Preseed kullananlar

:nazar::nazar::nazar:.........BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.......:nazar::nazar::nazar:

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

:nazar:kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor ilk denemem ınş. nasip olur):) BAT 11 OCAK güzel haberlerini bekliyoruz

:nazar:saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK

:nazar: umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

:nazar:cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm ikimiz de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 24 OCAK bende pko var süpriz bir yumurta :KK52::KK52::KK52: (yumurtam geç olduğu için bat günüm 30 31 ocak olabilir kesin değil)

:nazar:sermavi06 :KK43:sebepsiz ...5 senedir belkiyor....preseedi 2. kez kullanacak....) BAT 26 OCAK (anaaa doğum günümmm:)

:nazar:tweety: (ilk kez kullanacak) BAT 31 OCAK

:nazar:deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 ŞUBAT

:nazar:tutucuk : ( problem sebebsiz infertilite 18 aydır olmuyor) BAT 5 ŞUBAT ilk

:nazar:aysunayy:KK43: ikinci kez kullandı. eşinde sorun var 7 aydır olmuyor.) ....BAT 5 ŞUBAT

:nazar:renklitaş : (2. preseed deneme 4 yıllık evli 5 aydır deniyor ) ..................

:nazar:lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,ilk kez preseed kullandık).................

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

:nazar: ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu. preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.:nazar::nazar:

benide alın listeye:KK43::KK43::KK43: ilk kez bu ay kulandım ik kez kullandım ovulasyonu yakalayamadım gibi ama kısmet yinede :KK43:

benide alın listeye:KK43::KK43::KK43: ilk kez bu ay kulandım ik kez kullandım ovulasyonu yakalayamadım gibi ama kısmet yinede :KK43:

canım üzülme çoğu kadında bazen yumurtlama belirtileri olmuyor umarım sendede bu şekılde olmustur acele etme daha yenısın bak burda yıllarca bebek sahibi olmak için uğraşanlar var yolun başındasın o nedenle takma kafana

evettttttttttt sonunda beklenen geldi adet oldum sevinecegim kırk yıl duşunsem aklıma gelmezdı ya geç yumurtlamışım o dönemde akıntım çoktu bu kadar geçti yok canım bu ne şimdi acep diyodum meger yumurtluyormuşum ilk defa bu kadar geç oldu ama arkadaşlar şunu iyice gördumkı ne yaparsanız yapın kısmetten ötesı yokkk şimdi hesapladım 14 gun geriye gittim ve tam yumurtlama olan gun birliktelikte olmuştu ve olmadı Allah istemedikten sonra yapacak bişey yok

tmm cnm ama bat tarihini ve kaç aydır bebek istediğinizi ve sorun kimde onu yaz ben ekleyeyeim

evettttttttttt sonunda beklenen geldi adet oldum sevinecegim kırk yıl duşunsem aklıma gelmezdı ya geç yumurtlamışım o dönemde akıntım çoktu bu kadar geçti yok canım bu ne şimdi acep diyodum meger yumurtluyormuşum ilk defa bu kadar geç oldu ama arkadaşlar şunu iyice gördumkı ne yaparsanız yapın kısmetten ötesı yokkk şimdi hesapladım 14 gun geriye gittim ve tam yumurtlama olan gun birliktelikte olmuştu ve olmadı Allah istemedikten sonra yapacak bişey yok

o zaman gözün aydındiyelim cnm sıkma canını preseedi her kullanan ilk aydan hamiş kalmıyo ki kimi 2. ayda kimi 3. ayda bunu 6 aya kadar garantisini veriyo amerika sen Rabbime tevekül et inş olur.... yeni bat tarihini yaz listeyi güncelleştirelim hadi umitisizliğe kapılmak yok bak ben bu aydan hiiç umutlu değildim yumurtam bile büyümedi bide preseed alıp heveslendik dedim ve bunun yanında sadece Rabbime tevekkül ettim çok şükür bu günleri gördüm inş hamiş haberimi e veririm burdan sende öyle verirsin durmak yok yola devam
:KK16::KK16::KK6::KK6::KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
TUTUCUK senin ikinci kullanışın olmayacak mı preseedi

LAWYER bat gününü yazarmısın cnm eklyeyim bide ikinci kez mi olacak preseed

RENKLİTAŞ bat gününü yazarmsın cnm senin preseed kaç olacak

biligleriniz yazın ekleyeyim.....................

1 şubat canım bat.... benim bu ay 3. kullanışım olacak...bu ay çörek otu bal tarçın kullandım, eşime keçiboynuzu tozu içirdim bide pekmezi... hayıt tohumu ve aslanpençesi çayı içtim..:125:

o zaman gözün aydındiyelim cnm sıkma canını preseedi her kullanan ilk aydan hamiş kalmıyo ki kimi 2. ayda kimi 3. ayda bunu 6 aya kadar garantisini veriyo amerika sen Rabbime tevekül et inş olur.... yeni bat tarihini yaz listeyi güncelleştirelim hadi umitisizliğe kapılmak yok bak ben bu aydan hiiç umutlu değildim yumurtam bile büyümedi bide preseed alıp heveslendik dedim ve bunun yanında sadece Rabbime tevekkül ettim çok şükür bu günleri gördüm inş hamiş haberimi e veririm burdan sende öyle verirsin durmak yok yola devam
:KK16::KK16::KK6::KK6::KK16::KK16::KK16::KK16:[/QUOTE]

canm benım yenı batım 13 yada 14 ocak olması lazım bakalım hayırlısı bu arada şu çörek otu tarçın için süzme balmı kullanıcagz bırde hergun tazemı hazırlamalı yoksa kavonaza yapıp yesem olurmu

Son düzenleme:
arkadaşlar bu arada bi bilgi veriyim ablam hamile kaldıgında daha dogrusu kalmadan once folık asit kullandırdı doktor saglıklı yumurtaların oluşmasına ve rahimin hazırlanmasına bebegin tutunmasına yardımcı oluyormuş ben aldım ve başlıycagm gebelikteki düşükleride engelliyormuş hamile kalmadan 3 yada altı ay öncesi kullanılmaya başlanması gerekiyormuş folbi ol diye bı ılaç ve gayet ucuz eczanede bilginize

canm benım yenı batım 13 yada 14 ocak olması lazım bakalım hayırlısı bu arada şu çörek otu tarçın için süzme balmı kullanıcagz bırde hergun tazemı hazılamalı yoksa kavonaza yapıp yesem olurmu[/QUOTE]

kavanoza hazırlanacak canım

canm benım yenı batım 13 yada 14 ocak olması lazım bakalım hayırlısı bu arada şu çörek otu tarçın için süzme balmı kullanıcagz bırde hergun tazemı hazılamalı yoksa kavonaza yapıp yesem olurmu

kavanoza hazırlanacak canım[/QUOTE]
peki canım sagol miktarınıda söylermısın yapıyım

yok canım ya ovulasyon yapmadım geç yumurtladımmı diye bende duşundum ama hiç başıma böyle birşey gelmedi korkuttu bu benı adet olmamam canım bu arada doktora gittiginde adet olmama sebebın neymış senınde başına gelmış ya onun için sordum biraz araştırdım pek normal degil bu kadar adet gecikmesi
kusura bakma canım, ancak açabildim tekrar,
doktor geç yumurtladığımı söledi, kan tahlili vermiştim. sonuca göre yumurtamın çatlamış olduğunu da söledi.

ayy ben de aynen öyle hissetmiştim. kist filan oluşmasın yeterki adet olayım demiştim.
ateş ölçme yöntemi ile preseed kullanmak çok daha kolay oluyor. o çok daha net sölüyor yumurtlama gününü. hele de akıntıları filan işleyince tabloya.
inşallah gelecek aya gelir bebişin.

kusura bakma canım, ancak açabildim tekrar,
doktor geç yumurtladığımı söledi, kan tahlili vermiştim. sonuca göre yumurtamın çatlamış olduğunu da söledi.

ayy ben de aynen öyle hissetmiştim. kist filan oluşmasın yeterki adet olayım demiştim.
ateş ölçme yöntemi ile preseed kullanmak çok daha kolay oluyor. o çok daha net sölüyor yumurtlama gününü. hele de akıntıları filan işleyince tabloya.
inşallah gelecek aya gelir bebişin.

inşallah canım hepimiz guzel haberler alalım inanki rahatladım yanı tuhaf ama bişey çıkmasında Allah yardımcımız olsun

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal
canım ya bışey daha sorucagm bu çörek otunu çıneyıp yenmesı söylenmıştı tutucuk demıştı yanlış hatırlamıyosam

canım üzülme çoğu kadında bazen yumurtlama belirtileri olmuyor umarım sendede bu şekılde olmustur acele etme daha yenısın bak burda yıllarca bebek sahibi olmak için uğraşanlar var yolun başındasın o nedenle takma kafana
valla cnm senelerdir olmayanları görünce dahada moralim bozuluyor bebek yapmak ne zor işmişşş flimlerdeki gibi olup hemen hamile kalındıgını sanıyordum bide etrafımda bebek isteyipte gec olan kimse yokkk:KK43: hayırlı yinede rabbimm inş bu ay nasip eder hepimize:)

tmm cnm ama bat tarihini ve kaç aydır bebek istediğinizi ve sorun kimde onu yaz ben ekleyeyeim

27 ocak bat tarihim...
6. ayımız denemede..
1.5 senelik evliyiz..
eşim muayene olmadı henuz .. sorun bende deil..
preseed le ilk denememiz..
eklersen sevinirim cnmm:)

hayırlıs cnmmmmmm rabbim nasip etmedikce hergün ilişkide yapsan boş... nasipte varsa korunurken insanla hamile oluyor.. ben bu forumda kaç kişiden duydum dogum kontrol hapını düzenli aksatmadna kullanırken bile hamile kalmışlar.. kısmet işte . eger bu ay bebişin gelmediyse eminimki rabbim hayırlıı kılmamıştır.. inş önümüzdeki ay minik bi beiş nasip olur:)

Bat 1 şubat bir gecikme olmazsa..bu ay preseed i ikinci kere kullanacağız..kızlar bu arada bugün 14. Günüm sanırım yumurtluyorum.tıpkı adet olacakmış gibi sancılanıyorum:KK43:((

çiğnemesi zor geliyor bana.. öğütülmüüş aldım ben canım

canım öğütülmüş alman hiç bi işe yaramaz çünkü çörek otunun yağı uçucudur senin dişlerinde ezmen gerekir en yararlısı budur ayrıca öğütülmüş almak çok zararlıdır

X