Preseed kullananlar

canım ya ben senden bu ay ümitliydim ama vardır bir hayır canım canını çok sıkma. ben adet olunca ohhhh çekiyorum çünkü son günler beklemek belirsizlik daha zor geliyor hemen yeni planlar yapıyorum.canım inş. senin verdiğin çörekotlu kür hepimize sebeb olacak sende başla bu ay yola devam Rabbim kırmızıları bu adetinden sonra 9 ay göstermesin inş. (tam dua edelim hayırlı evlatlar versin)

canım ben beklemedığımı soylemıstım bu ay umutlu değildim zaten o nedenlede test yapmadım.adet olmadım henuz sadece pembe akıntım geldı yarında adet olcam hiç sekitmez benım adet tarıhım masallahı war yapıştı kaldı bana

ovulasyon hesabında 2 gün oncesı çıkıyo ama ben hep gecen ay adet olduğum tarıhte oluyorum bı anormallık yoktur dimi?

evet cnm küre başlayacağım bugün:)) kürün net bir tarifini bulamadım bir türlü nette..günde ne kadar yemek gerekiyor??

canım 1 kaşık bala 1 çay kaşığı susam şeklinde olan çörek otu(çekilmemiş olcak)1 çay kaşığıda tarçını karıştır 12 gun boyunca sabah akşam yada aklına geldıkçe ye.çörek otunun acılığı ağzına gelsin unutma dişlerinle ezeceksin tüm yutma

evet cnm küre başlayacağım bugün:)) kürün net bir tarifini bulamadım bir türlü nette..günde ne kadar yemek gerekiyor??

canım 1 kaşık bala 1 çay kaşığı susam şeklinde olan çörek otu(çekilmemiş olcak)1 çay kaşığıda tarçını karıştır 12 gun boyunca sabah akşam yada aklına geldıkçe ye.çörek otunun acılığı ağzına gelsin unutma dişlerinle ezeceksin tüm yutma

hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız.....

tutucuk hakkında hayırlısı buymuş üzme canını listeyi düzenleyelim

bat larınız kaç kızlar

canım benım ovulasyon hesabımla adet tarıhım bır olmuyor 5kasım 5aralık 5 ocak.. yarın olcam ben o nedenle 5 yaz sen:)

Son düzenleme:
PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

1-renklitaş : (2. preseed deneme 4 yıllık evli 5 aydır deniyor ) BAT 01 OCAK

2-deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 OCAK

3-aysunayy:KK43: ilk kez kullandı. eşinde sorun var 6 aydır olmuyor.) BAT 5 OCAK

4-kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor ilk denemem ınş. nasip olur):) BAT 11 OCAK

5-saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK

6-umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

7-cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm ikimiz de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 24 OCAK

8-sermavi06 :KK43:sebepsiz ...5 senedir belkiyor....preseedi 2. kez kullanacak....) BAT 26 OCAK (anaaa doğum günümmm:)

9-tutucuk : (ilk preseed deneme problem sebebsiz infertilite 2 yıldır olmuyor) BAT 5 ŞUBAT

10-lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,ilk kez preseed kullandık).................

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu.= preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.:nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
canım benım ovulasyon hesabımla adet tarıhım bır olmuyor 5kasım 5aralık 5 ocak.. yarın olcam ben o nedenle 5 yaz sen:)

canım ben 5 şubat yazdım ama tam anlayamadım 5 ocakmı yazmam lazımdı

lawyer senin bat kaç canım hemen ekleyelim

renkli taş sen ne yaptın canım regli oldunmu

derya seninde günün dünmüş sen regli oldunmu ü

inş olmamışsınızdır kızlar güzel haberler verirsiniz bize

Son düzenleme:
canım ben 5 şubat yazdım ama tam anlayamadım 5 ocakmı yazmam lazımdı

lawyer senin bat kaç canım hemen ekleyelim

renkli taş sen ne yaptın canım regli oldunmu

derya seninde günün dünmüş sen regli oldunmu ü

inş olmamışsınızdır kızlar güzel haberler verirsiniz bize

yok tatlım yarın adet olcam ocak bitcek... şubat 5 yazmışsın doğru yani:)

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar ya şu preseed jel işine okadar heveslendimki arkadaşım ecz çalışıyo sordum satmıyorlarmış ama depodan istetirim dedi 130 tlmiş ya bu fiyat çokmu ayrıca ovulasyon testleri falan diyorsunuz ben bu konuyu jel konusunu daha bugün ilk kez duydum ama ayrıntılı bilemiyorum bu konuda birileri bana yol gösterirse çok sevinirim ne zaman kullanmalıyım ne yapmalıyım bu jelin yanında çörek otu falan demişsiniz nasıl oluyor beni de bi aydınlatın bitsin şu 4 yıllık özlem yoruldum yavv..benimki sebepsiz kısırlık 4 yıldır yoruldum artık of çekmekten
merhaba sevil aramıza hoşgeldin..biz de sebepsiz infertilleriz...5 senedir istiyoruz..hadi hayılısı burası uğrlu gelsin...:))
kızlar süprizzzzzz adet oldum :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

sorma canım dünde ben oldum:))

tutucuk, lawyer yeni döngünüz hayırlı olsun canım...yola devam..:))))

hamile kalmak için Çörek otu Bal Tarçın Macunu

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.
ben göz kararı yaptım yine de işe yaradığına inanıyorum..hem önceden hazırladığımda çörek otu balın içinde iraz yumuşuyor daha kolay çiğneniyor...gerçekte yumurtalar çabuk büyüyor..çünkü bugün 7. günümdeyim ve şimdiden karnım ağrımaya başladı..inşallah kalitel de yapıyodur yumurtaları..mühim olan olgun ve kaliteli olmaları..sayı çok da önemli değil...
hadi şifalar olsun...:KK54:

Son düzenleme:

10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.
ben göz kararı yaptım yine de işe yaradığına inanıyorum..hem önceden hazırladığımda çörek otu balın içinde iraz yumuşuyor daha kolay çiğneniyor...gerçekte yumurtalar çabuk büyüyor..çünkü bugün 7. günümdeyim ve şimdiden karnım ağrımaya başladı..inşallah kalitel de yapıyodur yumurtaları..mühim olan olgun ve kaliteli olmaları..sayı çok da önemli değil...

canm benimde 4 ay önce bu kürden sonra günüm geçmişti ama bebeğim tutunamadı korkudan bida yapmadım ama yarın başlıcam

merhaba sevil aramıza hoşgeldin..biz de sebepsiz infertilleriz...5 senedir istiyoruz..hadi hayılısı burası uğrlu gelsin...:))

tutucuk, lawyer yeni döngünüz hayırlı olsun canım...yola devam..:))))

saolasın canım daha ben adet olmadım sadece lekem geldi yarın sabah kesin olur dakiktir kendileri:))

10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

yanında muhakkak kuru incir ye akıntın gelmeye başladığındada havuç haşla suyunu iç akşamlarıda kabak çekirdeği ye bebeğin tutunmasını sağlar

yanında muhakkak kuru incir ye akıntın gelmeye başladığındada havuç haşla suyunu iç akşamlarıda kabak çekirdeği ye bebeğin tutunmasını sağlar

teşekkür ederim canım...gerçekten çörek otu çok etkili. bugün ovulasyon testinde sili çizgi çıktı demeki bugünlerde net çizgiyi görücem erken yani..genellikle 9. günümde görürüm çizgiyi.bugün 7. günüm adetim dün bitti..bugünde havuç incir kürüne başladım...adet olana kadar devam edicem...

bileniniz vardır elbette ama bi arkadaşım bi doktordan duymuş...geceden 4 tane kuru inciri ortalarından elle bölüp üzerlerini geçene kadar zeytin yağı koyup sabaha kar bekletiyosun..bunları 1 buçuk ay her sabah aç karnına eşlere yediriyosun...denenmiş bir kürüş..çok iddalı konuşuyomuş....spermler üzerinde yüzde yüz etkiliymiş..denemekte fayda var...

X