Preseed kullananlar

cnm normalde adet günümden 1 gün önce filan başım ağrımaya başlar benim ama mesela bu ay baş ağrım olmadı o tarihlerde ama şuanda 2 gündür başım omuzlarım çok ağrıyor

bendede bu ay başağrısı olmadı onun için sordum

sermavi hakkında hayırlısı olsun cnm kısmer inş doğum gününde süpriz yapar bebğin....

kızlar bugün preseed geldi çook şükür ............ bide yanında istiridye içinde inci kolye hediyeydi ve çok güzel bişe bebğimin hediyelerini almaya başladım sanırım sıradaki arkadaşım lawyer hadi güzel haberlerini bekliyoruz cnm.......
sağol canım hayırlısı inşLLh...

nerden aldın preseedini...benimki de azaldı sipariş edeyim diyorum...ilkini yurtdışından almıştım..ebaydan .

sağol canım hayırlısı inşLLh...

nerden aldın preseedini...benimki de azaldı sipariş edeyim diyorum...ilkini yurtdışından almıştım..ebaydan .

amin cnm..... ben preseed jel bayi satış yeri var botanik eczane diye ordan internette yaz çıkar numarası var aradık ve iki gün içinde geldi 120 tlye aldık sen kaça almıştın cnm

amin cnm..... ben preseed jel bayi satış yeri var botanik eczane diye ordan internette yaz çıkar numarası var aradık ve iki gün içinde geldi 120 tlye aldık sen kaça almıştın cnm

canım benimki 48 liraya geldi kargo da dahil...fiatı çok uygun ama 20 günde geldi tam...gittigidiorda 79 lira...neden orayı tercih etmedin?...

günaydın kızlar hayırlı cumalar hayırlı haberler....

hayırlı sabahlar hayırlı cumalar kızlarrr

canım benimki 48 liraya geldi kargo da dahil...fiatı çok uygun ama 20 günde geldi tam...gittigidiorda 79 lira...neden orayı tercih etmedin?...

eşim öyle istedi ben daha uygun yerler var dedim oda tlf la arayıp sipariş verelim dedi netten ben güvenmiyorum dedi o yüzden hayırlısı yaa bakalımm inş faydasını görürüz Rabbimin izniyle

evtt canımmm az önce geldiimm anasının kuzusu minnacıık :) cok sükür simdilik bi sorun yok 15 gün sonra kalp atısını dinlices allahın izniyle... senin nasıl gidiyor ???

ayencim senin adına çok sevindim Maşallah:nazar::nazar::nazar: bebişine inş kalp atışını da duyarsınız ve hayırlısıyla kucağına da alırsın...........

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

1-lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,ilk kez preseed kullandık)BAT 31 ARALIK

2-renklitaş : (2. preseed deneme 4 yıllık evli 5 aydır deniyor ) BAT 01 OCAK

3-tutucuk : (ilk preseed deneme problem sebebsiz infertilite 2 yıldır olmuyor) BAT 02 OCAK

4-deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 OCAK

5-aysunayy:KK43: ilk kez kullandı. eşinde sorun var 6 aydır olmuyor.) BAT 5 OCAK

6-kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor ilk denemem ınş. nasip olur):) BAT 11 OCAK

7-saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK

8-umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

9-cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm eşim de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 25 OCAK

10- sermavi06 :KK43:sebepsiz ...5 senedir belkiyor....preseedi 2. kez kullanacak....) BAT 26 OCAK (anaaa doğum günümmm:)

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu.)preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.:nazar::nazar::nazar:

Rabbım inşallah sevindirsin hepimizi adet belirtileri yaşarmıydın normalde canım

ewt başım ağrırdı 2gun onceden migdemde bulantı olurdu gergin olurdum belim ağrırdı bu ay yasamadım belkıde psıkolojıktır

ewt başım ağrırdı 2gun onceden migdemde bulantı olurdu gergin olurdum belim ağrırdı bu ay yasamadım belkıde psıkolojıktır
olabılır canım benım ya o kadar benzerki adet belirtileriyle ve bunyeden bunyeye o kadar farklılık gösteriyokı dilerim senınledir yavrun inşallah tutunmuştur annecıgıne :)

Son düzenleme:
olabılır canım benım ya o kadar benzerki adet belirtileriyle ve bunyeden bunyeye o kadar farklılık gösteriyokı dilerim senınledir yavrun inşallah tutunmuştur annecıgıne :)

canım benim inşallah oyledır kendımıde çok kaptırmak istemıyorum sonra üzülüyom çunku o nedenle adet olacakmısım gibi hissedıyorum hep:) sende durumlar nasıl

canım benim inşallah oyledır kendımıde çok kaptırmak istemıyorum sonra üzülüyom çunku o nedenle adet olacakmısım gibi hissedıyorum hep:) sende durumlar nasıl
aynen aynen en ıyısını yapıyosun sonra çok uzuluyor insan valla hayatım ben bu ay yumurtladımmı yumurluyomuyum hala anlayamadım kasıklarımda hafif bi doluluk bı agrı arada var göguslerimde dokununca degil ama bı agrı var uclara dogru dun bı akıntım yogunlaştı kıvamlıydı sanırım yumurtladım bugun da az gibi ama onceden daha uzun bı akıntım olurdu benmı anlayamadım bu ay bilemıyorum bakalım artık mevlam neyler :)

aynen aynen en ıyısını yapıyosun sonra çok uzuluyor insan valla hayatım ben bu ay yumurtladımmı yumurluyomuyum hala anlayamadım kasıklarımda hafif bi doluluk bı agrı arada var göguslerimde dokununca degil ama bı agrı var uclara dogru dun bı akıntım yogunlaştı kıvamlıydı sanırım yumurtladım bugun da az gibi ama onceden daha uzun bı akıntım olurdu benmı anlayamadım bu ay bilemıyorum bakalım artık mevlam neyler :)

çocugu olmayanların çoğunun adetı düzensiz benım tıkır tıkır saati saatine oluyor demekki hersey yumurtlamakla bitmiyor canım stres en buyuk faktor kasma kendini.çörek otu kürünü yaptınmı?

çocugu olmayanların çoğunun adetı düzensiz benım tıkır tıkır saati saatine oluyor demekki hersey yumurtlamakla bitmiyor canım stres en buyuk faktor kasma kendini.çörek otu kürünü yaptınmı?
canım çok haklısın stres herşeye sebep ama benım adetım çok duzenlıdır çorek otunuda yapamadım tam onu okuyodum bende inşallah yapıcagm bu ay çok doluydum her gun bi işim vardı çörek otunuda yenı okudum yapıcagm onuda adetkenmı başlamak gerekiyor.

canım çok haklısın stres herşeye sebep ama benım adetım çok duzenlıdır çorek otunuda yapamadım tam onu okuyodum bende inşallah yapıcagm bu ay çok doluydum her gun bi işim vardı çörek otunuda yenı okudum yapıcagm onuda adetkenmı başlamak gerekiyor.

canm ben onu 4 ay once falan yaptım günümde geçti ama bebeğim tutunamadı:KK43: bidada yapmadım bu ay olmazsa adet olursam yapcam çünkü çok katkısı war.adetinin 2.ci günü başlıyosun sabah akşam aç karnına 1yemek kaşığı bal 1 çay kaşığı çörek otu 1çay kaşığı tarçın karıstır bunları sabah akşam 12gun boyunca ye yanında kuru incirde yıyebilirsin yumurtanın sağlıklı buyumesını sağlar

X