Preseed kullananlar

kızlar ben bu preseed kullandıktan sonra kasıklarımda adet sancısından farklı ağrılar oldu sağ ve sol tarafımda ağrılar var benim gibi olan warmı

kızlar ben bu preseed kullandıktan sonra kasıklarımda adet sancısından farklı ağrılar oldu sağ ve sol tarafımda ağrılar var benim gibi olan warmı

bende şimdilik bir belirti yok...acaba yumurtlama dönemin geldiği için oluyor olabilir mi??geçmiş olsun(

bende şimdilik bir belirti yok...acaba yumurtlama dönemin geldiği için oluyor olabilir mi??geçmiş olsun(

bilmiyorum 10.cu gün başladım bu preseede bugun 12 ci günüm kullandığımdan beri sancı war

hamileyiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm hemde preseed i ilk kullandığım ayyy allahım nasip etti

hamileyiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm hemde preseed i ilk kullandığım ayyy allahım nasip etti

cnm nekadara ve nerden aldınnn..bu sparmler rahime gitsin diye kolaylaştırıyormu yoksaaaa ilişki yimi kolaylaştırıyor.. bu ay hamile deilsemmmm bende alayım bari bi bunu kulanmadım herşeyi denedim:)

cnm nekadara ve nerden aldınnn..bu sparmler rahime gitsin diye kolaylaştırıyormu yoksaaaa ilişki yimi kolaylaştırıyor.. bu ay hamile deilsemmmm bende alayım bari bi bunu kulanmadım herşeyi denedim:)

gg dan aldım ben bu ilk kullanışım spermin yumurtaya ulasmasını ve spermin vajinadaki spermi öldüren sıvıyı en aza indirmeye yarıyor kullan derim

cnm sana yazdım ya okumadınmııııııı yolııcam sana ben

darısı inşallah sizlerin başına hiç umudum yoktu her ay kızrmızı kartı görmekten :):) şok oldum pozitif görünce.... rabbim nasip etti

gg dan aldım ben bu ilk kullanışım spermin yumurtaya ulasmasını ve spermin vajinadaki spermi öldüren sıvıyı en aza indirmeye yarıyor kullan derim

hadi ya keşke bu ay alsaydım böle bşi yen duydum tühhh..
neyse hamiş deilem önümüzdeki ay alayım :)teşkürler cnm:)

ayen,
sen ne kadardır uğraşıyordun bebiş için?
problem neydi?

cnm yaklasık 1,5 yıldır olmuyordu nedensiz olmuyordu soğan kürü yaptım olmadı ovulasyon 2 aydır kullanıyordum bu ay preseedi vesile etti allahım şimdide başka endişeler sardı inşallah sağlıklı hayırlı bi şekilde kucağıma alabilirim

vakti zamanı bugünmüş demekki canım. hiç aklına kötü bişiler getirme, keyfini çıkart hamileliliğinin. sağlıkla büyümek nasip olsun kuzuna...

hadi ya keşke bu ay alsaydım böle bşi yen duydum tühhh..
neyse hamiş deilem önümüzdeki ay alayım :)teşkürler cnm:)

al canım preseed güzel bi jel ben kullandım sorun olmadı. yumurtlama sorunun warsa adetinin 2.ci gunu 1er cay kaşığı olmak üzere çörek otu bal tarcın karısımını 12 gun boyunca ye

Son düzenleme:
vakti zamanı bugünmüş demekki canım. hiç aklına kötü bişiler getirme, keyfini çıkart hamileliliğinin. sağlıkla büyümek nasip olsun kuzuna...

amin cnm aminn.. gönülden diliyorum rabbim sizede en kısa zamanda nasip etsin dua edicem hepinize........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…