Preseed kullananlar

:Saruboceq:
birde bu yumurtalama testlerini nasıl kullanacagım ...hangi ssatler daha uygun??
çift çizgi çıkınca çalışmalara başlamak lazım degil mi?

ayyy stres yaptım yardım edin pls

ben ovulasyon testleri kullanmadım lakin çift çizgi çıkınca çalışmaları hızlandırmak gerekiyor diye okudum hepp stres yapma şekercim sen çalışşşş olur inşallah

korkma korkma preseedle kaç kişi hamile kaldı bunun tek özelliği kimyasal olmaması zaten.rahatlıkla kullanabilirsin tatlım.

Kızlar günaydın, nasılsınız? Gece muhabbet almış başını gitmiş anacım:) Sadecemeyra kırmızı kartı görümüşsün sanırım, hemen pes etme canım, ekimde aşılama düşünüyorsan o zamana kadar devam et, inşallah hiç ummadığın bir anda gelir bebişin.

Durucum naber?nasıl gidiyor, senin regl süren çok kısa mı bana mı öyle geldi?

selam canım gece uyku problemim olduğu için pc başında sabahlıyorum neredeyse bolca topik okuyorum ve meyramla laflıyorum oda gececi benim gibi a.s
canım ben 24 günde bir regl oluyorum, bu ay şaşmassa 4. de hastalanıcam adetim 3 gün sürüyor 4. gün bir iki damla geliyor.. daha öncelerden uzun süreli tedavilerimden iyi biliyorum adetin 9. günü yumurtluyorum ..yani ayın 12 ya da 13 gibi yumurtlarım allah izin verirse
e-bay şiparişim geldiiii az önce:)
inanılmaz hızlı gönderiyorlar.ama içime kurt düştü şimdide doktoruma preseed i sordum hiç bir bilgisi yoktu.acaba yanlış mı yapacagım yoksa kimyasal bişey mi?

kaç günde geldi siparişin canım?:uhm:

cumartesi akşamı şiparisi verdim bugün sabah geldi...üstelik pazartesi günü kargoya verildi.yani 4 gün sürdü:)))

oooh yap valla dinlen şekercimm bende ameliyat olduktan sonra iki ay yasaktı ilişki süper gelmişti stres yok ay yumurtladımmı ayy hamişlik belirtisimiii ne kadar daha stressiz kalcaksın canım

ilk reglimi olduktan sonra başlıycam, tahminen ağustosa kadar stres yok canım.kaydirigubbakcemile3

birde bu yumurtalama testlerini nasıl kullanacagım ...hangi ssatler daha uygun??
çift çizgi çıkınca çalışmalara başlamak lazım degil mi?

ayyy stres yaptım yardım edin pls

canım çok kolay, ben öğleden sonra 4 gibi sıvı almayı bırakıyorum, 3 saat sonra testi yapıyorum, 2. çizgi hemen çıktıysa ve ilki kadar koyuysa 24 saat içinde ovulasyon olacağını gösteriyor, çizgiyi gördüğün andan itibaren denemeye başlıyorsun, o gece ve izleyen 2-3 gece daha, en azından ben öyle yapıyorum.

selam canım gece uyku problemim olduğu için pc başında sabahlıyorum neredeyse bolca topik okuyorum ve meyramla laflıyorum oda gececi benim gibi a.s
canım ben 24 günde bir regl oluyorum, bu ay şaşmassa 4. de hastalanıcam adetim 3 gün sürüyor 4. gün bir iki damla geliyor.. daha öncelerden uzun süreli tedavilerimden iyi biliyorum adetin 9. günü yumurtluyorum ..yani ayın 12 ya da 13 gibi yumurtlarım allah izin verirse

maşallah ne güzel, fazla beklemene gerek kalmıyor, benim 13-21 gün arası değişiyor maalesef.

ilk reglimi olduktan sonra başlıycam, tahminen ağustosa kadar stres yok canım.kaydirigubbakcemile3

canım çok kolay, ben öğleden sonra 4 gibi sıvı almayı bırakıyorum, 3 saat sonra testi yapıyorum, 2. çizgi hemen çıktıysa ve ilki kadar koyuysa 24 saat içinde ovulasyon olacağını gösteriyor, çizgiyi gördüğün andan itibaren denemeye başlıyorsun, o gece ve izleyen 2-3 gece daha, en azından ben öyle yapıyorum.

maşallah ne güzel, fazla beklemene gerek kalmıyor, benim 13-21 gün arası değişiyor maalesef.

Ailede bir benim çevrimlerim kısa aralıklı annem ve iki kız kardeşimin hem çevrimleri uzun hem adet süreleri ...
Sen nasılsın canım sağlığın keyfin yerindedir inşallah ?

Ailede bir benim çevrimlerim kısa aralıklı annem ve iki kız kardeşimin hem çevrimleri uzun hem adet süreleri ...
Sen nasılsın canım sağlığın keyfin yerindedir inşallah ?[/QUOTE]

İyiiyim canım Allaha şükür, iş güç yuvarlanmaya başladı yine, sen neden geceleri uyuyamıyorsun bakiim?zemuszemus

Sen nasılsın canım sağlığın keyfin yerindedir inşallah ?

İyiiyim canım Allaha şükür, iş güç yuvarlanmaya başladı yine, sen neden geceleri uyuyamıyorsun bakiim?zemuszemus[/QUOTE]

iyi olmana sevindim canım allah dahada iyilikler versin inşallah ...
benim geçen yıl ciddi psikolojik problemlerim oldu ..bir gece saat 3 gibi yüzümün gözümün uyuşmasıyla hastaneye gittim... kısmi yüz felci geçiriyorsun allahtan erken farketmişsin dedi ...sakinleştiriciler serumlar vs.. ardından nörolojiye sevketti o zamandan bu zamana ilaç kullanıyorum ..ancak çocuk davasını yeniden heves edince ilaçlara ara verdim uykusuzluğum bu yüzden ama meraklanma dr. gözetimde ara verdim a.s ciddi sorun açarsa ki inşallah açmaz dr.umun yardımıyla yeniden başlayacağım ilaçlara ...şimdi düşük doz bünyeme zarar vermeyecek tarzda bir ilacım var.. fakat yeterli değil sanırım en azından uyuyabilmem için ruhen iyiyim şükür bu yetiyor a.s

İyiiyim canım Allaha şükür, iş güç yuvarlanmaya başladı yine, sen neden geceleri uyuyamıyorsun bakiim?zemuszemus

benim geçen yıl ciddi psikolojik problemlerim oldu ..bir gece saat 3 gibi yüzümün gözümün uyuşmasıyla hastaneye gittim... kısmi yüz felci geçiriyorsun allahtan erken farketmişsin dedi ...sakinleştiriciler serumlar vs.. ardından nörolojiye sevketti o zamandan bu zamana ilaç kullanıyorum ..ancak çocuk davasını yeniden heves edince ilaçlara ara verdim uykusuzluğum bu yüzden ama meraklanma dr. gözetimde ara verdim a.s ciddi sorun açarsa ki inşallah açmaz dr.umun yardımıyla yeniden başlayacağım ilaçlara ...şimdi düşük doz bünyeme zarar vermeyecek tarzda bir ilacım var.. fakat yeterli değil sanırım en azından uyuyabilmem için ruhen iyiyim şükür bu yetiyor a.s[/QUOTE]

Çok geçmiş olsun Durucum, kendine dikkat et, inşallah tez zamanda hayırlısıyla hamile kalırsın da daha fazla uğraşmana gerek kalmaz:Saruboceq:

benim geçen yıl ciddi psikolojik problemlerim oldu ..bir gece saat 3 gibi yüzümün gözümün uyuşmasıyla hastaneye gittim... kısmi yüz felci geçiriyorsun allahtan erken farketmişsin dedi ...sakinleştiriciler serumlar vs.. ardından nörolojiye sevketti o zamandan bu zamana ilaç kullanıyorum ..ancak çocuk davasını yeniden heves edince ilaçlara ara verdim uykusuzluğum bu yüzden ama meraklanma dr. gözetimde ara verdim a.s ciddi sorun açarsa ki inşallah açmaz dr.umun yardımıyla yeniden başlayacağım ilaçlara ...şimdi düşük doz bünyeme zarar vermeyecek tarzda bir ilacım var.. fakat yeterli değil sanırım en azından uyuyabilmem için ruhen iyiyim şükür bu yetiyor a.s[/QUOTE]

canım geçmiş olsunn. hayat işte zor be arkadaşım bende uzunca süredir ağır tedaviler gördüm evlenince bıraktım bebek istediğimizden en az 6 ay geçmesi gerekiyormuş falan filan anlıyorum seni bende çok yaşarım uykusuzluk inşallah tez zamanda bebişlerimizi alırız kucağımızda uykusuzluğumuzun sebebi onlar olurrr :Saruboceq::Saruboceq:

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :CüvCüv: :hooray: :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik (haziran ilk deneme)
ayrederya
minipisi
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
duducan
aymes
nehir01
osmaniye80
cnnsnyrt
starsuzie
made
dila06
Moonlight

benim geçen yıl ciddi psikolojik problemlerim oldu ..bir gece saat 3 gibi yüzümün gözümün uyuşmasıyla hastaneye gittim... kısmi yüz felci geçiriyorsun allahtan erken farketmişsin dedi ...sakinleştiriciler serumlar vs.. ardından nörolojiye sevketti o zamandan bu zamana ilaç kullanıyorum ..ancak çocuk davasını yeniden heves edince ilaçlara ara verdim uykusuzluğum bu yüzden ama meraklanma dr. gözetimde ara verdim a.s ciddi sorun açarsa ki inşallah açmaz dr.umun yardımıyla yeniden başlayacağım ilaçlara ...şimdi düşük doz bünyeme zarar vermeyecek tarzda bir ilacım var.. fakat yeterli değil sanırım en azından uyuyabilmem için ruhen iyiyim şükür bu yetiyor a.s

Çok geçmiş olsun Durucum, kendine dikkat et, inşallah tez zamanda hayırlısıyla hamile kalırsın da daha fazla uğraşmana gerek kalmaz:Saruboceq:[/QUOTE]

canım geçmiş olsunn. hayat işte zor be arkadaşım bende uzunca süredir ağır tedaviler gördüm evlenince bıraktım bebek istediğimizden en az 6 ay geçmesi gerekiyormuş falan filan anlıyorum seni bende çok yaşarım uykusuzluk inşallah tez zamanda bebişlerimizi alırız kucağımızda uykusuzluğumuzun sebebi onlar olurrr :Saruboceq::Saruboceq:[/QUOTE]

durucuk nazar degmis o güzel yüzüne, gecmis olsun canim
sağolun canlar iyiyim çok şükür allah herkese iyilik sağlık ve herşeyin hayırlısını versin sonrada bana versin :Saruboceq:...meyram nazar boncuğum var kocamann kıss bacım :nazar:a.s

ne güzel preseed kullananlar artıyor inşallah hamile sayımızda artar bir an önce a.s.

benimkiler bittiiii yenisini alicam regl olunca sonra alirim dediydim. bugün 2. günüm. sanirim siparisi versem iyi olur:)

Bugün yine ovulasyon testi yaptım, yine 2 çizgi, ben artık daha fazla yapmıcam bu ay. bu kadar uzun süre yumurtlamama imkan ihtimal yok, bir daha bu marka ovulasyon testi sipariş etmicem, biraz daha hassas olanlar varsa onlardan sipariş etmek istiyorum.

X