Preseed kullananlar

ya ben bu preseed işini beceremedim kızlar..sıktıktan sonra 15 dk bekleyemedik :kedi: ve çalışmadan sonra uzun süreli yatamadım, hemen wc ye gitmek zorunda kaldım...neyse hayırlısı artık ...

ya ben bu preseed işini beceremedim kızlar..sıktıktan sonra 15 dk bekleyemedik :kedi: ve çalışmadan sonra uzun süreli yatamadım, hemen wc ye gitmek zorunda kaldım...neyse hayırlısı artık ...

canim ben hic beklemedim 15 dakika. hemen iliskiye girmistik ama iliskiden sonra yattim bayagi. zaten hizli olanlar gitmistir. geriye kalanlar da yerinde sayanlar bir halt beceremeyecek olanlardir. merak etme onlar gitseydi coktan giderdi. beceriksizler:)

kızlar hepinizden özür dileyerekten birşey sorcam benim soğan küründe 8. günüm ilk günler akıntım oldu çok dün akşamda preseedle bebiş çalışmalarına başlamıştık reglimin 9. günüydü ve ilişki sonrası kanamam oldu koyu falanda değildi rengi açık bildiğimiz kan ve kaç gündür bu küre başladıktan sonrada acayip bel ağrısı bacaklarıma vuran kasıklardan ağrı çekiyorum öyle böyle değil ben belimde sinir sıkışması falanmı oldu diye düşünürken sonradan jetonum düştü kürden dolayı olabilceği ki dünde kanamam olunca anladım iki miyomum var onlar temizlendiği içinmi acep arkadaşlar çünkü insanlar genelde çamurumsu akıntıdan bahsetmiş benimki normal kandı oof yaaa sabah sabah herkesten özür diliyorum iğrenç olduu

ve bu kürü yaptığım için yani dün kanamam olduğu için hamile kalma şansım yoksa pressedimi ziyan etmiyim diye düşünüyorum bi tanesi gitti bile:KK43:(( varmı bu konu hakkında bilgisi tecrübesi olann

günyadın kızlar...keyfim kaçtı sabah sabah...bengüsu boşanıyorum diye başlık açmış bebeğide aldırıcakmış.

günyadın kızlar...keyfim kaçtı sabah sabah...bengüsu boşanıyorum diye başlık açmış bebeğide aldırıcakmış.

Evet canım bende dün gördüm çok üzüldüm
okadarda çok istiyodu bebişi ama eşi bunu gerçekten haketmiyo
okadar kızgınımki ona karşı inşallah bengüsu için hakkında hayırlısı olur

kızlar hepinizden özür dileyerekten birşey sorcam benim soğan küründe 8. günüm ilk günler akıntım oldu çok dün akşamda preseedle bebiş çalışmalarına başlamıştık reglimin 9. günüydü ve ilişki sonrası kanamam oldu koyu falanda değildi rengi açık bildiğimiz kan ve kaç gündür bu küre başladıktan sonrada acayip bel ağrısı bacaklarıma vuran kasıklardan ağrı çekiyorum öyle böyle değil ben belimde sinir sıkışması falanmı oldu diye düşünürken sonradan jetonum düştü kürden dolayı olabilceği ki dünde kanamam olunca anladım iki miyomum var onlar temizlendiği içinmi acep arkadaşlar çünkü insanlar genelde çamurumsu akıntıdan bahsetmiş benimki normal kandı oof yaaa sabah sabah herkesten özür diliyorum iğrenç olduu
ve bu kürü yaptığım için yani dün kanamam olduğu için hamile kalma şansım yoksa pressedimi ziyan etmiyim diye düşünüyorum bi tanesi gitti bile:KK43:(( varmı bu konu hakkında bilgisi tecrübesi olann

Çiçekcim soğan kürüyle hamile kalan insanlar var, sonuçta denemeye devam et ve preseedi kullan bence, boş geçirme derim.

aaaa hadi yaaa, görmedim nereye açmış?Çok üzüldüm yaaa.

Çiçekcim soğan kürüyle hamile kalan insanlar var, sonuçta denemeye devam et ve preseedi kullan bence, boş geçirme derim.

denemey devamda bakalım kanama olunca endişelendim işte şekercim yaa olmadı 3-4 gün sonra preseedi kullanırım hepsinide bitirmem bu ay iki kez daha kullanırım 3 tanesini bir daha ki aya bırakırım allahım bize sabır versinn :Saruboceq:

inşallah düşündüğün gibi bişi yoktur canım..çok bi kanaman olmadıysa sorun yoktur diye düşünüyorum...ama tabi bi doktora görünme imkanın varsa git derim ..ovulasyon testi kullanıyormusun? belki çatlama etkisi ile de olabilir...

inşallah düşündüğün gibi bişi yoktur canım..çok bi kanaman olmadıysa sorun yoktur diye düşünüyorum...ama tabi bi doktora görünme imkanın varsa git derim ..ovulasyon testi kullanıyormusun? belki çatlama etkisi ile de olabilir...

doktora devam ederse gidicemde adama ne diycem soğan kürü yaptım böle oldu kızabilir valla haklı olaraktan:)) dün oldu kanama akşam şimdi akıntıyla geliyor azaldı yani bakalım nolcak hayırlısı olsunda hakkımızdaa oof yanii

doktora devam ederse gidicemde adama ne diycem soğan kürü yaptım böle oldu kızabilir valla haklı olaraktan:)) dün oldu kanama akşam şimdi akıntıyla geliyor azaldı yani bakalım nolcak hayırlısı olsunda hakkımızdaa oof yanii

nolcak cnm. soğan suyu gayet doğal bi kür, bence hiç çekinme..kızmaz diye düşünüyorum, hayırlısı bakalım

merhabalar.. tam 190 sayfa vardı okumayı denedim 10-20 sayfa kadar okuyabildim ancak. güvenilir doğru ürünü nerden alacağız ne olur bi bilgi verirmisiniz acaba... lütfen

canim ben hic beklemedim 15 dakika. hemen iliskiye girmistik ama iliskiden sonra yattim bayagi. zaten hizli olanlar gitmistir. geriye kalanlar da yerinde sayanlar bir halt beceremeyecek olanlardir. merak etme onlar gitseydi coktan giderdi. beceriksizler:)

canım ya çok teşekkür ederim...içime su serptin valla...a.s.

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :CüvCüv: :hooray: :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar beklenen adet tarihi
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
cicekcik
dila06......................12/temmuz
ayrederya ...............18/temmuz
minipisi
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
duducan
aymes
nehir01
osmaniye80
cnnsnyrt
starsuzie
made
Moonlight
Pınar&Musti

Son düzenleme:
kızlar adetime 3-4 gün kaldı göğüslerimde hafif şişme ve sağ kasığımda batma var....
inş. hamişimdir

kıslaar her zaman tansiyonum düşük ve hep halsiz olduğum için kan vermeye gittim arada onada baktırdım beleşe..günüme daha vardı ama bir günlük bile olsa çıkar dedi arkadaşım hemşire orada...
malesef negatif...
falcı yalancı çıktı anlayacağınız hehe...
bu ay olmadı yane...önümüzdeki maçlara bakicizz..

X