Preseed kullananlar

hiiiççç üzülme tatlımm inşallah diğer ay gelmez kırmızılar yola devammm :)
ayencim ilk defa bu ay hiç üzülmedim nedendir bilmiyorum.zamanla insan alışıyor demek ki:))yarın çörekotu tarçın a başlayacağım.ovulasyaon testlerimde geldi.bu ay allah nasip ederse hedefi 12 den vurmayı düşünüyorum:))sen ovulasyon testiyle hamile kaldın değil mi??

evt tatlım ovulasyonla preseed kullandım birde 3 gün bal tarçın çörekotu yemiştim sonra yiyemedim bıraktım etkisi oldumu bilmiyormm

simdi cikiyorum kizlar sonra gorusuruz hepinizle tanistigima memnun oldummmm

mrb kızlar ben sürekli takip edemiyorum bebiş nasıl ayen inş herşey iyi gidiyodur bende yine kırmızıyı yedim hiç sektirmiyor maşallah alıştım artık zaten etkilemiyor giderek daha soğuk kanlı oluyor insan bende denemek istiyorum preseed ama yine olumsuz olur heveslenip yine üzülürüm diye cesaret edemiyorum hayırlısı bakalım inş isteyen herkesin olur bide şu balla tarçını deniycem kısmet artık :)))))

haala beklemedeyım 2 ay üst üste ayın 5 inde oldum onun için test yapmıyorum beklıyorum 5 i geçsın

umutcum bende seni öptüm hoşçakal cnm özletme kendini.........

lawyer herşeyin hayırlısı bende bu ay adetşmde hiç üzülmedim demekki dediğin gibi alışıyoruz......

twety rica edrim benimde prolaktin yüksekti dostinex kullandım bi ay içinde 47 den 3 e düştü senin değerler kaç. gelince yaz ve eşinn problemi ne kaç yıldır olmuyo çok sordum ama benim eşimde de problem var sayı hareket morfoloji düşük.......

şimdilik iyiyiz cnm inşallah kalp atışlarınıda duyunca daha iyi olcaz bu ay dene istersen preseed i cnm belki seninde vesilen olur inşallahhh

kızlar...dün lekelenmem oldu yazmıştım burayada..

bugünde 1-2 damla oldu arkası yok...

strestenmi acaba??

ayen sende de olmuşmuydu??

hoşgeldin cnm hadi inşaallah hakında hayırlısı bende bu ay kullanacağım ama bende heveslenemiyorum sonrası hüsran olur diye ama buda bi yol bakalım Rabbim dilerse bu sebep olur.......

kızlar...dün lekelenmem oldu yazmıştım burayada..

bugünde 1-2 damla oldu arkası yok...

strestenmi acaba??

ayen sende de olmuşmuydu??

cnm benim adetten 1 hafta filan önce pembe akıntım geldi yerleşme kanamasıymış demekki.... senin adetine kaç gün var??? yerleşme kanaması bazılarında pembe bazılarındada lekelenme tarzında olurmus kesilirmiş yani sende olduğu gibi sonra çok araştırmıstım bu konuyu :) adett günlerinde böyle olurmu hiç? ilk defamı oldu?? inşallahh yerleşiyordur

canım aslında benim bir iki kez daha böyle olmuştu ama arkası çok geçmeden gelmişti...1 gün oldu bu kez gelmedi..

ama ateşimde düştü gelicek sanırım ama yinede tam kırmızılar gelemden insan ümitleniyo işt
e

canım yarında gelmezse süper inşallahhh bebiş vardırr :)

cnm hoşgeldin :))

canım üzülme neolur canım bu ay bide çörekotu bal tarçın karışımını dene yumurtlama olayı daha sağlıklı oluyor ben denedim bu ay bide incir yedim bide eşime keçi boynuzu yedirdim inş. gelecek ay müjdeli haber verirsin

canim benim prolaktin 64 tu norprolac die bi ilac kullandim sonra tekrar gittim doktora ilaclara devam dedi ictim ama baktim bebis yine yok esim muayne oldu galiba onunda sayi hareket dusuk ama biz o doktora guvenemedik cunku direk mikroenjeksiyon dedi biz tekrar gidecektik baska doktora ama bebisi biraz ertelemeye karar verdik kendimizi dinlemeye hani dogal yolla olursa olur yoksa 3-4 ay sonra dedik tekrar gideriz doktora vs.sonra meg den bu preesedi ogrendim bende almaya karar verdim INSALLAH bir sonuc alirim bundn oncede esime 1 aya yakin keciboynuzu kuru uyguladim simdi bu ilaci aldiktan sonra tekrar keciboynuzuna devam edeyim kendimde pekmezini yerim birde bunu kullanirsam belki bi fayda eder :44:bu arada 1 senedir istiyoruz bebegi aslinda evlendigimden beri istiyorum yani 2 seneye yaklasti ama doktora gideli 1 sene oluyor oyle soylim

merhaba arkadaşlar ya şu preseed jel işine okadar heveslendimki arkadaşım ecz çalışıyo sordum satmıyorlarmış ama depodan istetirim dedi 130 tlmiş ya bu fiyat çokmu ayrıca ovulasyon testleri falan diyorsunuz ben bu konuyu jel konusunu daha bugün ilk kez duydum ama ayrıntılı bilemiyorum bu konuda birileri bana yol gösterirse çok sevinirim ne zaman kullanmalıyım ne yapmalıyım bu jelin yanında çörek otu falan demişsiniz nasıl oluyor beni de bi aydınlatın bitsin şu 4 yıllık özlem yoruldum yavv..benimki sebepsiz kısırlık 4 yıldır yoruldum artık of çekmekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…