Preseed kullananlar

tamam canım kolay gelsın gorusuruz...

o yüzden listedeki sırayı değiştirdim..sıradakiiii hadi bakalım...DD

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

1-lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,ilk kez preseed kullandık)BAT 31 ARALIK

2-renklitaş : (2. preseed deneme 4 yıllık evli 5 aydır deniyor ) BAT 01 OCAK

3-tutucuk : (ilk preseed deneme problem sebebsiz infertilite 2 yıldır olmuyor) BAT 02 OCAK

4-deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 OCAK

5-aysunayy ilk kez kullandı. eşinde sorun var 6 aydır olmuyor.) BAT 5 OCAK

6-kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor ilk denemem ınş. nasip olur):) BAT 11 OCAK

7-saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK

8-umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

9-cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm eşim de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 29-30 ARALIK

10- sermavi06 sebepsiz ...5 senedir belkiyor....preseedi 2. kez kullanacak....) BAT 26 OCAK (anaaa doğum günümmm:)

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu.= preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.

Son düzenleme:
sermavi üzüldüm canım gelecek ay artık rabbim nasip etsin.yarın bal çörek otu tarçın karışımına başla

sermavi üzüldüm canım gelecek ay artık rabbim nasip etsin.yarın bal çörek otu tarçın karışımına başla
sağol canım inşaallah bu ay senin güzel haberlerini alırm...
evet canım hazırldım göz kararı bişey yarın başlıcam..sabah akşam aç karnına birer tatlı kaşığı yicem 14. güne kadar. bi de incir havuç kürü de yapıcam ona da yanlış hatırlamyosam adetten sonra başlıcam...

Son düzenleme:

çörek otunu dişlerinin arasında ez acılığı ağzına gelsin.14düncü gündede havucu haşla suyunu iç

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

1-lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,ilk kez preseed kullandık)BAT 31 ARALIK

2-renklitaş : (2. preseed deneme 4 yıllık evli 5 aydır deniyor ) BAT 01 OCAK

3-tutucuk : (ilk preseed deneme problem sebebsiz infertilite 2 yıldır olmuyor) BAT 02 OCAK

4-deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 OCAK

5-aysunayy ilk kez kullandı. eşinde sorun var 6 aydır olmuyor.) BAT 5 OCAK

6-kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor ilk denemem ınş. nasip olur):) BAT 11 OCAK

7-saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK

8-umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

9-cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm eşim de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 25 OCAK

10- sermavi06 sebepsiz ...5 senedir belkiyor....preseedi 2. kez kullanacak....) BAT 26 OCAK (anaaa doğum günümmm:)

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu.= preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.

o yüzden listedeki sırayı değiştirdim..sıradakiiii hadi bakalım...DD

sermavi hakkında hayırlısı olsun cnm kısmer inş doğum gününde süpriz yapar bebğin....

kızlar bugün preseed geldi çook şükür ............ bide yanında istiridye içinde inci kolye hediyeydi ve çok güzel bişe bebğimin hediyelerini almaya başladım sanırım sıradaki arkadaşım lawyer hadi güzel haberlerini bekliyoruz cnm.......

güzel günlerde kızına saklarsın o güzel inciyi rabbim nasip etsin inşallah...

evtt canımmm az önce geldiimm anasının kuzusu minnacıık :) cok sükür simdilik bi sorun yok 15 gün sonra kalp atısını dinlices allahın izniyle... senin nasıl gidiyor ???

maşşallah maşşallahh walla benim nası gitsin bekliyoz bakim çörek otumu hazırladım adetımı beklıom:)

maşşallah maşşallahh walla benim nası gitsin bekliyoz bakim çörek otumu hazırladım adetımı beklıom:)

cnm bende adetimin 2 günü yemiştim o karışımı ama 3 gün yiyebildim faydası oldumu onunda bilmem ama sanmıyorum çünkü çok az yemiştim

cnm bende adetimin 2 günü yemiştim o karışımı ama 3 gün yiyebildim faydası oldumu onunda bilmem ama sanmıyorum çünkü çok az yemiştim

faydası tabıkı oluyo 3gün olsa bile canım.ben bu karışımı yedıkten sonra gunum geçmişti ama bebek tutunamadı aradan 4ay geçti şimdi tekrar başlıcam çunku adet olcam gibi gelıyor akıntım var göğüslerım 12.ci günden buyana çok ağrıyor onun harıcınde pek bişi hissetmıyorum nasip artık

tamamda cnm 12. günden beri göğüs ağrırmı adet belirtisi olarak biraz erken değilmi adete yakınlarda göğüs ağrır bana pek adet olcan gibi gelmiyor ama sen adet olucam diyosan öyledir tabiki vücudunu sen daha iyi tanırsın

canım nebilim alıştım ya her ay kırmızı gormeye bu ayda gorcem gibi gelıyor:)

canım adet zamanı yaklasırken basında ağrı falan olurmuydu?bu ay adetle hamilelik arasında bi fark yakaladınmı?

cnm normalde adet günümden 1 gün önce filan başım ağrımaya başlar benim ama mesela bu ay baş ağrım olmadı o tarihlerde ama şuanda 2 gündür başım omuzlarım çok ağrıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…