Preseed kullananlar

lawyer, spermlerin çoğalma ve olgunlaşma süresi 72 gün yani 3 aya yakın,, 1 ay içince olmuyor rutinleştirmek lazım en az 3 ay kullanması lazım, keçiboynuzu suyu akc. kanserindende koruyor

lawyer, spermlerin çoğalma ve olgunlaşma süresi 72 gün yani 3 aya yakın,, 1 ay içince olmuyor rutinleştirmek lazım en az 3 ay kullanması lazım, keçiboynuzu suyu akc. kanserindende koruyor
ayy 3 ay nasıl ikna edip içiririm bilmiyorum:))lanet bir tadı var keçiboynuzunun:))

ama faydasını bir düşün, ilk 1 hafta sabah akşam aç karına, sonraki zamanlarda gece yatmadan önce 1 bardak

tamam olmazsa bir lafını açayım.bakalım ne diyecek:)

canım bence hemen yaptırın sperm testini.inşallah olmaz ama bir sorun varsa hemen çözüme ulaşır bir an önce işinizi bakarsınızı.bizim de varikosel ameliyatı olmamız lazım ameliyattan sonra 3 ile 6 ay arasında gebelik oluyormuş en erken o da olursa tabiii.biz varikoseli öğrenmeden önce 5 ay uğraştık olmamıştı meğer sebebi buymuş.şimdi o giden 5 aya çok üzülüyorum keşke korunmayı bırakır bırakmaz testi yaptırsaymışız diyee.boşuna zaman kaybetmeyin...

16 aylık evliyim, eşimde sperm azlığı var hareket iyi ama sayı biraz düşük

işte kullanmayı düşünüyorum ama hiç kullanmadım

ben bu ay 2 kez kullanabıldım 10 ve 12.gunlerımde 14 de malesef denk gelemedık eşimin mesaisi wardı gelecek ay artık.tawsıyem kullan zararsız bişe zaten.içerdiği sıvı şeker kamışı suyuymuş zararlı bişe deil yani

slm kızlar dün annemdeydim gece eve geldik.

listemiz uzamış ooo maşaallah inş hayırlısıylan hamişler listesine dahil oluruz.

lawyercim tatlım üzme canını gününü bekle eğer günün geçerse yaparsın zaten öyle yazmışsın hakkında hayırlısı.....

aysunaycım tatlım inş annenin rüyası hayırlı çıkar. normalde rüyada altın bilezik görmek bebek demektir hadi hayırlısı.

biz de dün preseedi sipariş ettik yarın gelir inş ve pazartesi yumurtalık takibine başlıyoruz kızlar ayy inş hayırlısı olur..

yeni gelen arkadaşlar bu arada hoşgelnizzzz

sumakcım Rabbim bebğini sana bağışlasın bizlere umut oldun........

ben çıkıyorum dişçiye gideceğim gelince grşz öptüm sizleri byy

kızlaaarrr merabaaa...
bu ay tablomu dpo 13 -14 leri görmeden koymıcam demiştim..ama yine dpo 12 de yaptı yapıcanı...koy sarı ,sütlü kahve gibi akıntım da başladı..geliyoum diye bağırıyor yani hem ateş tablom hem akıntım....yeni bir aya merhaba dicez sanırım yarın...yarın listeden silinicem büyük ihtimal...ama yeni listeler olucak....:KK34:

My Ovulation Chart

kızlaaarrr merabaaa...
bu ay tablomu dpo 13 -14 leri görmeden koymıcam demiştim..ama yine dpo 12 de yaptı yapıcanı...koy sarı ,sütlü kahve gibi akıntım da başladı..geliyoum diye bağırıyor yani hem ateş tablom hem akıntım....yeni bir aya merhaba dicez sanırım yarın...yarın listeden silinicem büyük ihtimal...ama yeni listeler olucak....:KK34:

My Ovulation Chart

canım hayırlısı sıkma canını listeden silmek felan yok sadece bat tarihine göre sıralama yapıyoruz bak ben bu ay 2. preseed denemem ve Allah ımın izniyle umutluyumda rabbim hayırlısı ile en kısa zamanda sevindirsin.:KK34:

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

1-sermavi06: (Açıklanamayan infertilite...5 senedir istiyoruz. Bu ay ilk kez kullandım.) BAT 29-30 ARALIK

2-lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,ilk kez preseed kullandık)BAT 31 ARALIK

3-renklitaş : (2. preseed deneme 4 yıllık evli 5 aydır deniyor ) BAT 01 OCAK

4-tutucuk : (ilk preseed deneme problem sebebsiz infertilite 2 yıldır olmuyor) BAT 02 OCAK

5-deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 OCAK

6-aysunayy:KK43: ilk kez kullandı. eşinde sorun var 6 aydır olmuyor.) BAT 5 OCAK

7-kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor ilk denemem ınş. nasip olur):) BAT 11 OCAK

8-saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK

9-umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

10-cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm ikimizde sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 25 OCAK

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu.= preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.:nazar::nazar::nazar:

X