Preseed kullananlar

canım akıntın yoksa kullanma kadınlar yılda 2 defa yumurtlamayı boş geçirir belkı boyle bişeye denk geldi ovulasyondada çıkmadıysa gelecek ayı bekle yınede sen bilirsin

bende basladim kullanmaya ama ovulasyon testi yapmadim tahminen deniycem bu ay...
normalde herkes 3 gun kullanmis ama ben 4 yada 5 kez kullanmayi dusunuyorum :26:

canım akıntın yoksa kullanma kadınlar yılda 2 defa yumurtlamayı boş geçirir belkı boyle bişeye denk geldi ovulasyondada çıkmadıysa gelecek ayı bekle yınede sen bilirsin

Cnmm tmm kullanmiycam 3 kullanımımlik cikar preseed onuda önümüzdeki ay kullanayım yine hamile kalmazsam doktora gitcez

bende basladim kullanmaya ama ovulasyon testi yapmadim tahminen deniycem bu ay...
normalde herkes 3 gun kullanmis ama ben 4 yada 5 kez kullanmayi dusunuyorum :26:

Hadi ins bebis gelir bu ay cnm ben artık akintimdan anlıyorum ovulasyonumu 2 gün akıntım oluyor o günlerde kullancam önümüzdeki ay 3 tanede ovulasyon testim var onlarida akıntı olduğu gün kulanirim okdr olmassada doktor yolu bize goruncek

hayırlı kaşamlar kızlar

ben bugün dr a gittim veee yumurtam 23 mm olmuş çoooooooook şükür ve çatlatma iğnesi vuruldum pazartesi tekrar gitcem inş çatlamış mı diye bakılacak bu arada ovitrelle diye bi iğne ve 250 mikrogram yazıyordu çokmu sizce kızlar yani burda okuduklarımın çoğu 75 mg yazıyodu açaba çatlama günü diyemi böyle verdi dr bilemiyorum
şimdi çıkmak zorundayım yarın grşz bana dua edinnnnnnnnnnnnnnn kızlar ayın sonunu beklemek baya bi zor olacak
geçmişe yarın bakacağım hamiş haberi vardır inş öptüm sizleriiiii

ınsallah hepımızın bebıslerı olur bu sefer

canım çokkkk sewındım hayırlı haberler olsun inşallahhhh

arkadaşlar preseedı kullanıp adeti geciken varmı benım bugun 5 gunum ve hala olmadım ve ılk defa başıma böyle birşey geliyo ya tam gunumde yada bır ıkı gun once olurken bu nıye oldu ve preseedi kullandıgım ay olması tuhaf dun hiç bir belirtim olmamasına ragmen dayanamadım test yaptım negatıf çıktı çok moralım bozuk niye böyle oldu ya kimsede merek edip sormamış adet oldunmu diye (((((((

Son düzenleme:

kuvvel,
preseedden kaynaklandığını düşünmüyorum canım gecikmenin. çünkü o doğala yakın bir sıvı sadece. ovulasyon testi yapıyor muydun. yani geç yumurtlamışsındır belki.
özellikle de alternatif birşeyler denediğim aylarda beklenti çok yüksek olunca hormonlarda değişiyor bende. ve zaman zaman böle gecikiyor. kasım ayında ben tam 45. günde adet oldum. doktora gittim , söktürücü verdi. kullanmaya fırsat bulamadan birkaç gün içinde geldi adet. kasım- aralık süresince preseed kullanmama rağmen aralık ta tam zamanında oldum ama.

canım çokkkk sewındım hayırlı haberler olsun inşallahhhh

Allah razı olsun cnm inş hepimiz güzel haberler veririz

canım bi kaçgündür seni düşünüyordum ama girip yazmadım yazıları okuyup çıkyordum ama geç yumurtlama olmuş olabilir yada eğer inş hamilelik varsa geç döllenme olmuştur vee idrar da çıkmayabilir sen kan testi yaptır cnm hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz

amin cnm inş çook sğol sana da geçmiş olsun Rabbim bebeğini ve seni korusunnn

sen dr unu değiştir cnm yaaa dr lar en az bir yıldan sonra tedaviye başlıyorlar Rabbim gönlündekilerini en hayırlsını versinnn

amin cnm inş bakalım yapıyoruz çalışamlrı işte inş olur
canııımmmm gözün aydın olsun...hadi hayırlısı inşallah bu ay bebeğine kavuşursun..
:
allah razı olsun cnm inş yaa Rabbim sizlere de nasip etsin bana daaa

adim listeye gecmis ama tweety die duzeltirseniz sevinirim
tama cnm düzeltiyorummmm

canım benımde 16 aydır bebeği olmuyo dıye yazarsan sewınırım.8ay korundum çünkü

tamam cnm hemen yapayımmm

.........BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.......

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor ilk denemem ınş. nasip olur):) BAT 11 OCAK güzel haberlerini bekliyoruz

saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK

umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm ikimiz de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 24 OCAK bende pko var süpriz bir yumurta (yumurtam geç olduğu için bat günüm 30 31 ocak olabilir kesin değil)

sermavi06 sebepsiz ...5 senedir belkiyor....preseedi 2. kez kullanacak....) BAT 26 OCAK (anaaa doğum günümmm:)

tweety: (ilk kez kullanacak) BAT 31 OCAK

deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 ŞUBAT

tutucuk : (ilk preseed deneme problem sebebsiz infertilite 18 aydır olmuyor) BAT 5 ŞUBAT

aysunayy ikinci kez kullandı. eşinde sorun var 7 aydır olmuyor.) ....BAT 5 ŞUBAT

renklitaş : (2. preseed deneme 4 yıllık evli 5 aydır deniyor ) ..................

lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,ilk kez preseed kullandık).................

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu. preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.

TUTUCUK senin ikinci kullanışın olmayacak mı preseedi

LAWYER bat gününü yazarmısın cnm eklyeyim bide ikinci kez mi olacak preseed

RENKLİTAŞ bat gününü yazarmsın cnm senin preseed kaç olacak

biligleriniz yazın ekleyeyim.....................

yok canım ya ovulasyon yapmadım geç yumurtladımmı diye bende duşundum ama hiç başıma böyle birşey gelmedi korkuttu bu benı adet olmamam canım bu arada doktora gittiginde adet olmama sebebın neymış senınde başına gelmış ya onun için sordum biraz araştırdım pek normal degil bu kadar adet gecikmesi

canım bi kaçgündür seni düşünüyordum ama girip yazmadım yazıları okuyup çıkyordum ama geç yumurtlama olmuş olabilir yada eğer inş hamilelik varsa geç döllenme olmuştur vee idrar da çıkmayabilir sen kan testi yaptır cnm hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz

[/QUOTE]

canım benım ya bı ıkı gun daha beklıycegm olmadı zaten doktordayım ben

bu arada cennetcıgım senın adına çok sevındım yumoşun buyumuş bak ben sana herşey kısmet demıştım sen umudunu kesmıştım Rabbım herşeye kadır ol dedımı herşey oluverır inşallah guzel haberlerinide alırız

canım benım ya bı ıkı gun daha beklıycegm olmadı zaten doktordayım ben

tamm cnm bizi haberdar et inş güzel haberler veririsin

bu arada teşekkürederim bende hiiiç böyle bişe olcağını tahmin bile etmemiştim Rabbime sonsuz şükürler olsun ki bize bugünleri gösterdi inş bende güzel haberler veririm.
geçenlerde rüyamda adımın listenin en başında olduğunu gördüm ama bu yumurtam büyümediği zamandı o zaman yok cnm yumurtam bile büyümedi ne alaka demiştim ve arkadaşım beni gelinlikle görmüş rüyasında dediki bu ay hamile kalcan bende büyümeyen yumurtamla mı dedim ve güldüm ama oda bak görürüsün dedi inş rüyası hayırlı çıkar bakalım beklemek zor olsada inş beklediğimize değer

tatlım ben bu ay preseed kullanmıyorum yumurtlamam adetten sonra oldu bu ay boş geçircem gelecek ay kullanırım canım

canım benım sen kalbı guzel bı ınsansın ınanıyorum ben sen guzel haber vereceksın bızlere ruyalar bı ışarettır Rabbımızden ınşallah bense hala adet olmadım hayatımda bir ilk yaşıyorum Allahım kötu şeylerden korusun cumlemızı dularımızı kabul etsın

tatlım ben bu ay preseed kullanmıyorum yumurtlamam adetten sonra oldu bu ay boş geçircem gelecek ay kullanırım canım
tmm cnm

allah razı olsun cnm o senin kalbinin güzelliği inş olmazsın vee bebişin gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…