlaması bekliyorum, hadi bakalım.:lepi:

Hayırlısı ve sğlıklısı ne vakit ise o zaman nasip etsin RABBİM.
Bende preesedi bugün doktoruma soracğım, ona göre almayı düşünüyorum.
İnş. iyi şeyler söyler de içim rahat alırım.

X