Preseed kullananlar

bu arada buraya yazıyorum.bir daha adetim geçmeden gebelik testi falan yapmayacağım:))çekmecem gebelik testleriyle doldu:))

yok cnm ya 0.02 çıkmasaydı sonuç mesela 2.00 falan çıksaydı tama derdim de o sonuçla gebe kalmam imkansız.tek avuntum yumurtlama günümü bilmeden preseed kullanmam.eğert çift çizgiyi görüp yumurtladığımı bilseydim biraz daha telaşlı olurdum.bu ay test alıp hergün yapacağım.bir tanıdığımın 3 çocuğu var adetten hemen sonra ilişkiye girmişler.hepsinde de öyle oldu diyor.ve hamile kalmış.bence yumurtlama tarihi enderde olsa kişiden kişiye değişiyor.

yani geç döllenmişte olabilir onun için dedım canım.neyse bekliyelim bakalım.adet bitiminden hemen sonra nasıl yumurtlama oluyo

kızlar mrb size hikayemi yazmak istedim
2 yıldır bebek istiyorduk bir çok sey deendik PKO luyum ve ilaçsız adet olamıyordum ayrıca eşiminde hareketli sperm sayısı çok azdı tüm umutlarımı kaybettiğim çok oldu bu forumlara bile giremiyordum üzülüyorum diye ama Allahıma şükür az önce hamile kaldığımı öğrendim kanda çıktı İnşalllah sağlıkla devam eder. ve Allahım her isteyene nasip eder.
Bu ay biz gonal f 75 ml 7 gün vuruldum ve çatlama iğnesi oldum ilişki esnasındada preseed jel kullandık tabi bunların hepsi Allahın vesilesi tabi ALLahım her kese nasip etssin...:KK9:

2 yıldır bebek istiyorduk bir çok sey deendik PKO luyum ve ilaçsız adet olamıyordum ayrıca eşiminde hareketli sperm sayısı çok azdı tüm umutlarımı kaybettiğim çok oldu bu forumlara bile giremiyordum üzülüyorum diye ama Allahıma şükür az önce hamile kaldığımı öğrendim kanda çıktı İnşalllah sağlıkla devam eder. ve Allahım her isteyene nasip eder.
Bu ay biz gonal f 75 ml 7 gün vuruldum ve çatlama iğnesi oldum ilişki esnasındada preseed jel kullandık tabi bunların hepsi Allahın vesilesi tabi ALLahım her kese nasip etssin...:KK9:

ayy canım benim çok sewındım adına rabbim bizede nasıp etsın inşallah

ay çok sevindim rabbim hayırlısıyla kucağına almayı DA NASİP ETSİN:) DARISI DA BİZLERİN BAŞINA:))

Demin g.g dan ovulasyon testi sipariş ettim.ama bir yanlışlık sonucu 2 tane sipariş edilmiş görünüyor.yardım istedim ama umarım geri dönerler:KK43:((yoksa 100 tane ovulasyon testi ile baş başa kalacağım:))

canım slm:))yok vallahi hala adet olmadım:))göğüslerim acayip ağrıyor bu ay anlamadım gitti:)ama ben umudumu gelecek aya bıraktım artık..

inş hakkında hayırlısı olur cnm yaa belli olmaz adet belirtilerin var mı peki?

cnm benim çok saol inşallah sizlerdende bu ay güzel haberler alıcaz :nazar::nazar:

rica ederim cnm inş bizler de bu haberleri burada paylaşırız nasip

canım tebrik ederim Rabbim kucağına almayı da nasip etsin...........:nazar::nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Demin g.g dan ovulasyon testi sipariş ettim.ama bir yanlışlık sonucu 2 tane sipariş edilmiş görünüyor.yardım istedim ama umarım geri dönerler:KK43:((yoksa 100 tane ovulasyon testi ile baş başa kalacağım:))

inş cnm bide bu ay hamişsen ikinci bebişe saklarsın:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
hayırlı akşamlar kızlar bugün temizlendim ve pazartesi inş takip için hastaneye gitcem ve preseed de geldi bu ay onu da kullanacağım klomen verdi dr beş gün içeyim diye yarın beş gün doluyor ve bal-tarçın-çörekotu karışımını da 6 gündür yiyorum...

inş bu ay hayırlı bi ay olur tüm isteyen kardeşlerim için

bu arada eşimde keçiboynuzu kürüne başladı 5 gündür içiyo ve hacamat yaptırdı pazartesi tekrar hacamat yaptıracak gelişmeleri yazacağım ve 24 ocağı sabtrsızlık bekliyorum bugün temizlendiğim için benim BAT 24 OCAK

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

1-lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,ilk kez preseed kullandık)BAT 31 ARALIK

2-renklitaş : (2. preseed deneme 4 yıllık evli 5 aydır deniyor ) BAT 01 OCAK

3-tutucuk : (ilk preseed deneme problem sebebsiz infertilite 2 yıldır olmuyor) BAT 02 OCAK

4-deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 OCAK

5-aysunayy:KK43: ilk kez kullandı. eşinde sorun var 6 aydır olmuyor.) BAT 5 OCAK

6-kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor ilk denemem ınş. nasip olur):) BAT 11 OCAK

7-saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK

8-umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

9-cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm eşim de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 24 OCAK

10- sermavi06 :KK43:sebepsiz ...5 senedir belkiyor....preseedi 2. kez kullanacak....) BAT 26 OCAK (anaaa doğum günümmm:)

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu.= preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.:nazar::nazar::nazar:

canım umarım "Laboquıck" ovulasyon testi değildir sipariş ettiğin çünkü benim aldıklarımın yarısından çoğu bozuk çıktı..tekrar yolladlar ama bu kez de ben güvenerek kullanamadım ...hangi marka aldın...

Son düzenleme:
hayırlı akşamlar kızlar bugün temizlendim ve pazartesi inş takip için hastaneye gitcem ve preseed de geldi bu ay onu da kullanacağım klomen verdi dr beş gün içeyim diye yarın beş gün doluyor ve bal-tarçın-çörekotu karışımını da 6 gündür yiyorum...

inş bu ay hayırlı bi ay olur tüm isteyen kardeşlerim için

bu arada eşimde keçiboynuzu kürüne başladı 5 gündür içiyo ve hacamat yaptırdı pazartesi tekrar hacamat yaptıracak gelişmeleri yazacağım ve 24 ocağı sabtrsızlık bekliyorum bugün temizlendiğim için benim BAT 24 OCAK

inşallah canım bu yıl hepımız için hayırlı olur ikizer üçüzer bebeklerimiz olur inşallah:)

arkadaşlar benim hiç adet belirtim yok adetimin 5.ci günü antibiyotik iğne vurulmuştum grip olduğumdan dolayı onla alakası varmıdır adet düzensizliği yapar yazmışlar formda

inşallah canım bu yıl hepımız için hayırlı olur ikizer üçüzer bebeklerimiz olur inşallah:)

inş canım bende ikiz isterim hep benim ikiz kız kardeşim var yani benden bi tane daha var ikiz olmak çok güzel bişe bi kere anne karnındayken paylaşmayı öğreniyorsun buda çok önemli bu zamanda inş benim de ikiz çocuklarım olur ve tüm isteyenlerin.....

arkadaşlar benim hiç adet belirtim yok adetimin 5.ci günü antibiyotik iğne vurulmuştum grip olduğumdan dolayı onla alakası varmıdır adet düzensizliği yapar yazmışlar formda

cnm antibiyotikle alakası olduğunu sanmıyorum beniiim kalp romatizması var 3 hafta da bir antibiyotik iğne vuruluyorum benim günüm hiç şaşmaz........ yani inş bebiş vardır ve olmazsın 9 ay 10 gün.:KK49::KK49::KK49:

cnm antibiyotikle alakası olduğunu sanmıyorum beniiim kalp romatizması var 3 hafta da bir antibiyotik iğne vuruluyorum benim günüm hiç şaşmaz........ yani inş bebiş vardır ve olmazsın 9 ay 10 gün.:KK49::KK49::KK49:

canım benim inşallah oyledır belimde sabah ağrı oldu ama iğne batması gibi onun haricinde başka bişe yok yinede umutlanmak istemıyorum çörek otum yanımda nolur nolmaz dıye:)

X