Preseed kullananlar

anladım canım hakkımızda hayırlı olsun artık bizde bekliyoruz bende bu ay ilk kez kullanacağım yumurt takibi yaptırmaya başladım dün yumurtalarımın çatlamasını bekliyorum o zaman başlayacağız çalışmalara bakalım nasip neler olacak............

inşaallah seninde hayırlısyla bebişin gelir preseedde sebep olur.........

canım pahalı gg dan al daha hesaplı gelişmeleri yaz oldumu stres yapma

merhaba canım hoşgeldin öncelikle.......

tutucuk arkadaşımın dediği gibi gg de uygun oradan temin edebilirsin. ovulasyon testlerini de yumurtlama günlerini öğrenmek için kullanıyorsun. ama ne zamanlar başlandığını tam bilemicem arkadaşlardan bilen varsa aydınlatır seni..
bal-tarçın-çörekotu karışımını da adetinin ikinci günü başlıyorsun ve 12. gününe kadar sabah akşam aç karnına yiyorsun. yumurtaları büyütüyor bu yüzden. Rabbim hayırlısıyla bebişine kavuşmayı nasip eylesin hadi bakalım Allah yardımcın olsun. gelişmeleri bize yaz..

canım pahalı gg dan al daha hesaplı gelişmeleri yaz oldumu stres yapma

9 enjektorlu bi jel canım yumurtlama zamanında vajinadan içeri sıkıyosun bı miktar sonra 15 dk sonra beraber oluyosun spermlerın daha çok hareketlı olmasını ve yumurtaya hemen ulaşmasını sağlıyan şeker kamışı suyundan yapılmıs doğal bi jel.çörek otuna gelınce adetının 2.ci günü 1 kaşık bal 1 çay kaşığı çekilmemiş susam halinda olan çörek otu 1 çay kaşığıda tarçın bunları karıstır adetının 2.ci gunuyle beraber 12 gün boyunca aç karnına sabah akşam ye.yanındada kuru ıncır ye başka sorun warmı canım

aysunayy tutucuk bu ay siden güzel haberler bekliyoruz bzi merakta bırakmayın hee.

aysunay inş lekelenmen devam etmez ve bebişin seninledir . tutucuk sende olmazsın inş ve bebişn seninledir.

bizlerede dua etmeyi unutmayın..........

yazılar geç geldığı için bende aynı cewabı yazmısım cennetçiğim:))

tatlım ben 2 ay üst üste ayın 5ınde adet oldum o nedenle beklemedeyım aslında dün olmam gerekıyodu ama olsun bekleyımde kafam rahat etsın ama bu ay umudum yok sancılarım var canım

INSALLAH CANIM ALLAH HEPIMIZIN GONLUNE GORE VERSIN(AMIN)

teşekkürler tutucuk ve cennetkokulum91 bakalım artık inşallah bekleyenlerin hepsi bebeklerine kavuşur.söyle önceki arkadaşları okudumda çoğu ne güzel bebişlerine kavuşmuş umutlandım valla allahım bizede nasip etsin inşallah..

dua edelım stres yapmayalım en güzel ilaç bunlar aslında rabbım dualarımızı kabul etsın bebişlerımıze kavustursun

yazılar geç geldığı için bende aynı cewabı yazmısım cennetçiğim:))

sen daha güzel anlatmışsın baltarçınçörekotu kürünü cnm sağol bende tam anlamıyla öğrenmiş oldum sadece sabahları yiyordum ama artıkk sabah akşam devam edeyim biraz geçkaldım ama 7 gün sabah yedim yarında 12. günüm doluyo nasip bakalım.........

yüreğine sağlık tatlım

tatlım ben 2 ay üst üste ayın 5ınde adet oldum o nedenle beklemedeyım aslında dün olmam gerekıyodu ama olsun bekleyımde kafam rahat etsın ama bu ay umudum yok sancılarım var canım

hayılısı yaa bakalım belkide gerçekten vardır nede olsa günün geçmiş sen umudunu yitirme ama çokta umutlanma yani üzülmemen için canım benim

INSALLAH CANIM ALLAH HEPIMIZIN GONLUNE GORE VERSIN(AMIN)

amin canım inşaallah.

rica ederim cnm inş bizlerde o arkadaşlarımız gibi kavuşuruz cennet kokulu yavrularımıza.........

Son düzenleme:

canım kusura bakma yeni gördüm cevabını çooook sağol canım çok güzel anlatmışsın teşekkürler

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

1-lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,ilk kez preseed kullandık)BAT 31 ARALIK

2-renklitaş : (2. preseed deneme 4 yıllık evli 5 aydır deniyor ) BAT 01 OCAK

3-tutucuk : (ilk preseed deneme problem sebebsiz infertilite 2 yıldır olmuyor) BAT 02 OCAK

4-deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 OCAK

5-aysunayy ilk kez kullandı. eşinde sorun var 6 aydır olmuyor.) BAT 5 OCAK

6-kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor ilk denemem ınş. nasip olur):) BAT 11 OCAK

7-saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK

8-umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

9-cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm eşim de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 24 OCAK

10- sermavi06 sebepsiz ...5 senedir belkiyor....preseedi 2. kez kullanacak....) BAT 26 OCAK (anaaa doğum günümmm:)

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu.= preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.

kızlar süprizzzzzz adet oldum

canım ya ben senden bu ay ümitliydim ama vardır bir hayır canım canını çok sıkma. ben adet olunca ohhhh çekiyorum çünkü son günler beklemek belirsizlik daha zor geliyor hemen yeni planlar yapıyorum.canım inş. senin verdiğin çörekotlu kür hepimize sebeb olacak sende başla bu ay yola devam Rabbim kırmızıları bu adetinden sonra 9 ay göstermesin inş. (tam dua edelim hayırlı evlatlar versin)

kızlar moral bozmak yok listeyi düzenleyip yola devam edeceğiz can sıkmayın arkadaşlar. mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…