Preseed kullananlar

bende önümüzdeki ay kullanıp listeye dahil olurum inşaallah:)

slm kızlar bende galiba adet olcam çünkü adet olcam zaman sabahları karnımda gur gur sesler gelir bu sabah yine o salak ses geldi gelecek ay artık hayırlı haber werrim inşallah :)))

hadi bakalım güzel haberler inşallah....Rabbim umudumuzu kaybettirmesin....

slm kızlar ben geldimm

slm kızlar bende galiba adet olcam çünkü adet olcam zaman sabahları karnımda gur gur sesler gelir bu sabah yine o salak ses geldi gelecek ay artık hayırlı haber werrim inşallah :)))
tutucuk cnm hemen umutsuzluğa kapılma daha gününe var inş hayırlısı olur bu ay olmazsa bi dahak iay Elhamdülillah umudumuz var. ya hiç olmasayıd.........

işte kullanmayı düşünüyorum ama hiç kullanmadım

pbsc cnm kullanmanı tavsiye ederim gerçi bende bu ay kullancağım ama oda bi umut işte belki bu sebeb olur benim eşimde de sayı ve hareket sorunu var keçiboynuzu kürü yapmaya başladık ve takip yaptırıp preseed kullanacağım bu ay inş eğer bebişim gelirse herkese tavsiye edeceğim Allah'ımın izniyle tabi önce

walla cennet bilmıyorum her ay adet olcam zaman hep bu olur bu ayda zaten ümidim yok hayırlısı canım

walla cennet bilmıyorum her ay adet olcam zaman hep bu olur bu ayda zaten ümidim yok hayırlısı canım

cnm hepimiz her ay aynı şeyleri hissediyoruz zaten hamilelik belirtileri ile adet belirtileri nerdeyse aynı anlayamzasın inş süpriz yapar ....

ben kesin var demiyorum sadece umudumuzu yitirmeyelim her ay yeni umudlar bizim için ben her geçen gün bizi bebklerimize yaklaştırıyor diye düşünüyorum inş olacak Rabbim sabrımızı arttırsın..........

RABBİM SENİ VE BİZLERİ EN HAYIRLI ZAMAN DA KAVUŞTURSUN CENNET KOKULU YAVRULARIMIZA...........

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

1-sermavi06: (Açıklanamayan infertilite...5 senedir istiyoruz. Bu ay ilk kez kullandım.) BAT 29-30 ARALIK

2-lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,ilk kez preseed kullandık)BAT 31 ARALIK

3-renklitaş : (2. preseed deneme 4 yıllık evli 5 aydır deniyor ) BAT 01 OCAK

4-tutucuk : (ilk preseed deneme problem sebebsiz infertilite 2 yıldır olmuyor) BAT 02 OCAK

5-deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 OCAK

6-aysunayy ilk kez kullandı. eşinde sorun var 6 aydır olmuyor.) BAT 5 OCAK

7-kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor ilk denemem ınş. nasip olur):) BAT 11 OCAK

8-saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK

9-umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

10-cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm eşim de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 25 OCAK

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu.= preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.

HAYIRLI SABAHLAR canlarım nasılsınız renklitas cnm ateş tablosundan pek bişe anlamıyorum ama inş güzel haberlerini alırız bize de umut olursun............

sermavi ne yaptın bugün senin günün......................

tutucuk nasılsın cnm

canım saol çalışıyorum bi bakım dedım hayırlı haber weren arkadaslar warmı dıye sen nasılsın

canım saol çalışıyorum bi bakım dedım hayırlı haber weren arkadaslar warmı dıye sen nasılsın

iyiyim cnm sende sağol........

bende bakındım ama daha yok inş olur güzel haberlerle çoşarızzzzzzz

senin göğüs ucu kaşınmasını bende sormuştum ama bi alakası yok demişlerdi ama gaz varmış oda belirtidir hadi hayırlısı cnm..........

canım ben bu aydan ümitli deilim zaten

10.cu ve 12.ci günler beraber olabildik eşimin mesaisi wardı 14.cü gün denk gelmedi

olsun cnm yaa spermler üç gün canlı kalıyorlar zaten yanş eğer 14. gün yumurtlamışsan bile olur inş Rabbim herşeye kadir belki süpriz yapar olmazsa da üzülmek yok çalışmalara dvm inş

olsun cnm yaa spermler üç gün canlı kalıyorlar zaten yanş eğer 14. gün yumurtlamışsan bile olur inş Rabbim herşeye kadir belki süpriz yapar olmazsa da üzülmek yok çalışmalara dvm inş

saol canım hayırlı haberler nasıp etsın rabbim hepımıze.bide ilk kez bu ay goğuslerımde şişlik 12.ci gün basladı ve halada ağrımaya dewam edıyor eskıden adetıme 1hafta kala baslardı

Son düzenleme:
saol canım hayırlı haberler nasıp etsın rabbim hepımıze.bide ilk kez bu ay goğuslerımde şişlik 12.ci gün basladı ve halada ağrımaya dewam edıyor eskıden adetıme 1hafta kala baslardı

sende sağol cnm inş bi gün hepimiz o hayırlı haberleri vereceğiz burda.....

göğüslerde şişlik için pek bişe diyemiyorum yani belli olmuyor yaa sen bekle sabırla varsa zaten gelir bebişin.... yani çok kafana takma başka şeyler bul kendine yoksa bu günler geçmez cnm ben kaçtım evi toplayacağm çamasır mutfak herbişe beni beklyor öptüm cnm bayyyyyyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…