Preseed kullananlar

canım doktorumun bana dediği yatmaya gerek yok 10 sanıyede zaten ulasıyor dedı şaşırdım napacamı inan öyle yapsak bi türlü böyle yapsak bi türlü kime inanacamızı şaşırdık inşallah en kısa zamanda hayırlı haberlerını alırız

Eğer cinsel birleşme sırasında kadın da orgazm olmuşsa, oksitosin adı verilen bir hormon salgılanır. Bu hormon, dölyatağının
kasılmasına yol açar ve meni bu kasılmalar yardımıyla 5 dakika gibi çok kısa bir sürede yumurtaya ulaşır. Kadının orgazm olması döllenme açısından zorunlu olmamakla birlikte döllenme şansını oldukça arttırır.
diyor bir sitede:)))

iyi geceler kızlar bende bişey sormak istiyorum presedi int araştırdım biraz 115 tl çıkıyor fiyatı sizdemi o fiyata aldınız birde bir kutu ne kadar gidiyor kaç defa kullanıyorsunuz yani

gg dan aldım 79 tl diğer sitelerde pahalı

canım ben de 5 aydır deniyorum olmuyor.eşime korunmayı bıraktığımız ilk ay dedim ki gel beraber doktora gidelim kontrol olalım bir sorun yoksa rahat rahat denemelerimizi yapalım kabul etmedi.1 yıldan önce bişey yapmazlar falan diye geçiştirdi.5 aydır bebiş gelmeyince bu ay sperm testi yaptırdı varikosel ameliyatı olması gerektiğini öğrendik.ve ameliyattan sonra 6 ay içinde olurmuş çocuk olursa tabiii.yani anlatmak istediğim o 5 ayı çöpe attık.bizim gibi olmanızı asla istemem ama bence her ihtimale karşı eşin bi spermlerine baktırsın da önünüzü görerek devam edin.tedavi olacak bir durumsa bir an önce aradan çıkar.çok iyi biliyorum ki her ay o kırmızıların gelişi insanı acayip yıpratıyor.umarım en kısa zamanda bebişine kavuşursun.

canım benim inşallah hepimiz yeni yıla hayırlı haberlerle gireriz...uyarılarını dikkate alacağım..bende aslında en başından muayene olalım istedim ama doktor gerek görmedi...ayrıca gerçekten her ay ayrı bir düş kırıklığı yaşadım...

teşekkür ederim canım cevapladığın için birşeydaha sormak istiyorum kaç defa kullanabiliyorsun bunu yani her ay bir tanemi alıyorsunuz yoksa bu birkaç ay idare edermi

canm yumurtlama gununde kullanırsan 1 şırınga yeterlı ovulasyon testın warsa yumurtlama gununu bılırsen 1 kere kullan bendekı 9 kullanımlık ben ovulasyon testı yapmıyorum strese sokuyor benı o nedenle adetımın 10.cu gunu kullanmaya başladım ama eğerkı yumurtlama gunumu bılseydım erken baslamazdım

teşekkür ederim canım cevapladığın için birşeydaha sormak istiyorum kaç defa kullanabiliyorsun bunu yani her ay bir tanemi alıyorsunuz yoksa bu birkaç ay idare edermi
ay sormayın ben 150 tl ye aldım yanında erekn gebelik testi ve yumurlama testi ile birlikte:))neyse inş ilk ve son alışım olur:))bence 2 mg kullanırsan idare eder gibi geliyor..

ay sormayın ben 150 tl ye aldım yanında erekn gebelik testi ve yumurlama testi ile birlikte:))neyse inş ilk ve son alışım olur:))bence 2 mg kullanırsan idare eder gibi geliyor..

bende 2mg kullandım fazla bıle geldı çünkü yoğun bi jel fazlaya gerek yok

kızlar preseed kullanmanın rahatlığındanmıdır nedir ilk defa stres yapmadım:))

kızlar teşekkür ederim cevaplarınız için benim adetim pazartesi günü eğer bu ayda olmamışsa bende alıp deniycem ovulasyon testim var 50 li olanlardan almıştım gg dan onunla bişrlikte deniycem umarım yeni yıla bir bedende iki can olarak gireriz hepimiz Rabbim bu stresi daha fazla yaşatmasın inşallah :))

kızlar teşekkür ederim cevaplarınız için benim adetim pazartesi günü eğer bu ayda olmamışsa bende alıp deniycem ovulasyon testim var 50 li olanlardan almıştım gg dan onunla bişrlikte deniycem umarım yeni yıla bir bedende iki can olarak gireriz hepimiz Rabbim bu stresi daha fazla yaşatmasın inşallah :))

inşallah canım nasıp kısmet zamanı gelır elbet

X